Чим живе твоє місто?

Розмови на різні теми
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Хочу обговорити з вами створення нової теми.
Вчора гуляли з чоловіком по Львову, виявилось вчора був всенародний день батька( так це чи не так - не важливо, свято - завжди приємно). І я вирішила зробити чоловіку подарунок ( каюсь, заодно і собі#blush# ) - ми пішли в музей шоколаду. я там була вперше, дуже сподобалось, захотілось поділитися з вами враженнями. І я подумала: а може варто створити тему про міста, в яких ми живемо? звичайно, можна зайти в нет, подивитися, але так цікаво це бачити очима тих, з ким спілкуєшся щодня?адже те що в неті -так правильно і прилизано, а тут були б наші фотки, наші враження. Запрошую до обговорення.

Рижик
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 807
З нами з: 14 серпня 2012, 05:25
Дякував (ла): 3019 разів
Подякували: 1572 рази

Повідомлення Рижик »

А у нас вчора був фестиваль ВАРЕНИКА, було весело.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

перший, здається, так?

Рижик
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 807
З нами з: 14 серпня 2012, 05:25
Дякував (ла): 3019 разів
Подякували: 1572 рази

Повідомлення Рижик »

Так було вперше, я правда не була, але була дочка з класом. Вражень море,а ще кухарі зліпили 0,5 метрового вареника

Алесса
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 520
З нами з: 13 грудня 2011, 08:19
Дякував (ла): 375 разів
Подякували: 347 разів

Повідомлення Алесса »

И заодно можно будет узнать, оригинальные места куда пойти, если будеш в чужом городе... Я за!

tunika
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2856
З нами з: 28 листопада 2011, 06:58
Дякував (ла): 1966 разів
Подякували: 3127 разів

Повідомлення tunika »

А мне вот такой вопрос интересен. В последние несколько лет в Харькове на всяческих гуляниях на главной площади салют устраивают ближе к часу ночи, а то и позже. Бедные детки которых привели родители посмотреть салют - спят прямо на руках. Люди которые живут в центре города - в итоге не спят полночи... У всех так или это только Харьковская фишка?

Алесса
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 520
З нами з: 13 грудня 2011, 08:19
Дякував (ла): 375 разів
Подякували: 347 разів

Повідомлення Алесса »

tunika писав:А мне вот такой вопрос интересен. В последние несколько лет в Харькове на всяческих гуляниях на главной площади салют устраивают ближе к часу ночи, а то и позже. Бедные детки которых привели родители посмотреть салют - спят прямо на руках. Люди которые живут в центре города - в итоге не спят полночи... У всех так или это только Харьковская фишка?
Не давнее, как на выходных у меня возле дома, какой-то умник в частном секторе организовал феерверк, да такой, что я на 10 этаже, около 12 ночи его не злым тихим вспоминала... Но это частники, просто крутелики себя развлекают, а на гуляниях, честно и не обращала внимания во сколько, но я не в центре живу.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

tunika писав:А мне вот такой вопрос интересен. В последние несколько лет в Харькове на всяческих гуляниях на главной площади салют устраивают ближе к часу ночи, а то и позже. Бедные детки которых привели родители посмотреть салют - спят прямо на руках. Люди которые живут в центре города - в итоге не спят полночи... У всех так или это только Харьковская фишка?
В Киеве салют летом в 22 часа, зимой в 21.

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

В Днепропетровске тоже с 22 часов салютуют

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Карта України у Львові
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”