САД-ОГОРОД

Розмови на різні теми
IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

З квітами я пас. Можу тільки як монах сидіти, дивитись на них і насолоджуватись красою#boast#

Алесса
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 520
З нами з: 13 грудня 2011, 08:19
Дякував (ла): 375 разів
Подякували: 347 разів

Повідомлення Алесса »

Зображення
Зображення
Зображення

Еще те фото, что есть под рукой. Кактус, орха и фиалка
Еще есть мирт, араукария, лимон, куча кактусов, антуриум, денежные деревья, ... ну и разное...
Гардения пропала, большая была, и что-то ей не понравилось, похоже на ржавчину, думала спасу пересадкой не спасла.

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Я сейчас увлеклась разновидностями орхидей. Есть фаленопсис, дендробиум. Очень хочу башмачок. Но у меня однокомнатная квартира и всего два подоконника. Балкона нет, так что выращивать не где. Когда у меня еще и 4 пальмы росло-вообще жесть была. сейчас две переехали на работу.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

У мене дома 5 фіалок. Дві з них цвітуть раз на рік, а три не хочуть. І підливала за чиєюсь порадою розчином для квітучих рослин, і переставляла на інші підвіконники, і пересаджувала в спеціальний грунт з торфом, мохом і ще бог зна чим. Ну ніяк не хочуть. Напевно, важка рука. Моя мама любий листочок тицяє в землю і у неї виростає великий вазон. Власне всі вазони, що маю дома, то з маминої легкої руки. Маю десь півметровий фікус і метровий кротон. А квітучі рослини щось мене не люблять#cray# #cray# Теж придивляюсь до орхідей, але якщо вони в мене цвісти не будуть....

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Берса писав:Я сейчас увлеклась разновидностями орхидей. Есть фаленопсис, дендробиум. Очень хочу башмачок. Но у меня однокомнатная квартира и всего два подоконника. Балкона нет, так что выращивать не где. Когда у меня еще и 4 пальмы росло-вообще жесть была. сейчас две переехали на работу.
А що таке башмачок?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Квітучі я не люблю, і вони мене. Грошове і баксодерево ростуть безподобно. А ще чомусь часто хворіють, шефлера, фінікова пальма і юкка. Маю багато драцен і фікусів

Koostik7
Оракул
Оракул
Повідомлень: 222
З нами з: 26 жовтня 2012, 00:23
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 148 разів

Повідомлення Koostik7 »


Koostik7
Оракул
Оракул
Повідомлень: 222
З нами з: 26 жовтня 2012, 00:23
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 148 разів

Повідомлення Koostik7 »

Извините, еще 2 сайта потерялись, вот они:
http://uasemena.com.ua/index.php/manufacturers_id/16
http://svytjaz.com.ua/qwest.php

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

LyudMila76 писав:
Берса писав:Я сейчас увлеклась разновидностями орхидей. Есть фаленопсис, дендробиум. Очень хочу башмачок. Но у меня однокомнатная квартира и всего два подоконника. Балкона нет, так что выращивать не где. Когда у меня еще и 4 пальмы росло-вообще жесть была. сейчас две переехали на работу.
А що таке башмачок?
Зображення

Зображення

Это Венерин башмачок

Koostik7
Оракул
Оракул
Повідомлень: 222
З нами з: 26 жовтня 2012, 00:23
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 148 разів

Повідомлення Koostik7 »

[/quote]
Подтверждаю, но скромненько, у меня только 2 пальмочки сантиметров по 35-40 выросли и какие-то хиленькие, зато мандаринки с прошлого Нового года "жирненькие"такие , класс.[/quote]


О тепер знаю де мандарини брати, а то на базарі все так дорого#rolf# #rolf# [/quote]

Вважайте, що домовилися, а ще по секрету скажу #secret# : в мене є кімнатний гранат, кімнатний кедр, кімнатні огірки та помідорчики, та ще й насіння кімнатних баклажанів придбала. #blush#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”