= КНИГА ПАМ'ЯТІ (Ніхто не забутий, ніщо не забуте!) =

Розмови на різні теми
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

та здається ніхто і не збирається Вас переконувати, всі ми дорослі люди і мабуть розуміємо те, про що говоримо. просто якщо є питання, які зачіпають питання смерті людей, вважаю будь які коментарі зайві. Чи це мільйони загиблих під час Голокосту чи голодомору, чи це жертви репресій, чи жертви Чорнобиля, чи жертви терактів 11.09.2001, чи.... та зрештою, жертв будь яких випадків, коли втрачається найцінніше - життя людини - потрібно добре думати про свої слова , хоча б з поваги до тих, які пішли з цього світу, які уже ніколи не побачать сонячного світла.
Щодо голодомору, то зараз про це мабуть згадують більше прості люди, і не політики. коли в селі померлих від голоду ховали під старою грушкою і ніхто нічого про це нікому не розповідав, тільки люди які це пережили, приносили туди квіти і почали говорити про це лише тоді, коли дозволили *- це дуже показово: люди пам"ятали без будь яких рухів зі сторони влади, скоріше всупереч.

а свічки на вікні.......Чому я повинна соромитись того, що я пам"ятаю? чому, якщо є день, коли це споминають, я повинна бути осторонь? Я не дивлюся на владу, тому що вона давно живе автономно від свого народу, і те , що квіти до пам"ятника жертвам голодомру поклададися в п"ятницю , те що у Великій політиці грала бравурна музичка і готувалося щось там - яскрвий тому приклад. Але я не з ними, я з тисячами тих, хто просто вийшов на площі міст, без прапорів і партійної символіки і промовив молитву за упокій душі тих, хто загинув від голоду або просто запалив свічку у їх пам"ять

Ми тут говорили про те що починати треба з себе. Так от: я пам"ятаю!

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Прочла "Сочинение пятиклассника" . На мой вкус - убийственный примитив . Это не 5-й класс , а в лучшем случае - 1-й класс , 2-я четверть ЦПШ . Впрочем , о вкусах не спорят . Кто-то любит сонеты Шекспира , кто-то сказку "Колобок" а кто-то - "Манифест коммунистической партии" ... #sigh#

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Королева в пальто писав:Прочла "Сочинение пятиклассника" . На мой вкус - убийственный примитив . Это не 5-й класс , а в лучшем случае - 1-й класс , 2-я четверть ЦПШ . Впрочем , о вкусах не спорят . Кто-то любит сонеты Шекспира , кто-то сказку "Колобок" а кто-то - "Манифест коммунистической партии" ... #sigh#
Вообще-то, эту притчу рассказал Иисус Христос на вопрос, заданный с целью "подколоть", одного законника о том, кто те ближние, которых Господь призывает любить. Мальчик ее только изложил....
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

buketik
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1261
З нами з: 27 вересня 2011, 06:25
Дякував (ла): 2000 разів
Подякували: 2348 разів

Повідомлення buketik »

nachfin писав:
Королева в пальто писав:Прочла "Сочинение пятиклассника" . На мой вкус - убийственный примитив . Это не 5-й класс , а в лучшем случае - 1-й класс , 2-я четверть ЦПШ . Впрочем , о вкусах не спорят . Кто-то любит сонеты Шекспира , кто-то сказку "Колобок" а кто-то - "Манифест коммунистической партии" ... #sigh#
Вообще-то, эту притчу рассказал Иисус Христос на вопрос, заданный с целью "подколоть", одного законника о том, кто те ближние, которых Господь призывает любить. Мальчик ее только изложил....
Как в притче о Джошуа Белле http://www.buhgalter911.com/yaf2/yaf_po ... spx#232982

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Багряна А.
Малиновий дзвін
уривок
Ви чули, як плаче спустошена Прип'ять,
За скоєний гріх розіп'ята живцем,
Прип'ята до неба, щоб вічності випить,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?
Регочуть іони малиновим дзвоном,
Вбиваючи блиск нерозкритих очей,
Ридає вночі божевільна мадонна,
Приймаючи з лона холодних дітей
В бездонність ночей.
І тихо ступає життя у полин,
І лине Чорнобильський дзвін.
У Прип"яті люди не зможуть жити ще сім тисяч років

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Сегодня 27-летие аварии на ЧАЭС.

ЗображенняЗображення

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

О Боже, Боже, як ти міг
Страшне це лихо в світ пустити.
Мабуть і думки не було
Що можуть зло таке вчинити.

О Боже, Боже, поможи.
Дай хворим ліки, кволим силу,
Надію всім, хто уцілів
І спокій тим, хто ліг в могилу.

Скільки невинних полягло,
А скільки в муках помирає.
А немовлята... їх за що
Нещадно доля так карає?


Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

И я там была, и в Славутиче и в Припяти.
Я тогда работала экономистом в Министерстве торговли. Тогда, если кто помнит, было распределение товарных фондов, дефицит всего. И вот направили бригаду специалистов для проверки использования выделенных ресурсов, в смысле - доходят ли товары до людей.
Ехали мы из Киева машиной, дозиметр был все время включен, показывал какой-то уровень радиации.
Проезжаем мы "рыжий лес" - стрелка на дозиметре зашкалила и назад уже не возвращалась.
А мы поехали дальше.
Красное вино потом пили, конечно...

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

И я об этой трагедии знаю непонаслышке... До сих пор, как вспоминаю, мороз по коже, волосы дыбом и ком в горле... Я тогда жила в Энергодаре и работала на Запорожской АЭС... Ждала получения квартиры, очередь подходила... и вдруг... Это страшно... Людей эвакуировали и везли...везли...везли... в чём были... брали с собой только документы.... отмывали, трудоустраивали, заселяли в новые дома... Наша очередь на жильё отодвинулась где-то на год... Но не роптали... НЕ ДАЙ БОГ!!! И вечная память и особый поклон тем, кто ликвидировал этот ад...Они герои... правда, когда они туда ехали, этого не знали... никто ничего не знал... а кто хоть что-то знал и понимал - у тех не спрашивали... приказ... героями их потом назвали...многих посмертно...#g_cray# #g_cray# #g_cray#

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

И еще помню пустой Киев летом 1986-го - без детей, всех вывезли.
Жуткое ощущение.

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”