ХУДЕЕМ ВКУСНО ИЛИ МАЛОКАЛОРИЙНЫЕ БЛЮДА

Розмови на різні теми
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Valentina писав:
Альона1 писав:Провокація!!!!! караул!!!!!!!!! Я вже скинула 4,5 кг. І зависла. Щоб зробити новий поштовх у пятницю було голодання, Сьогодні сіла на нову дієту. "" Шесть лепестков"""", а тут морозиво з шоколадом. Я на паску навіть мазурки з паскою не їла , а нюхала, хоча і пекла. Дівчата дайте пенделя , на фізичні вправи, а то ніяк не визначусь які робити.

Альона! Ты и так героиня!. Пекла пасхи и не ела.От них же такой запах обалденный. Как же можно удержаться?.
Сколько ещё намечено сбросить кг.?
Намітила скинути ще 7,5 кг.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

IN_NOCHKA писав:
Альона1 писав:Провокація!!!!! караул!!!!!!!!! Я вже скинула 4,5 кг. І зависла. Щоб зробити новий поштовх у пятницю було голодання, Сьогодні сіла на нову дієту. "" Шесть лепестков"""", а тут морозиво з шоколадом. Я на паску навіть мазурки з паскою не їла , а нюхала, хоча і пекла. Дівчата дайте пенделя , на фізичні вправи, а то ніяк не визначусь які робити.
Я роблю наклони вправо\вліво по 40р в кожну
Прес не менше 50р (піднімання тулуба), а також піднімання ніг.
Одна нога вперед, інша позаду. Присідати наче хочу стати на одне коліно по 15р на кожну ногу.
Віджимання від полу у мене більше 10 р не виходить
Одна нога вперед , інша позаду, це випади??? Ой, я теж не знаю чи все так зможу зробити , особливо прес 50 раз. Умру.

А прес від колін . Чи на све тіло. Капець мені буди . Ой дайте пенделя.#sigh#

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Альона1 писав:
IN_NOCHKA писав:
Альона1 писав:Провокація!!!!! караул!!!!!!!!! Я вже скинула 4,5 кг. І зависла. Щоб зробити новий поштовх у пятницю було голодання, Сьогодні сіла на нову дієту. "" Шесть лепестков"""", а тут морозиво з шоколадом. Я на паску навіть мазурки з паскою не їла , а нюхала, хоча і пекла. Дівчата дайте пенделя , на фізичні вправи, а то ніяк не визначусь які робити.
Я роблю наклони вправо\вліво по 40р в кожну
Прес не менше 50р (піднімання тулуба), а також піднімання ніг.
Одна нога вперед, інша позаду. Присідати наче хочу стати на одне коліно по 15р на кожну ногу.
Віджимання від полу у мене більше 10 р не виходить
Одна нога вперед , інша позаду, це випади??? Ой, я теж не знаю чи все так зможу зробити , особливо прес 50 раз. Умру.

А прес від колін . Чи на све тіло. Капець мені буди . Ой дайте пенделя.#sigh#
Випади, тільки стоїте на місці. А прес від колін це як? Я такого не знаю.
Лягаєте на підлогу - ноги бажано зафіксувати (ступні під діван) і вперед. Або ноги піднімати. Лежите і рівні ноги десь на 45град. пілнімаєте

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А це кому важко прес качати , то рекомендують не від пальців , а на коліна вставати і вперед,

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Не прес а віджимання. Так і робіть.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

IN_NOCHKA писав:Не прес а віджимання. Так і робіть.
Да , віджимання . #g_haha# #g_haha# #g_haha# Ой абзац , після вихідних вже перепрацювалася, що не знаю що пишу. Треба назад на вихідні.#rolf# #rolf# #rolf# #rolf#

An-na
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2422
З нами з: 08 вересня 2011, 07:30
Дякував (ла): 4339 разів
Подякували: 7791 раз

Повідомлення An-na »

IN_NOCHKA писав:
elen_maman писав:
IN_NOCHKA писав:...
А в мене тільки дві влізло#blush#
гыы..так еще тренировацца и тренировацца!!! ежедневно!!#g_haha# #g_haha#
Ви мій кумир!!!!!#rolf# #rolf# #rolf#
А я себе в куличах и пирожках сейчас не отказываю... Они же только раз в году. Потом похудею.#g_haha# #g_haha# #g_haha#


Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

IN_NOCHKA, дякую за пенделя. Я вже крос бігаю, скачу на скаклці, кручу обруч, роблю нахили і млин. Ще пенделя дайте на прес і віджимання. Просто всі ці вправи роблю на вулиці , а віджиматись і прес качати немає як на вулиці, може від лавки віджиматись, количь у школі прес качала на лавці , а як не памятаю. Саме основне , що є результат , сама собі стала подобатись. депресія проходить. плаття на випускний ще не купила, треба ще трошки схуднути, куплю 30 травня.

AL@NA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 265
З нами з: 31 січня 2012, 07:59
Дякував (ла): 1148 разів
Подякували: 600 разів

Повідомлення AL@NA »

Суп на овощном бульоне.
Суп является легким, тонизирующим блюдом, подходит тем, кто сидит на диете и тем, у кого проблемы с пищеварением)

На 4 порции: 1 л овощного бульона, 4 ст.л. измельченных сухарей из белого хлеба, 2 яйца, 1 ст.л. измельченной петрушки, 2 ст.л. тертого сыра пармезан, белый перец, соль

Налейте овощной бульон в кастрюлю, доведите до кипения на медленном огне, добавьте сухари, постоянно помешивая, чтобы не было комочков. Варите 3-4 минуты, посолите и поперчите. В супнице взбейте яйца с петрушкой и тёртым сыром. Влейте бульон, взбивая все венчиком, добавьте специи по вкусу и подавайте на стол. При желании можно подать отдельно тарелку с тёртым сыром

AL@NA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 265
З нами з: 31 січня 2012, 07:59
Дякував (ла): 1148 разів
Подякували: 600 разів

Повідомлення AL@NA »

Омлет с брокколи
90 ккал на 1 порцию

Омлет с брокколи
90 ккал на 1 порцию.
Ингредиенты на 2 порции:
Брокколи – 2-3 соцветия
Яйца – 2 шт.
Молоко – 2 ст.л.
Соль
Масло сливочное

Соцветия брокколи отварить в подсоленной воде, крупные соцветия порезать.
Яйца взбить с молоком, посолить.
Форму для запекания смазать маслом. Вылить яичную смесь. Сверху положить брокколи. Омлет запекать в духовке или в СВЧ в течение 3 минут

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”