Обсуждение : подсиживание - симптомы,методы профилактики и борьбы

Розмови на різні теми
IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Катрина, потрібно терміново йти на лікарняний#rolf#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

а от цікаво: чи багато жінок після декретної відпустки повернулись на свої робочі місця?
( якщо це не держслужба або державні)

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

оляля писав:а от цікаво: чи багато жінок після декретної відпустки повернулись на свої робочі місця?
( якщо це не держслужба або державні)
Даже из банков выживают после декрета.....

МитинаАлла
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2756
З нами з: 05 червня 2012, 03:58
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 2321 раз

Повідомлення МитинаАлла »

оляля писав:а от цікаво: чи багато жінок після декретної відпустки повернулись на свої робочі місця?
( якщо це не держслужба або державні)
я вернулась. И вовремя... Через месяц было сокращение и от декретчиц "откупились" - 6 окладов и заявления "за власним бажанням"

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

оляля писав:а от цікаво: чи багато жінок після декретної відпустки повернулись на свої робочі місця?
( якщо це не держслужба або державні)
У меня знакомая пошла на декрет.место, планировали 3 года, но однажды на корпоративе директор поднял тост и сказал, что мы очень хотим, что б Вы остались на нашей фирме и та декретчица мигом вышла, а прош ло 1,5 года. Заслуга была моей подруги очень. Бардак остался после декретчицы... #wall# Она вела в ексел файлах , а доки лежали в перемешку в коробке за несколько лет. Она там ночевала, пока не навела ажур. Она все сестематизировала, поставила 1С, обучила персонал. Директор был в шоке, что все оказывается может лежать в папках и все ясно, как ясный день. Но подруга не смогла подсидеть - разные мы все..... Так и ту декретчицу обучила и та еще с пол года звонила благодарила.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Зображення[/img]

Извините за грубость.... но такова жизнь. И она покажет кто прав, кто виноват.

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

а меня уже вроде как ушли :)
сегодня озвучили зп, я не согласилась. и с завтрашнего дня я уже в отпуске( недогулянном своем) - и в пятницу на комиссию буду получать свой БЛ.

теперь думаю, как и кто будет мне его считать и нести в ФСС....

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

я писала уже в іншій темі: Ви не одинокі. На жаль, до вагтіних немає поваги і розуміння, нікому не потрібен працівник, який не працює, на час лікарняного нікого взяти не можуть. Повірте, багато через це проходило, зокрема я теж. Звичайно , боляче і неприємно коли відчуваєш себе неапотрібною. АЛЕ: непотрібні на роботі - ну так їх, буде інший роботодавець і не один. Я для себе вирішила: здорові дітки мені важливіше, тому я посміхнулась і підписала все що попросили. Туди я вже не повернулась, абсолютно не шкодую.
все що робиться - робиться на краще, фактично за вас вирішили, що Ви спокійно підготуєтесь до пологів і потім буде спокійно присвячувати час дитинці.
І ще, я вірю в правило бумерангу: що робиш ти - добре чи погане - обов"язково повернесть тобі. дуже часто повернеться звідти, звідки навіть не підозрюєш. Тому не намагайтесь нашкодити, хай, Вам за Ваше добро обов"язково воздасться.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Катрина писав:а меня уже вроде как ушли :)
сегодня озвучили зп, я не согласилась.....
А с чего вдруг работающему буху озвучивают новую зп?! ..нипаняла..
Люблю и горжусь Донбассом!!

Nimfea
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 08 березня 2013, 11:26
Дякував (ла): 211 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення Nimfea »

А что тут такого? Почему отказываются от рождения детей? Это вредит карьере! Я как то и не заморачивалась- ушла сама, что б не портить себе настроения и не провоцировать заподла! Определила время когда надо выходить и нашла работу и очень довольна!

Зображення

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”