Моя Батьківщина - Україна

Розмови на різні теми
Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

nachfin писав:ну, хочется Вам бредить, помешать не могу)))
да и не хочу, по правде сказать))))
А вчому бредні???? Що Володиимир Русь хрестив у Москва-ріці?????А-я-яй.Як не соромно.Не підтримуєте Ви свого коханого президента.А він старався-он пам'ятник Володимиру в Москві відгрохав.А Ви кажете -бредні.Хоча дійсно-бредні.Дуже добре цю тему розвинув один московський журналіст.Процитую:
"І у відкривачів статуї великого князя Володимира на Воробйових горах теж нічого не вийде. Справа навіть не в порочності самої ідеї - відняти у Києва статус матері міст руських: проблема в тому, що Володимирська гірка все одно є тільки в одному місті, нехай навіть це місто сьогодні нам вороже і самі ми для цього зробили дуже багато. Нічого не поробиш - Володимир хрестив Русь не в Москва-ріці ", - написав Биков.
За його словами, нинішня влада Росії демонструє провінційне мислення, коли намагається встановити у себе чужі символи.
"Можна звести в Москві піраміду, чому ні, бабок вистачає, але вона не стане Каїром; неважко в принципі поставити і статую Свободи - але свободи не додасться; навіть якщо вибудувати в Москві храм Воскресіння Христового та організувати (наука вміє багато) сходження туди Благодатного вогню - Москва не стане Єрусалимом" .

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Мирослава70 писав: "Можна звести в Москві піраміду, чому ні, бабок вистачає, але вона не стане Каїром; неважко в принципі поставити і статую Свободи - але свободи не додасться; навіть якщо вибудувати в Москві храм Воскресіння Христового та організувати (наука вміє багато) сходження туди Благодатного вогню - Москва не стане Єрусалимом" .
А смысл? Зачем Москве быть Каиром, не подскажете? Да и речи об этом никто не вел. Речь про укролатиницу была, если помните))))) А Святой равноапостольный великий князь Владимир посчитается русской православной церковью, чего и вам желаем)))
З.Ы. Кстати про Схождение Благодатного огня уже один клоун от раскольников высказывался. Сам, похоже, недоумок и людей бредням учит. А может запродался?)))) А может тоже фейк?))))
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

nachfin писав:
Мирослава70 писав: "Можна звести в Москві піраміду, чому ні, бабок вистачає, але вона не стане Каїром; неважко в принципі поставити і статую Свободи - але свободи не додасться; навіть якщо вибудувати в Москві храм Воскресіння Христового та організувати (наука вміє багато) сходження туди Благодатного вогню - Москва не стане Єрусалимом" .
А смысл? Зачем Москве быть Каиром, не подскажете? Да и речи об этом никто не вел. Речь про укролатиницу была, если помните))))) А Святой равноапостольный великий князь Владимир посчитается русской православной церковью, чего и вам желаем)))
З.Ы. Кстати про Схождение Благодатного огня уже один клоун от раскольников высказывался. Сам, похоже, недоумок и людей бредням учит. А может запродался?)))) А может тоже фейк?))))
А укролатиницю запропонував президент України,Верховна рада прийняла закон,Кабінет Міністрів прийняв рішення??? От Президент Казахстану поручив уряду розробити порядок переходу на латиницю-чітка інформація.І хід Ваших думок що через латиницю дистанція від "русскага мира" буде збільшуватись мені подобається.Бінго.Молодець,президент Казахстану.Тільки яким боком тут Україна????

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

С того боку, шо на Украине самая необходимая профессия - психиатр, и, кстати, логопед))) Конец связи!!!! Спокойной ночи, малыши!!!
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

nachfin писав:С того боку, шо на Украине самая необходимая профессия - психиатр, и, кстати, логопед))) Конец связи!!!! Спокойной ночи, малыши!!!
Вам,звичайно, видніше.Тільки не судіть всіх по собі.#rolf# #rolf# #rolf#

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Мирослава70, я их логику и по русски не понимаю.
Я рада, что вы говорите на одном с нашими можновладцями языке. Переведите на человеческий, плиз, раз вы их нормально понимаете "с целью защиты потребителей от контрафактной и суррогатной продукции и уменьшения доли теневой экономики Минэкономики предлагает повысить минимальные цены на алкоголь."МЭРТ предложило повысить минимальные цены
Т.е. чтобы стало меньше "самоката" и контрафакта, нужно легальную продукцию сделать ЕЩЕ Дороже???? Т.е сейчас человек берет катанку или самогон, потому что на "коньяк" (то, что у нас продают коньяком назвать нельзя) у него денег не хватает, а потом он будет платить еще дороже???? #g_hospita Он тем более будет брать контрафакт.
Это называется "Я так денег хочу, что причина не важна" "Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать"
"Папа, ты будешь меньше пить? Нет, сыночка, ты будешь меньше есть"
И дело даже не в алкоголе, а в отсутствии логики у законотварей.
#hi#
P.S. Мирослава70, вот вы - взрослый человек (судя по нику), а так переходить на личности, тем более без повода.....это не красиво#sigh#
Мирослава70 писав: Вам,звичайно, видніше.Тільки не судіть всіх по собі.#rolf# #rolf# #rolf#
Хамить нужно качественно и по поводу #yahoo# (это я таки сужу по себе)

Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

Chiffi писав: Мирослава70, я их логику и по русски не понимаю.
Я рада, что вы говорите на одном с нашими можновладцями языке. Переведите на человеческий, плиз, раз вы их нормально понимаете "с целью защиты потребителей от контрафактной и суррогатной продукции и уменьшения доли теневой экономики Минэкономики предлагает повысить минимальные цены на алкоголь."МЭРТ предложило повысить минимальные цены
Т.е. чтобы стало меньше "самоката" и контрафакта, нужно легальную продукцию сделать ЕЩЕ Дороже???? Т.е сейчас человек берет катанку или самогон, потому что на "коньяк" (то, что у нас продают коньяком назвать нельзя) у него денег не хватает, а потом он будет платить еще дороже???? #g_hospita Он тем более будет брать контрафакт.
Это называется "Я так денег хочу, что причина не важна" "Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать"
"Папа, ты будешь меньше пить? Нет, сыночка, ты будешь меньше есть"
И дело даже не в алкоголе, а в отсутствии логики у законотварей.
#hi#
P.S. Мирослава70, вот вы - взрослый человек (судя по нику), а так переходить на личности, тем более без повода.....это не красиво#sigh#
Мирослава70 писав: Вам,звичайно, видніше.Тільки не судіть всіх по собі.#rolf# #rolf# #rolf#
Хамить нужно качественно и по поводу #yahoo# (это я таки сужу по себе)
Вибачте,але невже у Вас такі проблеми з мовою,що Ви не зрозуміли суть нашої дискусії???Ваше питання до мене із серії "де кум,де коровай,де зелені свята".Чому вирішили,що я спеціаліст по контрафактному алкоголю??? Я читала,що це питання Вас дуже цікавить-переживаєте,що алкоголь подорожчає, і Ваш "сыночка будет меньше есть"-є гаряча лінія Кабміну.Вони вирішують дуже багато питань,і може перекладуть на "человеческий" так,щоб і Ви зрозуміли їх логіку.
P.S. Ніколи не хамлю,а якщо моя відповідь на хамство так сприймається,то вибачайте.Звичайно мені до професіоналів хамства далеко.#hi#

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Мирослава70 писав:
nachfin писав:С того боку, шо на Украине самая необходимая профессия - психиатр, и, кстати, логопед))) Конец связи!!!! Спокойной ночи, малыши!!!
Вам,звичайно, видніше.Тільки не судіть всіх по собі.#rolf# #rolf# #rolf#
О, да! Я, конечно, понимаю, что "Сам дурак" это, конечно, "мощный" аргумент, но только тогда, когда поумнее нечего сказать))))
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Мирослава70 писав:P.S. Ніколи не хамлю,а якщо моя відповідь на хамство так сприймається,то вибачайте.Звичайно мені до професіоналів хамства далеко.#hi#
Ага, это мне напоминает "Я матом не ругаюсь, я им разговариваю"#rolf#
З.Ы. С наступающими праздниками!!!
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

nachfin писав:
Мирослава70 писав:
nachfin писав:С того боку, шо на Украине самая необходимая профессия - психиатр, и, кстати, логопед))) Конец связи!!!! Спокойной ночи, малыши!!!
Вам,звичайно, видніше.Тільки не судіть всіх по собі.#rolf# #rolf# #rolf#
О, да! Я, конечно, понимаю, что "Сам дурак" это, конечно, "мощный" аргумент, но только тогда, когда поумнее нечего сказать))))
Ви,як завжди, помиляєтесь.Коли нічого сказати,пишуть всяку пургу і додають "Конец связи!!!! Спокойной ночи, малыши!!!"#g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”