Анекдоты про бухгалтеров

Анекдоти, приколи, історії і т.д.
nadomuartem
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 07 жовтня 2022, 10:34
Подякували: 1 раз

Повідомлення nadomuartem »

Директор сотруднику:
— Ты понимаешь, Главным бухгалтером может стать только человек, которого укусил другой Главный бухгалтер…

Daybreak
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 14 березня 2023, 14:24
Звідки: Київ
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Daybreak »

Гендиректор отчитывает главбуха:
- Яков Самуилович, что за каменный век? У вас самый современный компьютер на фирме, а вы тарахтите счётами! Ну правда, перед клиентами стыдно!
- Роман Аркадьевич, шо я вам имею сказать за бухгалтерию. Я уже таки закрыл не одну финансовую проверку, когда вы ходили пешком под стол и уверяю вас, счёты куда надёжнее этого компьютера. Представьте - врывается налоговая в офис: "Всем к стене, руки за голову!" И когда вы будете удалять документы из компьютера? А я поднимаю руки со счётами, все косточки съезжают на одну сторону и всё! Никто ничего не докажет!

AntonFtg
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 липня 2023, 16:56
Подякували: 1 раз

Повідомлення AntonFtg »

- я бы хотела приобрести у вас авто.
- модель?
- нет, что Вы, я бухгалтер, но за комплимент спасибо!

williamwill009
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 25 вересня 2023, 11:53

Повідомлення williamwill009 »

Закрий трьох програмістів в одній кімнаті і вони створять якийсь проект.
Закрий трьох бухгалтерів – і вони о 18:00 підуть додому.

Вірдол
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2024, 11:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення Вірдол »

В одній державній організації працював якийсь старий бухгалтер. Він вже працював там багато років. Одного разу співробітники помітили, що, коли він сидів за своїм столом, він завжди витягав маленький ящик і продовжував дивитися в нього, але як тільки хто небудь до нього підходив, бух задвигав ящик назад. Ця страшна таємниця просто знищила всіх — що він там ховає?!
Нарешті прийшов час — відправити його на пенсію. Провели, поздоровили — і всі побігли до столу, щоб подивитися, що там ховається. Відкриваємо — і там маленький папірець:
"Кредит біля вікна, дебет біля стіни".

DenOtchet
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 28 липня 2020, 15:25
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення DenOtchet »

Звичайно, ось кілька анекдотів про бухгалтерів:

1. Чому бухгалтери завжди старанно тримаються відповідно до бюджету? Тому що мають бути в курсі кожної копійки!

2. Якщо ви хочете розважити бухгалтера, скажіть йому анекдот про аудит. Але ви повинні зрозуміти, що вони, швидше за все, вже його чули... багато разів.

3. Чому бухгалтери не можуть грати в футбол? Бо вони завжди в центрі поля, підраховуючи очки!

4. Бухгалтер - це людина, яка завжди може знайти спосіб розподілити гроші, які ви навіть не знаєте, що ви маєте.

5. Якщо ви бачите бухгалтера в поїздці, де він бере з собою лише один чемодан, ви можете бути впевнені, що в ньому - калькулятор і великий пачка канцелярського приладдя.

6. Чому бухгалтери ніколи не голодують? Тому що завжди знаходять щось відрахувати!

Відповісти

Повернутись до “Анекдоти”