Допоможіть-я без досвіду, з 281 рах. висить вел. сума, чи можу списати, ситуація така

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
ira1601
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 31 жовтня 2013, 09:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення ira1601 »

на 281 рах висять суми без к-ті, досить вел сума 70 тисяч, в минулому періоді неправильно внесено товар по кількості, я операцією в 2007 році забрала к-ть, тепер скоригувала суму на 902 рах, в б/о вкл. в витрати, а в податковому обл. при скл. декл не включаю, виходжу по 79 майже в нуль, чи не буде питань при перевірці, чи можу ту операцію зробити на 443 рахунок і чи також не буде питань

LiliyaV
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 05 грудня 2013, 10:38
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення LiliyaV »

ira1601 писав:на 281 рах висять суми без к-ті, досить вел сума 70 тисяч, в минулому періоді неправильно внесено товар по кількості, я операцією в 2007 році забрала к-ть, тепер скоригувала суму на 902 рах, в б/о вкл. в витрати, а в податковому обл. при скл. декл не включаю, виходжу по 79 майже в нуль, чи не буде питань при перевірці, чи можу ту операцію зробити на 443 рахунок і чи також не буде питань
Якщо ви переймаєтесь за податкову-то у них питань точно не буде, бо ви ж у витрати не включаєте#rolf#
Тут запитання можуть бути тільки у аудиторів, якщо ви такі перевірки проходите. В будь якому випадку напишіть бух.довідку про помилку, а як іі виправити через 79 чи через 44-Ваша справа, результат ж не змінюється.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”