Безвозмездная передача оборудования

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

перенесено из закрытой темы
alissaskaj писав:Добрый день!

помогите пожалуйста в таком вопросе
Юр лицом был приобретен светофорный объект, как основное средство был проведен на 15 счет в эксплуатацию на 10 счет не вводили.
После покупки был передан коммунальному предприятию по акту приема передачи, как это отразить не знаю.

Пожалуйста помогите с проводками.

KViki
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 29 лютого 2016, 14:19
Подякували: 29 разів

Повідомлення KViki »

Люлик писав:перенесено из закрытой темы
alissaskaj писав:Добрый день!

помогите пожалуйста в таком вопросе
Юр лицом был приобретен светофорный объект, как основное средство был проведен на 15 счет в эксплуатацию на 10 счет не вводили.
После покупки был передан коммунальному предприятию по акту приема передачи, как это отразить не знаю.

Пожалуйста помогите с проводками.
Це залежить від того як ви його передали продали чи безоплатно.
З продажем здається питань не могло б виникнути, а з безоплатними я це бачу так:
793-977 - списали витрати від безоплатної передачі
977-15 - списано суму ОЗ
977-641 - ПДВ

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Головний розпорядник коштів виділив нам кошти для придбання трактора,який ми купили за 75000 грн.,а також дав нам безоплатно 300м труби по ціні 75 грн.за 1 м. для заміни старої водопровідної мережі(ми підприємство житлово-комунального підприємства і цей водопровід стоіть у нас на балансі).Які мої дії,як бухгалтера,які проводки і як це впливає на прибуток і витрати.В цій сфері я новачок,тому для мене це все не дуже зрозуміле.

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Нина1801 писав:Головний розпорядник коштів виділив нам кошти для придбання трактора,який ми купили за 75000 грн.,а також дав нам безоплатно 300м труби по ціні 75 грн.за 1 м. для заміни старої водопровідної мережі(ми підприємство житлово-комунального підприємства і цей водопровід стоіть у нас на балансі).Які мої дії,як бухгалтера,які проводки і як це впливає на прибуток і витрати.В цій сфері я новачок,тому для мене це все не дуже зрозуміле.
начисляете аммортизацию, в доход включаете сумму согл.начислен.аммортизиции

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”