В какую группу основных средств отнести...?

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

aneshta писав:Запуталась совсем!!!
Из той же статьи: "МНМА: стоимость меньше 2500 грн. Такие необоротные активы с точки зрения НКУ не являются МНМА (в понимании пп.145.1 и пп. 14.1.138 НКУ), соответственно к ним не применяются правила (амортизация, ремонт, улучшения) для ОС, поэтому относить их нужно в налоговом учете на соответствующие расходы (это нигде не написано, но выплывает из логики НКУ)"
Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України

145.1.6.Амортизація малоцінних необоротних матеріальних активів і бібліотечних фондів може нараховуватися за рішенням платника податків у першому місяці використання об'єкта в розмірі 50 відсотків його вартості, яка амортизується, та решта 50 відсотків вартості, яка амортизується, у місяці їх вилучення з активів (списання з балансу) внаслідок невідповідності критеріям визнання активом або в першому місяці використання об'єкта в розмірі 100 відсотків його вартості.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

с МБП может путает, у которых срок до года?
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

nachfin писав:с МБП может путает, у которых срок до года?
Может и путает...


N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України

Підрозділ 4. Особливості справляння податку на прибуток підприємств

Балансова вартість товарів (крім тих, що підлягають амортизації, та цінних паперів), сировини, матеріалів, комплектуючих виробів, напівфабрикатів, малоцінних предметів (далі - запасів), придбаних до дати набрання чинності розділом III цього Кодексу, а сплачених після цієї дати, визнаються в складі витрат у сумі фактичної сплачених за них коштів.

26. Балансова вартість товарів (крім тих, що підлягають амортизації, та цінних паперів), сировини, матеріалів, комплектуючих виробів, напівфабрикатів, малоцінних предметів (далі - запасів) на складах, у незавершеному виробництві та залишках готової продукції станом на кінець звітного податкового періоду, що передував даті набрання чинності розділом III цього Кодексу, визнається витратами в порядку, передбаченому розділом III цього Кодексу.

aneshta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 жовтня 2013, 16:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення aneshta »

Все, дошло!)))
меня статейка эта с толку сбила)
http://tax.38044.org/6229
спасибо)

ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

Подскажите пожалуйста. Мы арендуем производственное помещение. В этом году отопления не будет, по этому мы будем ,уменьшая площадь, монтировать потолок ну и наверное приобретать обогреватель. Это все учитывать как модернизацию, приходовать и амортизировать? Или по совету nachfin "створити умови праци" и на загальновиробничи витрати? И еще вопрос: если в ОС только компы, ксероксы и т.д., то относить на витрати 10% потолков нужно от их стоимости?

Ксюшик
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 00:54
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Ксюшик »

Обогреватели - отбельные объекты Ос или МНМА (в зависимости от стоимости).
Потолок - тоже отдельный объект скорее всего.Ремонт аренд помещений, как я думаю- отдельный объект амортизацииИли как советовал начфин.

Елена я
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 12 лютого 2013, 07:43
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Елена я »

А кто знает где можно почитать как определить процентную ставку при начислении износа?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

В Налоговом Кодексе

Елена я
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 12 лютого 2013, 07:43
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Елена я »

А пункт какой?

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

Елена я писав:А пункт какой?
Ст.144

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”