Продажа основных средств

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Ир-бух
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 20 січня 2013, 08:22
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Ир-бух »

knopka777 писав:Здравствуйте, ТОВ с НДС продает авто физ. лицу. База для НДС =остаточная стоимость на 31.03.2017? А цена продажи может быть хоть две копейки?
Может, только у физ.лица может возникнуть доход в виде доп.блага -см.п.164.2.17 е)

Gedda
Гений
Гений
Повідомлень: 460
З нами з: 23 вересня 2009, 00:21
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 264 рази

Повідомлення Gedda »

Здравствуйте, хотим продать ноутбук (сейчас на балансе как ОС) - нужен ли договор?

Mayusik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 28 лютого 2017, 14:59
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Mayusik »

Юр лицу на ЕН нужно продать или "подарить" недвижимое имущество другому юр лицу на общ.основаниях без ндс. Позже переход на ЕН. Какие налоговые последствия у 2-х компаниях?
1. условно БС ОС - 100тыс. Можно продать за 100 грн?
2. У единщика при продаже ниже БС доход не возникает, правильно?
3. У юрика на общих - ложится 100 грн в затраты?
4. Может ли единщик подарить недвижимое имущество?
5. какие налоговые последствия у юр лица принявших в дар недвижимое имущество?

Mayusik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 28 лютого 2017, 14:59
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Mayusik »

Подскажите, пожалуйста! может юр.лицо на ЕН продать инвестиционную недвижимость ниже БС ?

kiara_a
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 січня 2016, 14:16
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kiara_a »

Добрый день

Подскажите продали ОС автомобиль фиат ,не могу найти какой код указать для него. Помогите,пожалуйста. Вроде бы подходит 8703( но это же импортный ),а где взять код не знаю

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

kiara_a писав:Добрый день

Подскажите продали ОС автомобиль фиат ,не могу найти какой код указать для него. Помогите,пожалуйста. Вроде бы подходит 8703( но это же импортный ),а где взять код не знаю
Код не скажу конечено, но думаю что Фиат может быть только импортным, не выпускало наше отечество Фиатов... Как вариант потревожить буха автосалона где фиатф продают, они точно знают

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Прошу допомоги, бо вже заплуталась. Така ситуація, ми будемо купувати автопогрузчик , договір вже склали з ТОВ яка нам його продає. В договорі вказано , що автопогрузчик продається в розсрочку ,на 4 місяці розділили. На скільки я розумію , далі ми підписуємо акт прийому- передачі + видаткова накладна на повну вартість автопогрузчика + податкова на всю суму, але продавець говорить , що видаткову на всю суму не хоче виписувати , бо щоб зареєструвати пн у нього немає коштів. Він предложив, що пн буде виписувати і реєструвати на оплату, яка вказана в договорі. Але я думаю як я поставлю собі в кредит такі суми, якщо ніяких первинних документів при цьому не буде , тільки платіжне доручення. Вибачте , якщо не в тему написала, і ще раз вибачте якщо не зрозуміло написано, але в голові стільки думок#g_cray# , прям не знаю що робити. ХЕЛП.

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу допомоги, бо вже заплуталась. Така ситуація, ми будемо купувати автопогрузчик , договір вже склали з ТОВ яка нам його продає. В договорі вказано , що автопогрузчик продається в розсрочку ,на 4 місяці розділили. На скільки я розумію , далі ми підписуємо акт прийому- передачі + видаткова накладна на повну вартість автопогрузчика + податкова на всю суму, але продавець говорить , що видаткову на всю суму не хоче виписувати , бо щоб зареєструвати пн у нього немає коштів. Він предложив, що пн буде виписувати і реєструвати на оплату, яка вказана в договорі. Але я думаю як я поставлю собі в кредит такі суми, якщо ніяких первинних документів при цьому не буде , тільки платіжне доручення. Вибачте , якщо не в тему написала, і ще раз вибачте якщо не зрозуміло написано, але в голові стільки думок#g_cray# , прям не знаю що робити. ХЕЛП.
Все вы правильно понимаете. Пусть поставщик оформит на 4 месяца договор аренды за не большую плату. Это даст вам возможность официально пользоваться погрузчиком и списывать на него расходные материалы. Договор купли продажи переделайте в разделе условия оплаты и платите по 1/4. Можно даже стоимость погрузчика уменьшить на
размер аренды.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Оптимист1 писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу допомоги, бо вже заплуталась. Така ситуація, ми будемо купувати автопогрузчик , договір вже склали з ТОВ яка нам його продає. В договорі вказано , що автопогрузчик продається в розсрочку ,на 4 місяці розділили. На скільки я розумію , далі ми підписуємо акт прийому- передачі + видаткова накладна на повну вартість автопогрузчика + податкова на всю суму, але продавець говорить , що видаткову на всю суму не хоче виписувати , бо щоб зареєструвати пн у нього немає коштів. Він предложив, що пн буде виписувати і реєструвати на оплату, яка вказана в договорі. Але я думаю як я поставлю собі в кредит такі суми, якщо ніяких первинних документів при цьому не буде , тільки платіжне доручення. Вибачте , якщо не в тему написала, і ще раз вибачте якщо не зрозуміло написано, але в голові стільки думок#g_cray# , прям не знаю що робити. ХЕЛП.
Все вы правильно понимаете. Пусть поставщик оформит на 4 месяца договор аренды за не большую плату. Это даст вам возможность официально пользоваться погрузчиком и списывать на него расходные материалы. Договор купли продажи переделайте в разделе условия оплаты и платите по 1/4. Можно даже стоимость погрузчика уменьшить на
размер аренды.
Дякую. Я думала можливо зробити договір оренди з подальшим правом викупу? А цю суму оплати 1\4 всеодно я не зможу включити собі в кредит після передачі погрузчика ?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Скрытый текст
Діна 1977 писав:
Оптимист1 писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу допомоги, бо вже заплуталась. Така ситуація, ми будемо купувати автопогрузчик , договір вже склали з ТОВ яка нам його продає. В договорі вказано , що автопогрузчик продається в розсрочку ,на 4 місяці розділили. На скільки я розумію , далі ми підписуємо акт прийому- передачі + видаткова накладна на повну вартість автопогрузчика + податкова на всю суму, але продавець говорить , що видаткову на всю суму не хоче виписувати , бо щоб зареєструвати пн у нього немає коштів. Він предложив, що пн буде виписувати і реєструвати на оплату, яка вказана в договорі. Але я думаю як я поставлю собі в кредит такі суми, якщо ніяких первинних документів при цьому не буде , тільки платіжне доручення. Вибачте , якщо не в тему написала, і ще раз вибачте якщо не зрозуміло написано, але в голові стільки думок#g_cray# , прям не знаю що робити. ХЕЛП.
Все вы правильно понимаете. Пусть поставщик оформит на 4 месяца договор аренды за не большую плату. Это даст вам возможность официально пользоваться погрузчиком и списывать на него расходные материалы. Договор купли продажи переделайте в разделе условия оплаты и платите по 1/4. Можно даже стоимость погрузчика уменьшить на
размер аренды.
Дякую. Я думала можливо зробити договір оренди з подальшим правом викупу? А цю суму оплати 1\4 всеодно я не зможу включити собі в кредит після передачі погрузчика ?
Почему же не сможете? Если єто будет предоплата частями и НН выписана на каждую часть проплаты, то сможете.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”