Авто на предприятии

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »


Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Natalenna писав:Всім привіт! На підприємстві є авто. 1,5 року тому сталася ДТП. Ми відремонтували його своїм коштом. Були суди щодо встановлення винної особи. Тепер через 1,5 року після аварії страхова винуватця дтп (не наша) частково повернула нам кошти за ремонт. Витратили 100 тис повернули 50.
Питання таке: Я на момент отримання страхового відшкодування повинна собі донарахувати ПЗ з ПДВ?
196.1. Не є об'єктом оподаткування операції з:
196.1.3. надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов'язаних з такою діяльністю послуг страхових (перестрахових) брокерів та страхових агентів;

Не вижу причин для такого начисления.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Дуже дякую. Посилання №2 особливо цінне
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите пжл. , у нас на балансе числится авто, купленное за деньги товариства, оно попало в аварию и теперь авто хотят продать и на место его купить новое и поставить на баланс, что надо делать и как его все проводить, я не знаю, подскажите, спасибо

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Маруся10 писав:Подскажите пжл. , у нас на балансе числится авто, купленное за деньги товариства, оно попало в аварию и теперь авто хотят продать и на место его купить новое и поставить на баланс, что надо делать и как его все проводить, я не знаю, подскажите, спасибо
по продаже не знаю, а вот недавно покупали и очень помогла эта статья: https://i.factor.ua/journals/nibu/2016/ ... 19542.html

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Ребекка писав:
Маруся10 писав:Подскажите пжл. , у нас на балансе числится авто, купленное за деньги товариства, оно попало в аварию и теперь авто хотят продать и на место его купить новое и поставить на баланс, что надо делать и как его все проводить, я не знаю, подскажите, спасибо
по продаже не знаю, а вот недавно покупали и очень помогла эта статья: https://i.factor.ua/journals/nibu/2016/ ... 19542.html
у нас грузовое авто - разницы нема?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Маруся10 писав:
Ребекка писав:
Маруся10 писав:Подскажите пжл. , у нас на балансе числится авто, купленное за деньги товариства, оно попало в аварию и теперь авто хотят продать и на место его купить новое и поставить на баланс, что надо делать и как его все проводить, я не знаю, подскажите, спасибо
по продаже не знаю, а вот недавно покупали и очень помогла эта статья: https://i.factor.ua/journals/nibu/2016/ ... 19542.html
у нас грузовое авто - разницы нема?
за пенсионный нужно уточнить, но даже если и нужно, то в ГАИ не зарегистрируют и "откосить" не получиться #wink#

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Ребекка писав:
Маруся10 писав:
Ребекка писав: по продаже не знаю, а вот недавно покупали и очень помогла эта статья: https://i.factor.ua/journals/nibu/2016/ ... 19542.html
у нас грузовое авто - разницы нема?
за пенсионный нужно уточнить, но даже если и нужно, то в ГАИ не зарегистрируют и "откосить" не получиться #wink#
Продажа авто , как продажа ОС через бух. счет 286, с уплатой НДС не ниже как с остаточной стоимости

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Аурелия писав:
Ребекка писав:
Маруся10 писав: у нас грузовое авто - разницы нема?
за пенсионный нужно уточнить, но даже если и нужно, то в ГАИ не зарегистрируют и "откосить" не получиться #wink#
Продажа авто , как продажа ОС через бух. счет 286, с уплатой НДС не ниже как с остаточной стоимости
вот сколько надо заплатить , стоимоть покупки висит 98000 грн введен в эксплуатацию 30.09.2012 г. , за сколько будут продавать директора пока не знают, за сколько определятся то с той суммы я плачу НДС? или как
ну например за 20000 грн они его продадут - 3333,33 НДС?
какие мои шаги, спасибо

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Маруся10 писав:
Аурелия писав:
Ребекка писав: за пенсионный нужно уточнить, но даже если и нужно, то в ГАИ не зарегистрируют и "откосить" не получиться #wink#
Продажа авто , как продажа ОС через бух. счет 286, с уплатой НДС не ниже как с остаточной стоимости
вот сколько надо заплатить , стоимоть покупки висит 98000 грн введен в эксплуатацию 30.09.2012 г. , за сколько будут продавать директора пока не знают, за сколько определятся то с той суммы я плачу НДС? или как
ну например за 20000 грн они его продадут - 3333,33 НДС?
какие мои шаги, спасибо
ПДВ ви платите не нижче, ніж балансова вартість на поч. міс. продажу
Тоді ск. 2 ПН
1-ша на сумму продажу і на покупця
2-га на різницю з типом, не пам'ятаю ,подивіться типи причини...

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”