Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Zolter1984
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 738
З нами з: 21 серпня 2013, 10:15
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 295 разів

Повідомлення Zolter1984 »

Лёлька))) писав:
Zolter1984 писав:
Лёлька))) писав:

С объектом строительства не сталкивалась. Подскажите пожалуйста как все документально правильно оформить.
Всё то же самое, что и по оборудования. Документы те же, только счет другой - 1522, разница идёт только в 1С (если вы в ней работаете)
На 1522 вы накапливаете ваш прицеп, затраты на его ремонт, использованные материалы, (возможно ЗП сотрудников и амортизацию ОС использованного при этом оборудования) и потом всю сумму вводите в эксплуатацию (ОЗ-1). Так же вы должны оформить "Решение" руководителя, что затраты (50 тыс.) пойдут на улучшение вашего прицепа.
Видите ли со счетом 153 (МНМА) никогда не работала Если Вам не сложно, напишите какие доки создавать или где почитать. В 1С не работаю. Заранее спасибо.
Вам не нужен 153 счет. Используйте 152.
Накладная на покупку 1000 грн.
Акт списания материалов - если вы будете улучшать прицеп с помощью своих материалов
или Акт оказания услуг - если вам будет оказывать услуги сторонняя организация
Акт ввода в эксплуатацию, форма ОЗ-1. ДТ105 - КТ152.

Quantico
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 26 березня 2012, 04:10
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Quantico »

Купили легковий автомобіль. Чи включати до собівартості ОЗ збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів та платежі в МВС? Дякую за відповідь. МСБО.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Quantico писав:Купили легковий автомобіль. Чи включати до собівартості ОЗ збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів та платежі в МВС? Дякую за відповідь. МСБО.
Тут має бути відповідь на ваше питання, подивіться (стаття велика, але хороша) Пункт 11 дивіться. https://online.dtkt.ua/Book/%D0%90%D0%B ... navPoint-3

Quantico
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 26 березня 2012, 04:10
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Quantico »

Tasa писав:
Quantico писав:Купили легковий автомобіль. Чи включати до собівартості ОЗ збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів та платежі в МВС? Дякую за відповідь. МСБО.
Тут має бути відповідь на ваше питання, подивіться (стаття велика, але хороша) Пункт 11 дивіться. https://online.dtkt.ua/Book/%D0%90%D0%B ... navPoint-3
Дуже Вам дякую. У статті є посилання до статті п. 146.5 ПКУ, якої більше у ПКУ немає. Немає і прямого визначення, що таке Первісна вартість. Таке визначення є у МСБО 16 (собівартість), але так розмито написано, що я не можу визначитися, чи все ж таки включати збір до ПФ до первісної вартості ОЗ, чи ні. #:(

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Quantico писав:
Tasa писав:
Quantico писав:Купили легковий автомобіль. Чи включати до собівартості ОЗ збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів та платежі в МВС? Дякую за відповідь. МСБО.
Тут має бути відповідь на ваше питання, подивіться (стаття велика, але хороша) Пункт 11 дивіться. https://online.dtkt.ua/Book/%D0%90%D0%B ... navPoint-3
Дуже Вам дякую. У статті є посилання до статті п. 146.5 ПКУ, якої більше у ПКУ немає. Немає і прямого визначення, що таке Первісна вартість. Таке визначення є у МСБО 16 (собівартість), але так розмито написано, що я не можу визначитися, чи все ж таки включати збір до ПФ до первісної вартості ОЗ, чи ні. #:(
МСБО 16 Елементи собівартості
16 Собівартість об’єкта основних засобів складається з:
а) ціни його придбання, включаючи імпортні мита та невідшкодовувані податки на придбання після вирахування торговельних знижок та цінових зни

Як ви думаєте ,а можливо збір до ПФ віднести до "невідшкодовувані податки на придбання" і вкл. до собівартості?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Quantico писав:Дуже Вам дякую. У статті є посилання до статті п. 146.5 ПКУ, якої більше у ПКУ немає. Немає і прямого визначення, що таке Первісна вартість. Таке визначення є у МСБО 16 (собівартість), але так розмито написано, що я не можу визначитися, чи все ж таки включати збір до ПФ до первісної вартості ОЗ, чи ні. #:(
Тоді скористайтесь ПСБО 7 стаття 8 - як на мене підходить http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0288-00

Quantico
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 26 березня 2012, 04:10
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Quantico »

ANKO писав:
Quantico писав:
Tasa писав: Тут має бути відповідь на ваше питання, подивіться (стаття велика, але хороша) Пункт 11 дивіться. https://online.dtkt.ua/Book/%D0%90%D0%B ... navPoint-3
Дуже Вам дякую. У статті є посилання до статті п. 146.5 ПКУ, якої більше у ПКУ немає. Немає і прямого визначення, що таке Первісна вартість. Таке визначення є у МСБО 16 (собівартість), але так розмито написано, що я не можу визначитися, чи все ж таки включати збір до ПФ до первісної вартості ОЗ, чи ні. #:(
МСБО 16 Елементи собівартості
16 Собівартість об’єкта основних засобів складається з:
а) ціни його придбання, включаючи імпортні мита та невідшкодовувані податки на придбання після вирахування торговельних знижок та цінових зни

Як ви думаєте ,а можливо збір до ПФ віднести до "невідшкодовувані податки на придбання" і вкл. до собівартості?
Відповідно до до пункту 6.1 статті 6 ПКУ "Податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до..." ПКУ. Відповідно до ПКУ податки є місцеві та загальнодержавні. Так от у переліку податків немає збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів. А також згідно пункту 1.4 статті 1 ПКУ, що Встановлення і скасування зборів на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, їх розмірів та механізмів справляння здійснюються відповідно до Закону України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування" Визначення, що таке збір у розумінні цього закону, я не знайшов.

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

Девочки, приходуем мнма. Инвентарный номер присваивается мнма? Начисляем 100% амортизацию. На основные есть номера.

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, есть "Типова форма N ОЗ-9 (бюджет) Інвентарна картка групового обліку основних засобів в бюджетних установах" нужно ли в не бюджетном предприятии эта форма. Если нет - то что нужно для МНМА?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Також цікавить питання, що чи потрібно для для обліку МНМА заводити карточки?

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”