Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

blize писав:
Tasa писав:
Скрытый текст
blize писав: А цену с потолка брать? #blush# И продавать нужно именно физ.лицу, а не обслуживающей фирме (у нас ООО)?
А как в БУ отразить списание?
Є стаття по списанню, схожа на вашу ситуація
Дайте посиланнячко, будь ласка)
НИБУ №81 2016
"Списание оргтехники" https://i.factor.ua/journals/nibu/2016/ ... 22268.html
Зарегистрируйтесь на сайте и можете читать статьи. Если не получится прочитать, могу сбросить на почту.

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

Доброго дня, колеги.
Допоможіть у такій ситуації. Продаєм ОЗ по ціні нижче балансової, чи можу я змінити метод нарахування амортизації в межах однієї групи, наприклад, група 4 по обліковій політиці прямолінійний метод, а я один об’єкт амортизуватиму по прискориному. Чи маю я на це право?
Треба для оптимізації нарахування по ПДВ. Ми єдинщики. Якщо можна ссилки на статті, де це почитати. Дуже вдячна буду всім, хто поділиться досвідом

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Юлия 08 писав:Доброго дня, колеги.
Допоможіть у такій ситуації. Продаєм ОЗ по ціні нижче балансової, чи можу я змінити метод нарахування амортизації в межах однієї групи, наприклад, група 4 по обліковій політиці прямолінійний метод, а я один об’єкт амортизуватиму по прискориному. Чи маю я на це право?
Треба для оптимізації нарахування по ПДВ. Ми єдинщики. Якщо можна ссилки на статті, де це почитати. Дуже вдячна буду всім, хто поділиться досвідом
Маэте звичайно, тільки врахуйте критерії по прискореній амортизації:
основні засоби не були введені в експлуатацію та не використовувалися на території України;
основні засоби введені в експлуатацію в межах одного з податкових (звітних) періодів починаючи з 1 січня 2017 року до 31 грудня 2018 року;
основні засоби використовуються у власній господарській діяльності та не продаються або не надаються в оренду іншим особам (за винятком платників податків, основним видом діяльності яких є послуги з надання в оренду майна).

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Юлия 08 писав:Доброго дня, колеги.
Допоможіть у такій ситуації. Продаєм ОЗ по ціні нижче балансової, чи можу я змінити метод нарахування амортизації в межах однієї групи, наприклад, група 4 по обліковій політиці прямолінійний метод, а я один об’єкт амортизуватиму по прискориному. Чи маю я на це право?
Треба для оптимізації нарахування по ПДВ. Ми єдинщики. Якщо можна ссилки на статті, де це почитати. Дуже вдячна буду всім, хто поділиться досвідом
Гадаю що у вашому випадку не можете... імхо
http://ibuh.info/uk/amortizaciya-osnovnix-zasobiv-2017

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1025095.html

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

NATA888 писав:
Юлия 08 писав:Доброго дня, колеги.
Допоможіть у такій ситуації. Продаєм ОЗ по ціні нижче балансової, чи можу я змінити метод нарахування амортизації в межах однієї групи, наприклад, група 4 по обліковій політиці прямолінійний метод, а я один об’єкт амортизуватиму по прискориному. Чи маю я на це право?
Треба для оптимізації нарахування по ПДВ. Ми єдинщики. Якщо можна ссилки на статті, де це почитати. Дуже вдячна буду всім, хто поділиться досвідом
Маэте звичайно, тільки врахуйте критерії по прискореній амортизації:
основні засоби не були введені в експлуатацію та не використовувалися на території України;
основні засоби введені в експлуатацію в межах одного з податкових (звітних) періодів починаючи з 1 січня 2017 року до 31 грудня 2018 року;
основні засоби використовуються у власній господарській діяльності та не продаються або не надаються в оренду іншим особам (за винятком платників податків, основним видом діяльності яких є послуги з надання в оренду майна).
Це стосуються податку на прибуток чи і єдинщика теж?

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

Чи можу зіслатись на ПСБО7???

Tanavi
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 24 січня 2012, 10:11
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Tanavi »

Подскажите пожалуйста по следующему вопросу:
Юридическое лицо (плательщик НДС и плательщик единого налога 3 гр.) продает нежилое помещение физическому лицу. Какие моменты нужно учесть:
1) юридическое лицо (продавец): цена продажи должна быть с НДС; уплачиваем единый налог с операции продажи; державне мито 1 %
2) физическое лицо (покупатель): 1% в пенсионный фонд с операции покупки недвижимости.
Есть ли еще какие либо подводные камни по такой операции?

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Можно ли оприходовать 6 штук единиц как один комплет и одно основное средство.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

подскажите, пожалуйста! в чем отличие между "Акт приймання-передачі основних засобів" и "Акт введення в експлуатацію основних засобів" (ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України 13.09.2016 № 818)?#blush#
Вернее, я вижу, что это два разных документа, но это ОЗ-1??? они оба должны быть? В 1С есть только Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів Типова форма № ОЗ-1 Затверджена наказом Мінстату України від 29 грудня 1995 р. № 352 . До 13.09.16 у нас были на ОС только эта форма ОЗ-1 и ОЗ-6

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

мюсля писав:подскажите, пожалуйста! в чем отличие между "Акт приймання-передачі основних засобів" и "Акт введення в експлуатацію основних засобів" (ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України 13.09.2016 № 818)?#blush#
Вернее, я вижу, что это два разных документа, но это ОЗ-1??? они оба должны быть? В 1С есть только Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів Типова форма № ОЗ-1 Затверджена наказом Мінстату України від 29 грудня 1995 р. № 352 . До 13.09.16 у нас были на ОС только эта форма ОЗ-1 и ОЗ-6
Наказ Міністерства фінансів України 13.09.2016 № 818 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1336-16
"Цей Порядок застосовується при складанні типових форм з обліку та списання основних засобів розпорядниками бюджетних коштів, Державною казначейською службою України та фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (далі - суб’єкти державного сектору)."

Для НЕ держ сектору все по старому.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”