Авто на предприятии

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Nadiy писав:
Yuliaso писав:
А страховку на 39 счёт?
страховку на 39, техосмотр на 92
Спасибо большое!

Катюха
Гуру
Гуру
Повідомлень: 88
З нами з: 05 квітня 2011, 02:59
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Катюха »

Подскажите пож. Можно ли продать б/у аккумулятор конечному потребителю ?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! І знову я зі своїм баранами. Влітку купили ми автомобіль. Прийшла осінь і купили ми зимові шини. Літні шини були на машині і окремо не обліковувалися. а як тепер правильно вести облік обох пар шин. Читала матеріали на ту тему і напевно потрібно мені людське пояснення...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalenna писав:Добрий день! І знову я зі своїм баранами. Влітку купили ми автомобіль. Прийшла осінь і купили ми зимові шини. Літні шини були на машині і окремо не обліковувалися. а як тепер правильно вести облік обох пар шин. Читала матеріали на ту тему і напевно потрібно мені людське пояснення...
Підкажіть, будь ласка, як ви списуєте шини? Як правильно ведеться облік зимових і літніх шин?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Natalenna писав:
Natalenna писав:Добрий день! І знову я зі своїм баранами. Влітку купили ми автомобіль. Прийшла осінь і купили ми зимові шини. Літні шини були на машині і окремо не обліковувалися. а як тепер правильно вести облік обох пар шин. Читала матеріали на ту тему і напевно потрібно мені людське пояснення...
Підкажіть, будь ласка, як ви списуєте шини? Як правильно ведеться облік зимових і літніх шин?
я списываю шины по пробегу, на каждую марку установлено тис км, например Мерс 60000км должен проехать, а потом списываем 6 шт колес, понятно что у нас на самом деле не так, чаще получается, но по закону,,,,

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Маруся10 писав:
Natalenna писав:
Natalenna писав:Добрий день! І знову я зі своїм баранами. Влітку купили ми автомобіль. Прийшла осінь і купили ми зимові шини. Літні шини були на машині і окремо не обліковувалися. а як тепер правильно вести облік обох пар шин. Читала матеріали на ту тему і напевно потрібно мені людське пояснення...
Підкажіть, будь ласка, як ви списуєте шини? Як правильно ведеться облік зимових і літніх шин?
я списываю шины по пробегу, на каждую марку установлено тис км, например Мерс 60000км должен проехать, а потом списываем 6 шт колес, понятно что у нас на самом деле не так, чаще получается, но по закону,,,,
Есть карточка учета по шинам (может не совсем так название но карточка точно). так вот,когда вы снимаете летние шины, создайте для них карточку, там и записывают, когда шина установлена , сколько км проехала, в ней и укажете где она хранится. когда установите на машину опять сделаете запись и так пока она не пробежит свои положенные км.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

-Latka- писав:
Маруся10 писав:
Natalenna писав: Підкажіть, будь ласка, як ви списуєте шини? Як правильно ведеться облік зимових і літніх шин?
я списываю шины по пробегу, на каждую марку установлено тис км, например Мерс 60000км должен проехать, а потом списываем 6 шт колес, понятно что у нас на самом деле не так, чаще получается, но по закону,,,,
Есть карточка учета по шинам (может не совсем так название но карточка точно). так вот,когда вы снимаете летние шины, создайте для них карточку, там и записывают, когда шина установлена , сколько км проехала, в ней и укажете где она хранится. когда установите на машину опять сделаете запись и так пока она не пробежит свои положенные км.
Літні шини куплялися з автомобілем і не мають відокремленої вартості. Як це можна в 1с зробити? Зимові шини так і будуть висіти на 20 рах., поки не буде достатній пробіг?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Natalenna писав:
-Latka- писав:
Маруся10 писав: я списываю шины по пробегу, на каждую марку установлено тис км, например Мерс 60000км должен проехать, а потом списываем 6 шт колес, понятно что у нас на самом деле не так, чаще получается, но по закону,,,,
Есть карточка учета по шинам (может не совсем так название но карточка точно). так вот,когда вы снимаете летние шины, создайте для них карточку, там и записывают, когда шина установлена , сколько км проехала, в ней и укажете где она хранится. когда установите на машину опять сделаете запись и так пока она не пробежит свои положенные км.
Літні шини куплялися з автомобілем і не мають відокремленої вартості. Як це можна в 1с зробити? Зимові шини так і будуть висіти на 20 рах., поки не буде достатній пробіг?
Правильно, вы ставите авто себе на организацию и считаете пробег(ну я так делаю когда командировки разношу) и отталкивайтесь от той даты, пробежал 75 тисяч - списываю шины, пробежал 30000 - "сижу жду" окончательного пробега

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Natalenna писав: Літні шини куплялися з автомобілем і не мають відокремленої вартості. Як це можна в 1с зробити? Зимові шини так і будуть висіти на 20 рах., поки не буде достатній пробіг?
http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html?id=1491 посмотрите, там вроде все расписано.

nicy
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 листопада 2015, 15:18
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення nicy »

добрый день!
может кто-то недавно изчучал вопрос покупки авто по безналу, поделитесь информацией.
интересует покупка б/у авто у физлица или площадок, которые продают б/у траспорт, насколько проблематична такая покупка с точки зрения оформления, оплаты и т.д.

спасибо

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”