Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Могу я поставить на учет фотоапарат, как ОС. П-тия занимается оптовой торговлей.????
Фотоапаратом будем фоткать товар для своих покупателей и вылаживать на сайт.

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Снежынка писав:Могу я поставить на учет фотоапарат, как ОС. П-тия занимается оптовой торговлей.????
Фотоапаратом будем фоткать товар для своих покупателей и вылаживать на сайт.
Кто подскажет?

Manny
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 22 травня 2013, 06:25
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 129 разів

Повідомлення Manny »

Снежынка писав:
Снежынка писав:Могу я поставить на учет фотоапарат, как ОС. П-тия занимается оптовой торговлей.????
Фотоапаратом будем фоткать товар для своих покупателей и вылаживать на сайт.
Кто подскажет?
А что у Вас в учётной политике по этому поводу написано?

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Manny писав:
Снежынка писав:
Снежынка писав:Могу я поставить на учет фотоапарат, как ОС. П-тия занимается оптовой торговлей.????
Фотоапаратом будем фоткать товар для своих покупателей и вылаживать на сайт.
Кто подскажет?
А что у Вас в учётной политике по этому поводу написано?
Ничего.
Только, то что ОЗ могут быть стоимость больше 6500 грн

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Вибачаюсь , якщо не туди написала. Але можливо у когось була така ситуація, і мені допоможе. Ми орендуємо у державного підприємства вантажні автомобілі та трактори ( з 2010 року). Платимо їм оренду, а ремонт і подальше обслуговування за свій рахунок. Раніше читала таку статтю, що через деякий час можна за невелику суму, а то і бесплатно забрати собі цей транспорт, так як ми його весь час обслуговуємо вже шостий рік. Якщо хтось знає допоможіть.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Діна 1977 писав:Добрий день. Вибачаюсь , якщо не туди написала. Але можливо у когось була така ситуація, і мені допоможе. Ми орендуємо у державного підприємства вантажні автомобілі та трактори ( з 2010 року). Платимо їм оренду, а ремонт і подальше обслуговування за свій рахунок. Раніше читала таку статтю, що через деякий час можна за невелику суму, а то і бесплатно забрати собі цей транспорт, так як ми його весь час обслуговуємо вже шостий рік. Якщо хтось знає допоможіть.
перший документ, який треба читати - договір оренди, що там написано

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Татьяна ТС писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Вибачаюсь , якщо не туди написала. Але можливо у когось була така ситуація, і мені допоможе. Ми орендуємо у державного підприємства вантажні автомобілі та трактори ( з 2010 року). Платимо їм оренду, а ремонт і подальше обслуговування за свій рахунок. Раніше читала таку статтю, що через деякий час можна за невелику суму, а то і бесплатно забрати собі цей транспорт, так як ми його весь час обслуговуємо вже шостий рік. Якщо хтось знає допоможіть.
перший документ, який треба читати - договір оренди, що там написано
Згодна. Швидше всього запитувач зустрічав статтю про лізинг, який по суті різновидом договору найму.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tasa писав:
Татьяна ТС писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Вибачаюсь , якщо не туди написала. Але можливо у когось була така ситуація, і мені допоможе. Ми орендуємо у державного підприємства вантажні автомобілі та трактори ( з 2010 року). Платимо їм оренду, а ремонт і подальше обслуговування за свій рахунок. Раніше читала таку статтю, що через деякий час можна за невелику суму, а то і бесплатно забрати собі цей транспорт, так як ми його весь час обслуговуємо вже шостий рік. Якщо хтось знає допоможіть.
перший документ, який треба читати - договір оренди, що там написано
Згодна. Швидше всього запитувач зустрічав статтю про лізинг, який по суті різновидом договору найму.
теж думаю, що тут ідеться про фінансовий лізинг, але це має бути договором обумовлено.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

olgaolgaolga1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 червня 2016, 19:40
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення olgaolgaolga1 »

Ув.бухгалтера. Подскажите такой момент, а то вдруг ступор. Купили стулья стоимостью 2800 грн. По последним данным это уже не Ос., а НМА? Верно? А если читаю,что такое НМа,то пишут что это якобы авторские права и т.д.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

olgaolgaolga1 писав:Ув.бухгалтера. Подскажите такой момент, а то вдруг ступор. Купили стулья стоимостью 2800 грн. По последним данным это уже не Ос., а НМА? Верно? А если читаю,что такое НМа,то пишут что это якобы авторские права и т.д.
Ви путаєте напевне необоротні матеріальні активи з іншими матеріальними необоротними активами - у вас буде 11 рахунок..

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”