Переукомплетация товара

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Здравствуйте, нужен срочно совет:
я могу товар с 281 (10 шт) переукоплетовать в товар по две штуки в комплете и продать уже не как 10 шт, а 5 комплектов?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Незнайомка писав:Здравствуйте, нужен срочно совет:
я могу товар с 281 (10 шт) переукоплетовать в товар по две штуки в комплете и продать уже не как 10 шт, а 5 комплектов?
Можете. Ну зрозуміло, що ви це маєте оформити якимось актом- як підтвердження чому ви так зробили...
Так що дивіться чи воно вам треба, бо оформлення таким маніпуляцій лягає зазвичай на наші плечі - тобто ще і програмі думай як зробити - чи ручними операціями чи ще якось...

Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Tasa писав:
Незнайомка писав:Здравствуйте, нужен срочно совет:
я могу товар с 281 (10 шт) переукоплетовать в товар по две штуки в комплете и продать уже не как 10 шт, а 5 комплектов?
Можете. Ну зрозуміло, що ви це маєте оформити якимось актом- як підтвердження чому ви так зробили...
Так що дивіться чи воно вам треба, бо оформлення таким маніпуляцій лягає зазвичай на наші плечі - тобто ще і програмі думай як зробити - чи ручними операціями чи ще якось...
Це може бути розпорядження директора " у зв'язку к економічною необхідністю..." і з ПН ніяких підводних каменів немає? Код УКТЗЄД однаковий , його і залишаю?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Незнайомка писав:
Tasa писав:
Незнайомка писав:Здравствуйте, нужен срочно совет:
я могу товар с 281 (10 шт) переукоплетовать в товар по две штуки в комплете и продать уже не как 10 шт, а 5 комплектов?
Можете. Ну зрозуміло, що ви це маєте оформити якимось актом- як підтвердження чому ви так зробили...
Так що дивіться чи воно вам треба, бо оформлення таким маніпуляцій лягає зазвичай на наші плечі - тобто ще і програмі думай як зробити - чи ручними операціями чи ще якось...
Це може бути розпорядження директора " у зв'язку к економічною необхідністю..." і з ПН ніяких підводних каменів немає? Код УКТЗЄД однаковий , його і залишаю?
Я наказ робила, у мене товар прийшов у комплекті 2шт а продавали по одній, і акт про розукомплектацію (у мене таке було), код уктзед лишаєте. З ПН вроді все ок.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Може ще підкажете, яким документом це зробити в 1с УТП? І можна не писати в назві, що комплект складається з двох одиниць?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Незнайомка писав:Може ще підкажете, яким документом це зробити в 1с УТП? І можна не писати в назві, що комплект складається з двох одиниць?
мені постачальник продав товар і в дужках у назві написав (комплект 2 шт.)
склад - комплектація номенклатури, але у мене 1с Бухгалтерія для україни ред. 1,2
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Natalenna писав:
Незнайомка писав:Може ще підкажете, яким документом це зробити в 1с УТП? І можна не писати в назві, що комплект складається з двох одиниць?
мені постачальник продав товар і в дужках у назві написав (комплект 2 шт.)
склад - комплектація номенклатури, але у мене 1с Бухгалтерія для україни ред. 1,2
Дівчата, а які будуть наслідки, якщо я кількість в дужках не вкажу, а напишу просто "комплект такий-то... і далі тех. характеристика товара?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Незнайомка писав:
Natalenna писав:
Незнайомка писав:Може ще підкажете, яким документом це зробити в 1с УТП? І можна не писати в назві, що комплект складається з двох одиниць?
мені постачальник продав товар і в дужках у назві написав (комплект 2 шт.)
склад - комплектація номенклатури, але у мене 1с Бухгалтерія для україни ред. 1,2
Дівчата, а які будуть наслідки, якщо я кількість в дужках не вкажу, а напишу просто "комплект такий-то... і далі тех. характеристика товара?
Ніяких, в принципі - у вас же буде все оформлено актом (а там розписано) - головне щоб покупець потім не був незадоволений (колись сама телефонувала до постач. і просила вказати скільки штук у комплекті, бо продавала поштучно)

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”