Как списать компьютер с нулевой остаточной стоимостью

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ЕленаС. писав:С учетом обычной цены.
Старая редакция статьи 188, которая регулирует базу налогообложения в случае продажи:
188.1. База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів), а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на вартість послуг стільникового рухомого зв'язку).
Новая редакция с 01.09.13:
188.1. База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості (у разі здійснення контрольованих операцій - не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу) з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб’єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів), а також збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку).
Разница ощутима )

alef
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 12 лютого 2012, 06:36
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення alef »

А контрольовані операції - це ті, що перевищують 50 000 000 грн. за податковий рік з пов'язаною або прирівняною до такої особою, інших "нестандартних" платників податків ...

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Обратите внимание на статью "Эконалог за списанную оргтехнику: платить или нет?" журнала НиБУ №24/2013г. Доблестные налоговики и при обычном списании компа видят возможность дополнительного налогообложения в виде эконалога. Так что продать самортизированный комп - намного проще, чем списать#blush#

Ok
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 08 грудня 2011, 06:51
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ok »

READYN писав:Подскажите. необходимо списать компьютер, ранее внесенный в уставной капитал предприятия.
Необходимо ли начислять при этом НДС согласно п. 189.9 НКУ?
Я брала у компьютерщиков( за символ плату) акт о том, что комп сломан и ремонту не подлежит ( у нас тоже был старый и внесен в 2004г в УФ) и числился по нулевой стоимости, и списывала

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

А сколько сейчас примерно стоит такой акт? Брали у предприятия которое располагает лицензией (там вроде нужна, хз)?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ще колись була інша фішка - в компах є цінні метали/не знаю які, але якісь є/ і тому при списанні треба їх оприбуткувати і здати спеціаліз підприємству.
не знаю чи актуально це тепер

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

svitlass писав:ще колись була інша фішка - в компах є цінні метали/не знаю які, але якісь є/ і тому при списанні треба їх оприбуткувати і здати спеціаліз підприємству.
не знаю чи актуально це тепер
я то же такое читала когда то, интересно как сейчас с этими металами

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

-Latka- писав:
svitlass писав:ще колись була інша фішка - в компах є цінні метали/не знаю які, але якісь є/ і тому при списанні треба їх оприбуткувати і здати спеціаліз підприємству.
не знаю чи актуально це тепер
я то же такое читала когда то, интересно как сейчас с этими металами
якщо це актуально, то беручи до уваги ПДВ, екопод, цінні метали - я буду продавати по оголошеній в газеті ціні

Ok
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 08 грудня 2011, 06:51
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ok »

Marlboro писав:А сколько сейчас примерно стоит такой акт? Брали у предприятия которое располагает лицензией (там вроде нужна, хз)?

Да нет какая лицензия, обычная комп фирма дала заключение, что таких запчастей уже не выпускают и комп морально и физически устарел Если есть знакомые , то и просто так дают такой акт, а так около 100 грн

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Аааа... мне когда-то рассказывали, что надо фирма с лицензией, не проверял на подлинность эти слухи.
А так как единственная мне известная фирма в Полтаве требовала за него 500 (пятьсот !!!!) гривен (опять же по слухам), то мой выбор всегда был в пользу "продать" ))

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”