списання матеріалів...

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Алеся_1
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 квітня 2017, 12:02

Повідомлення Алеся_1 »

Доброго дня! шановні підскажіть будь ласка. виконуємо роботи по монтажу теплоізоляціі, є договір і все. дц -не робили. закривати будимо актом звичайним. як списати матеріали? якщо є кошторис, то на основі м29, а якщо не має як бути? дякую

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

Алеся_1 писав:
07 грудня 2022, 19:14
Доброго дня! шановні підскажіть будь ласка. виконуємо роботи по монтажу теплоізоляціі, є договір і все. дц -не робили. закривати будимо актом звичайним. як списати матеріали? якщо є кошторис, то на основі м29, а якщо не має як бути? дякую
Я на підприємстві для закриття звичайних Актів, через Наказ по компанії ( а також прописала в Обліковій), ввела в дію "АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ (ЗВЕДЕНИЙ) на відпуск (внутрішнє переміщення) матеріалів у виробництво" й ним списую, одною датою всі матеріали по конкретній роботі.

Влад777
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 липня 2023, 23:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Влад777 »

Доброго дня, потрібна Ваша допомога. Ми надаємо послуги перевезення вантажів, тобто потрібно використовувати 23 рахунок для накопичення витрат, щоб сформувати собівартость послуги, до таких витрат, я відношу списання запчастин на ремонт автомобілів, яким документом краще списувати запчастини? Хтось каже що потрібна вимога накладна, хтось - складський документ списання товарів, але вони геть різні за формою. Геть заплутався. Я думаю так, що вимога накладна це для списання на витрати, коли є виробництво продукції, а коли підприємство надає послуги, то краще Акт списання товарів.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Добрий день. Підприємство надає отельні послуги. Забезпечує кімнати, які здаються в оренду тапочками одноразовими, халатами, зубними пастами, шампунями, гелем для душу. Підкажіть хто як списує ці матеріали? Все можно пропустити через 209 та 22 рахунок на 23?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Denis@@@ писав:
13 жовтня 2023, 17:13
Добрий день. Підприємство надає отельні послуги. Забезпечує кімнати, які здаються в оренду тапочками одноразовими, халатами, зубними пастами, шампунями, гелем для душу. Підкажіть хто як списує ці матеріали? Все можно пропустити через 209 та 22 рахунок на 23?
На 23 рахунок, так. Але чому 209 і 22? Якщо це ваша основна діяльність, то 201 рахунок. Бо 22 та 209 використовуються для списання матеріалів, що опосередковано стосуються виробництва послуг. Наприклад перчатки для персоналу, які розкладають тапочки по кімнатам, будуть на 22 рахунку. А саме тапочки на 201.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”