Людина=зап.частина

Демотиватори
IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Вчора, 18.11.2012р в ТСН А.Мазур сказала що через ВР хочу протащить ЗУ про примусове донорство органів. Тобто людина за життя не встигла відмовитись від донорства - автоматично стає донором

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

IN_NOCHKA писав:Вчора, 18.11.2012р в ТСН А.Мазур сказала що через ВР хочу протащить ЗУ про примусове донорство органів. Тобто людина за життя не встигла відмовитись від донорства - автоматично стає донором
Кстати, в части "за життя не свтигла..." - возможны варианты! Поэтому лучше, чтобы все видели, что вы пьете, курите и вообще - страшно больной человек.....#g_cray#

Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

Вчера попалась статья -очень "порадовало"название "Украинцам не дадут покоя даже после смерти"
Интересно, они теперь хоть нашей смерти будут дожидаться - или сразу разберут .........

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Irina-3011 писав:Вчера попалась статья -очень "порадовало"название "Украинцам не дадут покоя даже после смерти"
Интересно, они теперь хоть нашей смерти будут дожидаться - или сразу разберут .........
С учетом цен на запчасти...напрашивается неприятный ответ! Как и множество машин, человек "в "запчастях" дороже!

NatalyD
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 648
З нами з: 20 січня 2012, 04:24
Дякував (ла): 239 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення NatalyD »

офигевшая писав:
IN_NOCHKA писав:Вчора, 18.11.2012р в ТСН А.Мазур сказала що через ВР хочу протащить ЗУ про примусове донорство органів. Тобто людина за життя не встигла відмовитись від донорства - автоматично стає донором
Кстати, в части "за життя не свтигла..." - возможны варианты! Поэтому лучше, чтобы все видели, что вы пьете, курите и вообще - страшно больной человек.....#g_cray#
Врачи говорят, что все болезни от нервов, а я бухгалтер-значит нервы ни к черту, значит я вся болезненная. Вывод-я на запчасти не гожусь. УРРРРРРРЯ, я бухгалтер!!!!(Надо бы себе татуировочку об энтом на груди сделать).

An-na
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2422
З нами з: 08 вересня 2011, 07:30
Дякував (ла): 4339 разів
Подякували: 7791 раз

Повідомлення An-na »

Нет, нужно сразу на лбу и люминисцентной краской, чтобы далеко было видно, а то на груди.. пока к ней доберутся, можно и без головы остаться...

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Случайно видела кусок какой-то передачи...страшной....про Германию, там перед Рождеством тоже озадачили своих граждан (они при заключении договора на страховку должны ответить - согласны ли они на донорство).
Там рассказали, что на пересадку у умершего человека берут и сухожилия и суставы...Все же не промаркируешь люминисцентной краской....#wall# #wall# #wall#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

офигевшая писав:Случайно видела кусок какой-то передачи...страшной....про Германию, там перед Рождеством тоже озадачили своих граждан (они при заключении договора на страховку должны ответить - согласны ли они на донорство).
Там рассказали, что на пересадку у умершего человека берут и сухожилия и суставы...Все же не промаркируешь люминисцентной краской....#wall# #wall# #wall#
стариииий такий анекдот: приїзджає німець в радянський союз, їде по дорогах-олдобинах, трясеться, набридл йому це і каже до супроводжуючого: ну що це таке? от в Німеччині кожну ямку обгороджують, прапорець червоний вішають, щоб люди знали що ямка. А у вас що? а наш супроводжуючий відповідає: ти прапор червоний на кордоні бачив? Бачив! так от, він на всі ямки розповсюджується!
Так що люмінісцентною фарбою на чолі - бухгалтер - на всю, так би мовити одиницю розповсюджується!
А якщо серйозно, то це просто щось неймовірне. Я б хотіла підняти ц проблему в ракурсі моралі: так, медицина йде в перед, але все таки якісь моенти духовні ще є. скажімо я не розумію як можна дозволяти одностатевим парам усиновлювати дітей. зараз якісь такі теми інколи піднімаються , що здається армагедон уже відбувся.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

IN_NOCHKA писав:Вчора, 18.11.2012р в ТСН А.Мазур сказала що через ВР хочу протащить ЗУ про примусове донорство органів. Тобто людина за життя не встигла відмовитись від донорства - автоматично стає донором
В Росії такий закон уже діє.
Як і авансові платежі по податку на прибуток, теж в Росії "перемалювали". Ідемо по їх шляху.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Ин писав:
IN_NOCHKA писав:Вчора, 18.11.2012р в ТСН А.Мазур сказала що через ВР хочу протащить ЗУ про примусове донорство органів. Тобто людина за життя не встигла відмовитись від донорства - автоматично стає донором
В Росії такий закон уже діє.
Як і авансові платежі по податку на прибуток, теж в Росії "перемалювали". Ідемо по їх шляху.
Верной дорогой идете, товарищи?

Відповісти

Повернутись до “Демотиватори”