Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Дякую, Якове, тепер усе чітко і зрозуміло.

EdwardTurJ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2021, 13:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення EdwardTurJ »

Яков писав:
03 червня 2021, 12:49
Однако, при расчёте размера пенсии или необходимого стажа, 2-3 месяца будут играть хоть и не большую, но всё же какую-то роль.
Предположим, назначили пенсию без учёта данных за апрель-июнь в размере 2000грн. А с учётом "Довідкових на призначення пенсії" получилось бы, скажем, не 2000грн, а 2003,50грн.
Не велику роль, але трохи більшу:
Наприклад, при трудовому стажі 35 років втрата 2 місяців приблизно відповідає втраті 2/(35*12)=0,48%.

OldPepper
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 19 лютого 2014, 11:48
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення OldPepper »

Яка хвора на всю голову людина вирішила що додатковий звіт може бути тільки на одну людину?
у мене тільки в травні 77(!) лікарняних. Коли я буду формувати 77 звітів, виправляти іх, підписувати та перевіряти що вони прйняті?
А це ж в травні Д1 треба тільки за квітень, а в червні вже за квітень та травень...Ой, леле!

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1894
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 890 разів

Повідомлення Андрій61 »

OldPepper писав:
03 червня 2021, 21:53
Яка хвора на всю голову людина вирішила що додатковий звіт може бути тільки на одну людину?
у мене тільки в травні 77(!) лікарняних. Коли я буду формувати 77 звітів, виправляти іх, підписувати та перевіряти що вони прйняті?
А це ж в травні Д1 треба тільки за квітень, а в червні вже за квітень та травень...Ой, леле!
Куда жаловаться:
https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/ ... ya-zvernen
https://tax.gov.ua/others/puls-

ПОРЯДОК ЗАПОЛНЕНИЯ:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1304-20#Text
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

OldPepper писав:
03 червня 2021, 21:53
Яка хвора на всю голову людина вирішила що додатковий звіт може бути тільки на одну людину?
у мене тільки в травні 77(!) лікарняних. Коли я буду формувати 77 звітів, виправляти іх, підписувати та перевіряти що вони прйняті?
А це ж в травні Д1 треба тільки за квітень, а в червні вже за квітень та травень...Ой, леле!
Автор чудо-идеи Danil Getmantsev
С одной стороны он 11.05.2021 "ставив за мету визначити єдиним звітним періодом – квартал, скоротити кількість звітів і часу для їх складання",
с другой стороны, 25.05.2021 "постійна взаємодія та діалог Комітету з іншими органами влади призводить до позитивних змін, які спрямовані на покращення державного сервісу."

Так что — нечего возмущаться! Всё уже давно без Вас (и без меня) "покращено" :D
Зображення

Анна Александровна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 22 січня 2019, 16:59
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Анна Александровна »

Добрый день! Поделюсь хорошей новостью, которая интересует многих.
Вчера зашла в свой персональный кабинет ПФ и увидела что за 1квартал есть начисления и сведения о стаже, в мае были только начисления. Так что заходите и проверяйте себя. Удачи! :yes:

OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

Анна Александровна писав:
04 червня 2021, 13:58
Добрый день! Поделюсь хорошей новостью, которая интересует многих.
Вчера зашла в свой персональный кабинет ПФ и увидела что за 1квартал есть начисления и сведения о стаже, в мае были только начисления. Так что заходите и проверяйте себя. Удачи! :yes:
У нас теж в персональних кабінетах працівників вже є стаж за січень-березень 2021 року. А в кабінеті ПФУ юрособи-роботодавця за 2021 рік досі нічого немає, навіть позначка року відсутня, відомості зі звітності закінчуються 2020 роком. З реальної інформації - тільки сума сплачених внесків за травень 2021.

Анна Александровна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 22 січня 2019, 16:59
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Анна Александровна »

" У нас теж в персональних кабінетах працівників вже є стаж за січень-березень 2021 року. А в кабінеті ПФУ юрособи-роботодавця за 2021 рік досі нічого немає, навіть позначка року відсутня, відомості зі звітності закінчуються 2020 роком. З реальної інформації - тільки сума сплачених внесків за травень 2021."


А я думаю что наличие сведений о стаже в персональных кабинетах работников важнее чем инфа в кабинете юрика-работодателя. :roll:

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Яков писав:
04 червня 2021, 12:28
Автор чудо-идеи Danil Getmantsev
український юрист, політик і науковець, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, доктор юридичних наук, професор, адвокат, власник юридичної компанії Jurimex, експерт Taxlink, президент Асоціації податкових радників, член Європейської асоціації податкових професорів (European Association of Tax Law Professors — EATLP), входить до складу Академічного комітету EATLP.

Веде активну науково-дослідницьку роботу, починаючи з 2001 року ним було опубліковано понад 230 наукових та науково-методичних праць.
Спойлер
2007 — Банківське право України. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / Д. О. Гетманцев, Н. Г. Шуклина: К.: Центр учбової літератури, 344 с.
2013 — Непряме оподаткування. Правова сутність та адміністрування: наук.-практ. посіб. / Д. О. Гетманцев, В. Л. Форсюк, Н. В. Бойко; Юрид. компанія «Jurimex». — К.: Юрінком Інтер, 329 с.
2014 — Пряме реальне оподаткування. Правова сутність та адміністрування: наук.-практ. посіб. / Д. О. Гетманцев [та ін.]; Нац. шк. суддів України, юрид. компанія «Jurimex». — К. : Юрінком Інтер, 331 с.
2015 — Юридична відповідальність за податкові правопорушення: наук.-практ. посіб. / Д. О. Гетманцев, Р. В. Макарчук, Я. С. Толкачов; Нац. шк. суддів України, Юрид. компанія «Jurimex». — К. : Юрінком Інтер, 748 с.
2015 — Теорія, принципи та історія податку. Правовий аспект: наук.-практ. посіб. / Д. О. Гетманцев, В. Л. Форсюк, І. С. Бєліцький; Нац. шк. суддів України, юрид. компанія «Jurimex». — К. : Юрінком Інтер, 494 с.
2016 — Непряме оподаткування. Правова сутність та адміністрування: наук.-практ. посіб., доповн. / Д. О. Гетманцев, В. Л. Форсюк, Ю. А. Федчишин, Ю. М. Лавреха. — К: Юрінком Інтер, 592 c.
2017 — Кваліфікаційний (адвокатський) іспит: навч. посіб. у 17 кн. Кн. 14: Бюджетне, податкове та митне законодавство / Д. О. Гетманцев, В. Л. Форсюк, М. В. Нечай – К: «Юрінком Iнтер», 144 c.
2017 — «Адміністрування податкових платежів. Проблеми теорії та практики»: наук.-практ. посіб., / Д. О. Гетманцев, Ю. А. Коваль, М. В. Нечай — К: «Юрінком Iнтер», 778 с.
2017 — «Оподаткування доходів фізичних осіб. Правове регулювання»: наук.-практ. посіб., / Д. О. Гетманцев, О. В. Гедзюк, І. С. Бєліцький, К. С. Чарторийський, А. К. Головацька, К: Юрінком Інтер, 624 с.
2018 — «Прямі реальні податки. Правова сутність та адміністрування»: наук.-практ. посіб., / Д. О. Гетманцев, О. О. Семчик, О. А. Шишканов, К: Юрінком Інтер, 372 с.
2019 — «Нариси філософії податку»/ Д. О. Гетманцев — Х.: Фоліо, 526 с.
Коротше кажучи, стільки досягнень, що і на )(EP не пошлеш.
А в реальності....https://www.youtube.com/watch?v=IYtVFNhDdVo
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

rusja
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 12 лютого 2014, 13:24
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення rusja »

Підкажіть, будь ласка, може я випала з віртуальної реальності, чи це у всіх так, що в Кабінеті після здачі об'єднаної звітності - нарахування по ЄСВ з'явилися, а військовий збір і ПДФО, не відобразилися, все висить у: Сплачено..

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”