Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Андрій61 писав:
08 липня 2021, 16:57
YuliyaDol писав:
08 липня 2021, 16:36
:dash: Квитанция 2 не принято. Кодификатор 032. Проверяла перед заполнением отчета. Не поменялся, но я все равно подтянула заново. Звоню в свою обслуживающую организацию по МЕДКУ, отправляют в местную налоговую. Кто с таким уже столкнулся, помогите, что теперь делать? Может через Кабинет попробовать заполнить? У меня ФОП в 1 месяце были перечисления ФОПам, сдала два додатка 4 пустые, один с циферками
Их за пол года уже ТРИ появилось:
https://www.minregion.gov.ua/napryamki- ... yh-gromad/
в основном по районам............
Вы не правы. Я вчера по другому ФОПу успешно сдала отчет, район тот же. А Кодификатор по Вашей ссылке последняя версия от 22.03.2021, т.е.за последний месяц точно не менялся.
Кстати, не поленилась его открыть. Код в отчете соответствует Кодификатору.
Коллеги, какие еще версии могут быть?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

YuliyaDol писав:
08 липня 2021, 17:14
Андрій61 писав:
08 липня 2021, 16:57
YuliyaDol писав:
08 липня 2021, 16:36
:dash: Квитанция 2 не принято. Кодификатор 032. Проверяла перед заполнением отчета. Не поменялся, но я все равно подтянула заново. Звоню в свою обслуживающую организацию по МЕДКУ, отправляют в местную налоговую. Кто с таким уже столкнулся, помогите, что теперь делать? Может через Кабинет попробовать заполнить? У меня ФОП в 1 месяце были перечисления ФОПам, сдала два додатка 4 пустые, один с циферками
Их за пол года уже ТРИ появилось:
https://www.minregion.gov.ua/napryamki- ... yh-gromad/
в основном по районам............
Вы не правы. Я вчера по другому ФОПу успешно сдала отчет, район тот же. А Кодификатор по Вашей ссылке последняя версия от 22.03.2021, т.е.за последний месяц точно не менялся.
Кстати, не поленилась его открыть. Код в отчете соответствует Кодификатору.
Коллеги, какие еще версии могут быть?
:hurray: :stars: Пришла квитанция 2. Пакет принято! Кто с таким столкнется - я НИЧЕГО не меняла. Заполнила заново отчет и отправила

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Оце сьогодні швидкість через півтори години друга квитанція, ще й нарахування в кабінеті, аж страшно :? не вірю своїм очам.
Зате на сайті ПФУ навіть за перший квартал немає.

Анна123456
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 08 липня 2021, 19:04

Повідомлення Анна123456 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка як же заповнити у електронному кабінеті Додаток 1 за місяць, в якому не було нарахувань ЄСВ. У мене люди працюють по цивільно-правовим договорам. Один місяць не було нарахувань і виплат. По закону треба все одно за той місяць подати Додаток 1, не заповнюючи строки. Так і зробила, але приходить квитанія 2, і там вимагають заповнити строки. Ще одна проблема, у мене намає штатних працівників, але вимагає заповнити строку 105. Допоможіть, будь ласка. Вже переробляла 10 разів, зробила вже у програмі Приват24 для бізнесу. Знов те саме. Дзвонила 10 раз на гарячу лінію, вони кажуть, що воно якісь нулі там підтягує і нічого з цим не поробиш. Як здати той клятий звіт, той пустий Додаток1 ?

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Підкажіть будь ласка, як заповнювати рядок 101 і 104 якщо немає штатних, а тільки зовнішні сумісники? Медок лається :?

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

@Лиса писав:
08 липня 2021, 19:12
Оце сьогодні швидкість через півтори години друга квитанція, ще й нарахування в кабінеті, аж страшно :? не вірю своїм очам.
Зате на сайті ПФУ навіть за перший квартал немає.
Дивіться обережно. А то якщо сервера в податковій ляжуть, будемо знати хто накаркав і на кого бочку котити треба)))
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

@Лиса писав:
09 липня 2021, 11:03
Підкажіть будь ласка, як заповнювати рядок 101 і 104 якщо немає штатних, а тільки зовнішні сумісники? Медок лається :?
Голосно чи тихенько? :lol:
Що порадити не знаю. Спробуйте попроставляти чи повидаляти 0 у відповідних комірках.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

marina11 писав:
09 липня 2021, 11:07
@Лиса писав:
09 липня 2021, 11:03
Підкажіть будь ласка, як заповнювати рядок 101 і 104 якщо немає штатних, а тільки зовнішні сумісники? Медок лається :?
Голосно чи тихенько? :lol:
Що порадити не знаю. Спробуйте попроставляти чи повидаляти 0 у відповідних комірках.
не допомагає, середньооблікова повинна бути заповнена так як наявний додаток :?

wasilissa
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 01 березня 2013, 11:16
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення wasilissa »

У меня два вопроса. Первый: мы перешли из Киева в область. Куда подавать объединенный отчет? Платить НДФЛ по старому месту регистрации до конца года, а ЕСВ по новому. А Подавать объединенку КУДА??
И второе. У нас две программы 1С7 и 1С 8, без FREEDO, как автоматически заполнить отчетность? Программисты говорят только через МЕДОК, можете что-либо посоветовать? Предприятие 250 человек

Татьяна06
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 14 травня 2021, 10:09
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Татьяна06 »

Добрый день! Поделитесь,пожалуйста, опытом подачи звитного или уточняющего отчета за 1 квартал, если 1 был принят отчет по подразделению,а основной с таблицами по ЕСВ нет.

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”