Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1890
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 888 разів

Повідомлення Андрій61 »

стефания3108 писав:
13 квітня 2021, 17:41
здравствуйте.такой вопросик. нужно подавать 3 додатка 1д и 3 додатка 4д .(за январь .февраль и март.) или я не правильно поняла*?
ДА! Правильно.
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

Valentina писав:
13 квітня 2021, 14:48
Спойлер
Irina777 писав:
13 квітня 2021, 12:55
Яков писав:
13 квітня 2021, 12:22
Помилки в звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ, які допустив не платник, а ДПС і Мінфін (не исправленные по состоянию на 12.04.2021):


2. обязательное проставление кода в поле 032 Додатка 4ДФ теми, кто согласно Порядка не должен его заполнять (ФОПы и ЮЛ не имеющие обособленных подразд.),
Требуют проставлять всем, кроме того непонятно - код города или района города... Кто сдал- отзовитесь?
Я. заполняла в Медке, там справочник с кодами районов города, а в Free Zvit, сама программа ставит код города. И. в самом Free Zvit этот реквизит вообще не подлежит корректировке. Тоже, хотелось бы узнать мнение, тех счастливчиков, у кого приняли этот
"шедевральный" Объединенный Звіт.

Ответ на мой вопрос автора ФриЗвита: "Разьяснений по этому поводу я не видел.
ФриЗвит выбирает первый КАТОТТГ, который соответствует КОАТУУ выбранного в профиле населенного пункта.
Для городов с районным делением городу может соответствовать несколько КАТОТТГ, будет выбран первый из списка.
В ФриЗвите реализована возможность указать в профиле нужный код."

Обновите программу до версии 7.4.12 и можно код изменить. НО, действительно, нет разъяснений какой код проставлять.Налоги платим в МТГ города,а не района как было раньше (Харьков) .

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 872
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 285 разів
Подякували: 411 разів

Повідомлення Nepogoda »

Valentina писав:
13 квітня 2021, 14:48
Irina777 писав:
13 квітня 2021, 12:55
Яков писав:
13 квітня 2021, 12:22
Помилки в звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ, які допустив не платник, а ДПС і Мінфін (не исправленные по состоянию на 12.04.2021):


2. обязательное проставление кода в поле 032 Додатка 4ДФ теми, кто согласно Порядка не должен его заполнять (ФОПы и ЮЛ не имеющие обособленных подразд.),
Требуют проставлять всем, кроме того непонятно - код города или района города... Кто сдал- отзовитесь?
Я. заполняла в Медке, там справочник с кодами районов города, а в Free Zvit, сама программа ставит код города. И. в самом Free Zvit этот реквизит вообще не подлежит корректировке. Тоже, хотелось бы узнать мнение, тех счастливчиков, у кого приняли этот
"шедевральный" Объединенный Звіт.
Во FreeZvit после последнего обновления появилась вкладка КАТОТТГ, где можно внести нужный код района.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1890
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 888 разів

Повідомлення Андрій61 »

У НАС ЕСТЬ ПЕРВЫЙ КЛИЕНТ С ПРАВИЛЬНОЙ 2(ВТОРОЙ) КВИТАНЦИЕЙ ПО ЭТОЙ БАЙДЕ !!!! :hurray:
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Limon21
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 08 квітня 2021, 19:17
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Limon21 »

Андрій61 писав:
14 квітня 2021, 10:18
У НАС ЕСТЬ ПЕРВЫЙ КЛИЕНТ С ПРАВИЛЬНОЙ 2(ВТОРОЙ) КВИТАНЦИЕЙ ПО ЭТОЙ БАЙДЕ !!!! :hurray:
Когда отчет отправляли?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1890
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 888 разів

Повідомлення Андрій61 »

Limon21 писав:
14 квітня 2021, 10:21
Андрій61 писав:
14 квітня 2021, 10:18
У НАС ЕСТЬ ПЕРВЫЙ КЛИЕНТ С ПРАВИЛЬНОЙ 2(ВТОРОЙ) КВИТАНЦИЕЙ ПО ЭТОЙ БАЙДЕ !!!! :hurray:
Когда отчет отправляли?
СЕГОДНЯ в 8,30 .............
МЕДОКом.........
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Повезло. я с 5 апреля жду

Витусик
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2021, 14:21
Подякували: 3 рази

Повідомлення Витусик »

Доброго дня. Єсть :lol: я теж цей звіт осилила, сьогодні вже й кабінет платника висить, але за допомогою працівника на іншому боці який приймає ці звіти мені вдалось його здати, мене тільки повідомили що квит.2 зараз чомусь приходять не всим, то знайте Ваш звіт прийнятий :hurray: , але без квитанції поки що. Я телефонувала до працівника ПФ у відділ звітність по ЄСВ і добра жіночка допомогла. Коли стукаєш то відкривають. Бажаю всим 36.6.

doh10
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 квітня 2021, 11:35

Повідомлення doh10 »

Доброго дня, якщо довго чекаєте 2 квитівку то наберіть ПФУ в спитайте в них що за помилка в вашому звіті, бо там іона точно є і можите перекидати звіти

яЮлия
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 квітня 2021, 10:24
Подякували: 1 раз

Повідомлення яЮлия »

Если пришла вторая квитанция - еще не повод радоваться ))
Вчера в 5 вечера получила вторую квитанцию и "пакет прийнято", а уже в 12 ночи в електронному кабінеті появилась НОВАЯ квитанция номер 2 "Документ не прийнято. Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату через відсутність заявлених у пакеті пов*язаних документів (порушено цілістність пакету)".
Вот сижу, думаю, что бы это значило, как исправлять, как дозвониться в налоговую (ау!!! кто-то есть там ??? слушаю с самого утра только гудки...), короче, развлекаемся дальше...
Может быть есть здесь кто-то кто бы это расшифровал?

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”