Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Вероніка писав:
28 квітня 2021, 14:05
Подскажите, а начисления у всех по ЕСВ в кабинете прошли?
и в кабинете нету, и на сайте ПФУ нету, и в справке ОК-7 тоже нету :dash:

Володимир Маленький
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 26 квітня 2021, 09:29
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Володимир Маленький »

vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 14:42
Tasa писав:
28 квітня 2021, 13:22
vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 13:04
Добрый день, подскажите отпускные за апрель полностью выплачены 29.03,в 4ДФ эту выплату нужно показать за март в колонке "виплачено доходу" и "Перераховано ПДФО и ВЗ" , а во 2 квартале за апрель показать нараховано?
Якщо виходити з старого принципу заповнення 1ДФ - то все показати треба у березні =- і нараховано і перераховано...
Але , можливо, тепер будемо по іншому робити... поки не бачила консультацій з цього приводу...
и в Додатке 1 для пенсионного тоже получается показываем в марте? а в апреле ничего
В додатке 1 вы показывает в марте, если вы фактически провели эти начисления в марте. И то с разбивкой по месяцам.
Но я так не делаю, слишком геморойно. Начисляю и показываю в отчетах переходящие отпускные в соответсвующих месяцах. В Додатке 4 делаю так же.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2382 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Соната ругается, когда в главном бланк, в стр. 091 "Роботодавець" убираю галочку.

Можно ли подписать и отправить отчет без этой отметки?

LISSS
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 20 квітня 2021, 16:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення LISSS »

Девченочки и ребята, добрый день! Правильно ли я понимаю, исходя из всего вышесказанного и собственных набитых шишек ))) : Есть ФОП, был 1 наемный, который уволился в феврале. ПО МЕДок. Д4 - январь- февраль с цифрами, март- пустой. Д1- январь- февраль с цифрами, март- пустой. Сейчас, после обновления МЕДок, дает заполнить пустой Д1 и Д4. НО! отчет не принят!!! ( почему-то совсем не удивительно)- требует заполнить все данные.
Результат обробки:
автоматична обробка електронного
документу/звіту не виконана.
Помилка У додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 3
кварталу для особи з РНОКПП не заповнено "Код категорії ЗО".
Помилка У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 3
кварталу для ЗО в полі "Місяць та рік, за який проведено
нарахування" не зазначено один з реквізитів: місяць або рік, за
який проведено нарахування.
Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО не зазначено
прізвище застрахованої особи в полі "Прізвище".
Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО не зазначено
ім'я застрахованої особи в полі "Ім'я".
Попередження У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО не
зазначено по батькові застрахованої особи в полі "По батькові".
Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО  невірний формат
поля "РНОКПП або серія та № паспорт".
Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб
Державна податкова служба України
Ну, за что нам это??? Всем заранее- СПАСИБО!

vbfgrt
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 21 серпня 2017, 15:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення vbfgrt »

Володимир Маленький писав:
28 квітня 2021, 14:51
vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 14:42
Tasa писав:
28 квітня 2021, 13:22


Якщо виходити з старого принципу заповнення 1ДФ - то все показати треба у березні =- і нараховано і перераховано...
Але , можливо, тепер будемо по іншому робити... поки не бачила консультацій з цього приводу...
и в Додатке 1 для пенсионного тоже получается показываем в марте? а в апреле ничего
В додатке 1 вы показывает в марте, если вы фактически провели эти начисления в марте. И то с разбивкой по месяцам.
Но я так не делаю, слишком геморойно. Начисляю и показываю в отчетах переходящие отпускные в соответсвующих месяцах. В Додатке 4 делаю так же.
Я тоже так делаю, в это раз получилось не так, отпуск с 01.04 по 30.04 , а выплатила 29.03.21 (за три дня до отпуска), я наверное не могу его не начислить в марте , а выплатить? запуталась

nusha17
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 20 січня 2020, 21:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення nusha17 »

Володимир Маленький писав:
28 квітня 2021, 14:51
vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 14:42
Tasa писав:
28 квітня 2021, 13:22


Якщо виходити з старого принципу заповнення 1ДФ - то все показати треба у березні =- і нараховано і перераховано...
Але , можливо, тепер будемо по іншому робити... поки не бачила консультацій з цього приводу...
и в Додатке 1 для пенсионного тоже получается показываем в марте? а в апреле ничего
В додатке 1 вы показывает в марте, если вы фактически провели эти начисления в марте. И то с разбивкой по месяцам.
Но я так не делаю, слишком геморойно. Начисляю и показываю в отчетах переходящие отпускные в соответсвующих месяцах. В Додатке 4 делаю так же.
1. Якщо нарахували і перерахували відпускні у березні повністю, в тому числі утримали і перерахували ПДФО і ВЗ у березні,
ТО - усі нарахування, виплати і утриманні-перераховані податки показуєте в звітах за березень:
- 4ДФ нараховано=перераховано
- Додаток 1 з розбивкою по місяцях, до яких відносяться нарахування
2. В звітах за 2 квартал (квітень) НЕ ПОКАЗУЄТЕ дані суми відпускних, а лише враховуєте суми відпускних при застосуванні ПСП (ПДФО) та при обчисленні мін бази ЄСВ при нарахуваннях за квітень ( якщо такі будуть мати місце)

nusha17
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 20 січня 2020, 21:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення nusha17 »

vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 15:12
Володимир Маленький писав:
28 квітня 2021, 14:51
vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 14:42

и в Додатке 1 для пенсионного тоже получается показываем в марте? а в апреле ничего
В додатке 1 вы показывает в марте, если вы фактически провели эти начисления в марте. И то с разбивкой по месяцам.
Но я так не делаю, слишком геморойно. Начисляю и показываю в отчетах переходящие отпускные в соответсвующих месяцах. В Додатке 4 делаю так же.
Я тоже так делаю, в это раз получилось не так, отпуск с 01.04 по 30.04 , а выплатила 29.03.21 (за три дня до отпуска), я наверное не могу его не начислить в марте , а выплатить? запуталась
Виплата за 3 дні до відпустки не рахуючи день виплати. Тобто, якщо відпустка з 01.04, то виплата не пізніше 28.03
Якщо виплатили, то відповідно маєте показати нарахування та утримання податків

vbfgrt
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 21 серпня 2017, 15:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення vbfgrt »

nusha17 писав:
28 квітня 2021, 15:16
vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 15:12
Володимир Маленький писав:
28 квітня 2021, 14:51

В додатке 1 вы показывает в марте, если вы фактически провели эти начисления в марте. И то с разбивкой по месяцам.
Но я так не делаю, слишком геморойно. Начисляю и показываю в отчетах переходящие отпускные в соответсвующих месяцах. В Додатке 4 делаю так же.
Я тоже так делаю, в это раз получилось не так, отпуск с 01.04 по 30.04 , а выплатила 29.03.21 (за три дня до отпуска), я наверное не могу его не начислить в марте , а выплатить? запуталась
Виплата за 3 дні до відпустки не рахуючи день виплати. Тобто, якщо відпустка з 01.04, то виплата не пізніше 28.03
Якщо виплатили, то відповідно маєте показати нарахування та утримання податків
Дякую за відповідь, получается и в учете этот отпуск должен быть начислен в ведомости марта? апрель нет начислений и выплат, так все в марте, тогда за апрель дод 1 ставим только количество дней в трудовых отношниях, а в 4дф ничего не показываем по этому человеку?

nusha17
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 20 січня 2020, 21:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення nusha17 »

vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 15:25
nusha17 писав:
28 квітня 2021, 15:16
vbfgrt писав:
28 квітня 2021, 15:12

Я тоже так делаю, в это раз получилось не так, отпуск с 01.04 по 30.04 , а выплатила 29.03.21 (за три дня до отпуска), я наверное не могу его не начислить в марте , а выплатить? запуталась
Виплата за 3 дні до відпустки не рахуючи день виплати. Тобто, якщо відпустка з 01.04, то виплата не пізніше 28.03
Якщо виплатили, то відповідно маєте показати нарахування та утримання податків
Дякую за відповідь, получается и в учете этот отпуск должен быть начислен в ведомости марта? дод 1 ставим код 10 -отпуск месяц 04 и сумму, а в 4дф ставим получается только выплачено, там же месяц апрель нет графы поставить, а за апрель в следующем квартале , тогда начисленно ? как-то так наверное и в то же время не так
1.Так нарахування в відомості за березень.
2. Додаток 1 все правильно
3. 4 дф - графи і нараховано і виплачено в березні, Ви ж фактично нарахували у березні. В 1С прописуєте в нарахуваннях відпускних за який конкретно місяць, програма сама розбиває на місяці , для подальшого вірного оподаткування ПДФО і ЄСВ.



У пп. 169.4.1 Податкового кодексу України зазначено: якщо платник податку отримує доходи у вигляді заробітної плати за період її збереження згідно із законодавством, у тому числі за час відпустки або перебування платника податку на лікарняному, то з метою їх оподаткування такі доходи (їх частина) відносяться до відповідних податкових періодів їх нарахування.
Востаннє редагувалось 28 квітня 2021, 16:00 користувачем nusha17, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

LISSS писав:
28 квітня 2021, 15:08
Девченочки и ребята, добрый день! Правильно ли я понимаю, исходя из всего вышесказанного и собственных набитых шишек ))) : Есть ФОП, был 1 наемный, который уволился в феврале. ПО МЕДок. Д4 - январь- февраль с цифрами, март- пустой. Д1- январь- февраль с цифрами, март- пустой. Сейчас, после обновления МЕДок, дает заполнить пустой Д1 и Д4. НО! отчет не принят!!! ( почему-то совсем не удивительно)- требует заполнить все данные.
Результат обробки:
автоматична обробка електронного
документу/звіту не виконана.
Помилка У додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 3
кварталу для особи з РНОКПП не заповнено "Код категорії ЗО".
Помилка У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 3
кварталу для ЗО в полі "Місяць та рік, за який проведено
нарахування" не зазначено один з реквізитів: місяць або рік, за
який проведено нарахування.
Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО не зазначено
прізвище застрахованої особи в полі "Прізвище".
Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО не зазначено
ім'я застрахованої особи в полі "Ім'я".
Попередження У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО не
зазначено по батькові застрахованої особи в полі "По батькові".
Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО  невірний формат
поля "РНОКПП або серія та № паспорт".
Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб
Державна податкова служба України
Ну, за что нам это??? Всем заранее- СПАСИБО!
Действительно, ПФУ не умеет принимать "пустые" Додатки Д1.
Решение:
1."Пустой" додаток Д1 за березень удалить из пакета ("пустой" 4ДФ за март оставить)
2. (при желании, я так сделал) Сообщить о специально допущенной Пенсионным фондом ошибке в "Зміст доповнення" Податкового розрахунку:
Зображення
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”