Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Доброго дня. Як вірно заповнити в д.4
Лікарняні нараховані в лютому, а оплачено фондом соціального страхування в квітні 2021року.
В лютому в гр.3а "нараховано" - ставлю нараховано повністю по рах. 66
в гр. 3 "виплачено" - ставлю лише виплачену зп (без лікарняних, їх я показую в 2 кварталі )?

подала звіт , де вказала рівні суми в кол. 3а й 3.... тепер думу думаю....

EdwardTurJ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2021, 13:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення EdwardTurJ »

Alina2021 писав:
13 травня 2021, 12:56
Добрый день, уважаемые коллеги!
ОЧЕНЬ НУЖНА ВАША ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПОМОЩЬ!!!
Я так и не смогла подать этот чудо отчет.
Структура предприятия: офис и 3 подразделения
Самый первый отчет с типом Звитный приняли только по подразделениям с додатками 4ДФ
Офис с додатком 1 и своим 4ДФ не принялся и по сей день. все новые и новые ошибки.
Все дело в том, что по моему мнению система в ДФС воспринимает самый первый отчет по подразделению (я не указала его название, но написала код кодификатора) с типом Звитный как самый главный документ и не дает подать по офису.
У меня есть такое мнение, что нужно самый первый документ по подразделению отменить уточняющим расчетом, затем попытаться подавать по офису, а затем уточненкой подать по подразделению.
Голова идет кругом :stars:. Какое ВАШЕ МНЕНИЕ?
Була схожа ситуація: прийняли "Звітний" по відокремленому підрозділу, а по основному після багатьох різних спроб вдалося здати як "Новий звітний". Здали 6-7 травня.

Alina2021
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 13 травня 2021, 11:30
Подякували: 4 рази

Повідомлення Alina2021 »

Новий звітний подати немає можливості. Бо сьогодні вже 13 травня

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1890
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 888 разів

Повідомлення Андрій61 »

Viki@dan писав:
13 травня 2021, 13:32
Alina2021 писав:
13 травня 2021, 12:56
Добрый день, уважаемые коллеги!
ОЧЕНЬ НУЖНА ВАША ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПОМОЩЬ!!!
Я так и не смогла подать этот чудо отчет.
Структура предприятия: офис и 3 подразделения
Самый первый отчет с типом Звитный приняли только по подразделениям с додатками 4ДФ
Офис с додатком 1 и своим 4ДФ не принялся и по сей день. все новые и новые ошибки.

Все дело в том, что по моему мнению система в ДФС воспринимает самый первый отчет по подразделению (я не указала его название, но написала код кодификатора) с типом Звитный как самый главный документ и не дает подать по офису.
У меня есть такое мнение, что нужно самый первый документ по подразделению отменить уточняющим расчетом, затем попытаться подавать по офису, а затем уточненкой подать по подразделению.
Голова идет кругом :stars:. Какое ВАШЕ МНЕНИЕ?

Точно така сама ситуація, відміняла уточненням по підрозділу, основний всеодно не приймається, приходить квитанція, що можна подати тільки уточнення
Андрій61 писав:
13 травня 2021, 12:23
Звоните своим фискалам и читайте ИМ их квитанции и ИМ же их консультации :
https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--no ... 63718.html
https://tax.gov.ua/baneryi/pitannya-dnya/75452.html
..................
2-я квитанция с Вашей районной инспекции.........
ПУСТЬ ЧИНЯТ у СЕБЯ !!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Irina33
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 12 серпня 2013, 12:17
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina33 »

Доброго! Підкажіть, може хто мав таку проблему, квитанція 2 з текстом " Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про податки, що додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (довідковий розрахунок містить в додатках 1,5,6 інформацію щодо призначення пенсії застрахованим особам або інших соціальних виплат).Перевірино на підставі п.48.3 ст48,п.49.3, п 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України."
Де шукати помилку? В звіті є лікарняні та декритні, спецтсаж, все передивилась.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Неслучайно писав:
13 травня 2021, 10:37
Так ключі не нові, цими ключами здавала декларацію єдинника за 2020 рік, додаток 5 за 2020 рік, звіт по ЄСВ за грудень 2020 року (звичайно це все здавалося в 2021 році). Так виходить що тоді вони були в реєстрі, а зараз де ділися?
От і треба у цих 3,14здоболів спитати: А шо ж ви тоді за свій базар не відповідаєте? Ви шо писали ще в минулому році? Га?
і мордою їх у сцяки, у сцяки...
Зображення
P.S. Цікаво, чи був вже хоч один розбір польотів у суді по цьому питанню? Повне ігнорування податковою наказу, на який вони ж самі і посилаються, повне ігнорування закону, який вступив в дію в листопаді минулого року... Їм все по-барабану - все з рук сходить. Здається мені, треба брати каністри, дрова, вугілля (в кого шо є) і все це кодло смажити.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Мирослава70
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 230 разів

Повідомлення Мирослава70 »

Irina33 писав:
13 травня 2021, 19:51
Доброго! Підкажіть, може хто мав таку проблему, квитанція 2 з текстом " Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про податки, що додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (довідковий розрахунок містить в додатках 1,5,6 інформацію щодо призначення пенсії застрахованим особам або інших соціальних виплат).Перевірино на підставі п.48.3 ст48,п.49.3, п 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України."
Де шукати помилку? В звіті є лікарняні та декритні, спецтсаж, все передивилась.
Передивіться уважно додатки 1,додатки 6 та додаток 5.У Вас десь стоїть галочка "Призначення пенсії"(вона ставиться зразу за номером додатку).Якщо Ви здаєте просто квартальний звіт,а не у зв'язку з виходом працівника на пенсію,то галочки там бути не повинно.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Раніше такого не бачив. В Електронному кабінеті є нарахування і якась новинка:
2 11.05.2021 28U Факт невчасної подачi декларацiї Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску N 9100...... з 27.04.2021 по 13.05.2021 на N вiд . .
Хоча за цією позицією у мене нулі, але приємно, що про нашу невчасну подачу завчасно піклуються.

На порталі Пенсійного фонду нарахувань за 1-й квартал ще нема.

Танюра
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 12 травня 2021, 12:44

Повідомлення Танюра »

Танюра писав:
13 травня 2021, 09:34
Яков писав:
12 травня 2021, 23:00
Танюра писав:
12 травня 2021, 12:52
Добрый день!
Так и не получилось сдать отчет. Додаток 4 ЕСВ сдали в январе, т.к. ликвидировался ФОП. А вот 4ДФ не получилось сдать. Сдавали много раз- все заполняли- главный,додаток 1, увольнение и 4ДФ- не приняли, т.к. в январе уже сдан додаток4. Второй раз сдавали- главный( без сумм, но с кол-вом сотрудников) и 4ДФ- не приняли, т,к. нарушена целостность отчета. Третий раз- главный, додаток1-пустой и 4ДФ-не приняли,т.к. опять же отчет ЕСВ сдан в январе- задвоятся суммы. Потом- как новый звитный- не приняли понятно почему- нет звитного. Как сдать ,подскажите
"Звитний" + 4ДФ. Без указания о работниках (при возможности убрать отметку "Работодатель") в Главном
Спасибо, попробую еще такой вариант-снять отметку "Работодатель"
Добрый день! Не принялся -"Звитний" + 4ДФ. Без указания о работниках (убрала отметку "Работодатель") в Главном
Может еще кто что посоветует? Может уточненный поробовать? Но не знаю, что же уточнять ,если 4ДФ не принялся

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

voko писав:
14 травня 2021, 08:34
Раніше такого не бачив. В Електронному кабінеті є нарахування і якась новинка:
2 11.05.2021 28U Факт невчасної подачi декларацiї Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску N 9100...... з 27.04.2021 по 13.05.2021 на N вiд . .
Хоча за цією позицією у мене нулі, але приємно, що про нашу невчасну подачу завчасно піклуються.

На порталі Пенсійного фонду нарахувань за 1-й квартал ще нема.
Так, в мене теж саме є, тільки з 30.04, коли були здані звіти. Дуже непріємний очам надпис...

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”