Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

29umka11 писав:
01 лютого 2022, 23:04
Chushka писав:
01 лютого 2022, 13:00
Добрый день.
Подскажите, как правильно отразить операции в приложении к объед.отчету -
1. Выдана фин. помощь директору.
2. Учредитель оказал помощь (возвратную и беспроцентную, на срок до 12 месяцев) ТОВ.
Спасибо.
1. код 197
2. Сейчас не показываете, а при возврате - тоже 197 код
а п. 2 не код 153?

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Ребекка писав:
02 лютого 2022, 10:04
29umka11 писав:
01 лютого 2022, 23:04
Chushka писав:
01 лютого 2022, 13:00
Добрый день.
Подскажите, как правильно отразить операции в приложении к объед.отчету -
1. Выдана фин. помощь директору.
2. Учредитель оказал помощь (возвратную и беспроцентную, на срок до 12 месяцев) ТОВ.
Спасибо.
1. код 197
2. Сейчас не показываете, а при возврате - тоже 197 код
а п. 2 не код 153?
Да, правильно - 153

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Спасибо всем большое. Но у меня не только в кодах вопрос, а и в графах.

1. Выдана фин помощь директору код 197 графа 3?

2. Возвращаем (от юр.лица) позику директору код 153 графа 3?

И когда директор будет возвращать полученную помощь я отражаю операцию в 4ДФ?

Sveta239
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 03 січня 2018, 17:17
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Sveta239 »

по вопросу2. 3а и 3 суммі одинаковые- сколько возвратили фин. помощи

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Добрий день, підкажіть будь-ласка, як зараз подається новий звітний, по цьому звіту
Треба скоригувать 5 дод, трудові відносини, забула декретчицю, і відповідно її відправити у відпустку по догляду до 3 років
Я правильно розумію, что я просто вказую ці строчки з кодом 0, все інше я не копіюю.
Крім того як виправити в (1) Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, штатну кількість працівників, трошки помилилась.

Тому що звонимо на гарячу лінію, кажуть одне, что так як я написала раніше, звонимо в податкову по району, каже можете тупо скопіювати правильний звіт з усіма строчками.
і до податкової на гарячу лінію нереально дозвонитись, я зараз як у фільмі дзвінок, залишилось 6 днів.....
( :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Chushka писав:
02 лютого 2022, 12:32


И когда директор будет возвращать полученную помощь я отражаю операцию в 4ДФ?
в 4ДФ відображаємо виплату і нарахування тільки фізичним особам. Якщо директор буде повертати отриману ним ФД, то в звіті не показуємо

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13654
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

impulsion писав:
02 лютого 2022, 14:04
Добрий день, підкажіть будь-ласка, як зараз подається новий звітний, по цьому звіту
Треба скоригувать 5 дод, трудові відносини, забула декретчицю, і відповідно її відправити у відпустку по догляду до 3 років
Я правильно розумію, что я просто вказую ці строчки з кодом 0, все інше я не копіюю.
Крім того як виправити в (1) Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, штатну кількість працівників, трошки помилилась.

Тому що звонимо на гарячу лінію, кажуть одне, что так як я написала раніше, звонимо в податкову по району, каже можете тупо скопіювати правильний звіт з усіма строчками.
і до податкової на гарячу лінію нереально дозвонитись, я зараз як у фільмі дзвінок, залишилось 6 днів.....
( :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
Да. Просто указываете данные только по "декретчице" на "ввод". Не забудьте, что если звитний был с номером 1, то новий звитний будет уже с номером 2
По поводу исправлений кол-ва "штатних": вообще-то не предусмотрено исправление "загальних даних"; если бы подавали новий звитний с 4ДФ, то не получилось бы исправить. Т.к. будете сдавать с Д5, попробуйте указать верные данные по кол-ву штатних в самом ПР. Если при проверке программа будет "ругаться" или не будет "ругаться" но из-за этого не примется — отправляйте без исправлений штатного кол-ва (т.е. оставляйте как есть). Если всё же сильно-сильно хотите исправить — попробуйте сформировать новий звитний (уже с номером 3 в периоде) в котором будет Д1: в Д1 введите какую-то строчку по любому из сотрудников на ввод (например, с кат. 10 "отпуск"); внесите верные данные по ШР. После принятия Нового звитного снова подайте новий звитний (уже с номером 4) с верным кол-вом в ШР и с Д1, в котором введённую строку в новом звитном (по отпуску) — введёте на удаление. Если в процессе "танцев с бубнами" с новими звитними закончится граничный срок приёма отчётности, тогда исправлять в Д1 суммовые ошибки "удалением" строки уже не получится! :)
Вроде не сложно :D
Зображення

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Добрий вечір. Підкажіть будь ласка як правильно показати донарахування та виплату зп за травень? Буду дуже вдячна)

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

Поэтому: совет — пустые додатки Д1 удалить, сообщить об ошибке ПФУ в Податковом розрахунке:
«на жаль, Пенсійним фондом України допущені помилки в контролі пакета, які ПФУ до сих пір не виправив, а саме: в порушення п.1 розд. IV. Порядку, ПФУ не дає можливість здати звіт, сформований відповідно до Порядку, зокрема, в грудні 2021р. співробітників не було, але Додаток 1 повинен формуватися і подаватися в пакеті (з порожньою табличної частиною). Оскільки ПФУ не хоче виправляти свої помилки, але вигадує про нібито існуючі помилки платника - змушений подавати без Д1 за грудень 2021р.»
[/quote]


Достаточно напечатать в конце Податкового розрахунка в строке "Зміст доповнення" свои замечания? Или отдельным письмом в ПФУ писать?

revuk
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 14 квітня 2015, 15:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення revuk »

Плиз помогите что делать в данной ситуации. Сдала отчет по ЕСВ за 4 квартал 2021 не по тому Фопу как анулировать отчет

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”