Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Лора зі Львова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 17 квітня 2021, 14:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Лора зі Львова »

Получила квитанцию №2 про ошибки.
Помилка У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП ХХХХХХХХХХ у полі "Внутрішній сумісник (1 - так, 0 - ні)" зазначено значення відміннне від "1" або "0".
Помилка У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП ХХХХХХХХХХ у полі "Переведено, призначено на іншу посаду або роботу, переміщено до іншого підрозділу" зазначено значення відміннне від "1" або "0".
Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Державна податкова служба України
Заполняла отчет в Соте (это сервис от разработчиков Медка) и там НЕТ ВОЗМОЖНОСТИ поставить в указанных полях "0" или "1", а можно или поставить "галочку" в соответствующем поле или не ставить ее (как в моем случае).
Т.е. я так поняла, что пока что отчет с заполненным додатком 5 сдать просто нереально!
Если кому-то все-таки удалось сдать отчет с додатком 5, напишите как Вам удалось поставить в указанных полях "0".

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 886
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 525 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Nepogoda писав:
17 квітня 2021, 14:41
Более того, пришла наконец квитанция 2 (пакет не прийнято) на отчет, который был отправлен еще 05.04.
ПЛИЛИ-ПЛИЛИ....
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Otryzhechka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 05 квітня 2021, 16:03
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Otryzhechka »

Capitoshechka писав:
17 квітня 2021, 14:08
Otryzhechka писав:
17 квітня 2021, 10:57
Уважаемые, может кто-то знает, что делать в моем случае? Отправила объединенный отчёт через ЭК, пришла квитанция "невірний підпис-сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів".
Я продублировала отчёт, скачала новые ключи в Привате, отправила отчёт. Мне пришла квитанция "невірний підпис-сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів" и ещё к этому прибавился текст "діючий перший документ присутній від 15.04"
"Сертифікат керівника із діючого "Першого Документа" є чинним".
В общем, я так понимаю, что мне нужно наверное "скасувати" старые ключи. А что ещё хочет от меня налоговая, я не понимаю( не судите строго.
Якщо у вас старі ключі ще чинні і строк їхній ще не закінчився - здавайте старими і не партеся. Якщо ж ви хочете запустити в роботу нові ключі, то тоді скасовуйте старі, або чекайте доки вони помруть своєю смертю. Але після скасування деякий час тре почекати (до наступного ранку цілком достатньо) - щоб податкова побачила, що ваші сертифікати "померли". І як тільки це станеться - тоді можна буде запускати в дію нові ключі.
Але не поспішайте відразу ключами здавати звіти... Якщо у вас є ключ бухгалтера, то тоді першу чергу відправте на бухгалтера J1391103 (при наявності бухгалтера ЦЕ ОБОВ’ЯЗКОВА ПРОЦЕДУРА!), якщо ж бухгалтера немає, то краще за все запит J1300204. Це треба для того, щоб ви отримали в квитанції таке: "Платник набув статусу суб’єкта електрооного документообігу бла-бла-бла...."
Якщо відразу почнете відправляти звіти - отримаєте квитанцію таку саму, як і зараз: "невірний підпис-сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів"
P.S. Запит, про який я вище писав, через кабінет немає сенсу відправляти. У випадку його відправки через кабінет ви не отримаєте "статусу суб’єкта електрооного документообігу". Для його відправки скористайтеся якою-небудь сторонньою програмою.




"Сторонньою програмою", а в Приватні неможна такий запит надіслати? Мені здавалося, що запит на приєднання відмінили( І ще підкажіть, я можу повністю продублювати звіт? Тобто, не потрібно міняти не номер документа, ні "новий звітний" надсилати? Бухгалтера нема.

pai
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 06 травня 2018, 09:32
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 51 раз

Повідомлення pai »

Не могу понять логику этих разработчиков, в додатке 4, если не заполнить код HKATOTTG,
то выдает ошибку и в Едином окне и ЭК, но судя по названию он должен заполняться только для отдельных подразделений.
В самом розрахунке если количество додатков 0, то количество листов все равно должно быть 1, иначе ошибка.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 886
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 525 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Otryzhechka писав:
17 квітня 2021, 19:16
"Сторонньою програмою", а в Приватні неможна такий запит надіслати? Мені здавалося, що запит на приєднання відмінили
А запита на приєднання і не було ніколи. Була колись ЗАЯВА ПРО ПРИЄДНАННЯ до договору, але її відмінили з вересня минулого року. І 31.08.2020 на своєму сайті податкова написала, що з 01.09.2020
приєднання до договору про визнання електронних документів (далі – Договір) відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.
оригінал цієї писанини


Але на практиці виявилося: "Хрін вам на комірець". І далеко не всі звіти приймалися після того, як були відправлені новими ключами. Тому "методом тику" були виявлені деякі документи, за допомогою яких мона набути статусу "суб’єкта електронного документообігу". І одним з таких документів став той самий запит, про який я писав вище. Але з цим запитом є проблема в кабінеті податкової: якщо його відправити через кабінет, то податкова його прийме, обробить і надішле навіть вам витяг на цей запит, але при цьому не надасть вам "статус суб’єкта...". В той же час при відправці через інші ресурси (сонати, МЕДки і т.п.) - цей статус надається. Тому мона спробувати і через приват. Особисто я з приватом не працюю, тому не можу нічого сказати в цьому питанні.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Otryzhechka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 05 квітня 2021, 16:03
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Otryzhechka »

Capitoshechka писав:
18 квітня 2021, 15:14
Otryzhechka писав:
17 квітня 2021, 19:16
"Сторонньою програмою", а в Приватні неможна такий запит надіслати? Мені здавалося, що запит на приєднання відмінили
А запита на приєднання і не було ніколи. Була колись ЗАЯВА ПРО ПРИЄДНАННЯ до договору, але її відмінили з вересня минулого року. І 31.08.2020 на своєму сайті податкова написала, що з 01.09.2020
приєднання до договору про визнання електронних документів (далі – Договір) відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.
оригінал цієї писанини


Але на практиці виявилося: "Хрін вам на комірець". І далеко не всі звіти приймалися після того, як були відправлені новими ключами. Тому "методом тику" були виявлені деякі документи, за допомогою яких мона набути статусу "суб’єкта електронного документообігу". І одним з таких документів став той самий запит, про який я писав вище. Але з цим запитом є проблема в кабінеті податкової: якщо його відправити через кабінет, то податкова його прийме, обробить і надішле навіть вам витяг на цей запит, але при цьому не надасть вам "статус суб’єкта...". В той же час при відправці через інші ресурси (сонати, МЕДки і т.п.) - цей статус надається. Тому мона спробувати і через приват. Особисто я з приватом не працюю, тому не можу нічого сказати в цьому питанні.

Так, заяву я і мала на увазі, переплутала назву. А я сподівалась, що вони нарешті хоч трохи зменшили геморой, та можна спокійно підписувати новими ключами, але все, як завжди. Ну, ок. Дякую Вам велике, буду пробиватись)

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Получила квитанцию.....извините, не умею вставлять картинку.

.....период подання з 01.04.2021 р. п49.8 ст. 49 ПКУ

и по всем додаткам нарушена структура

Причем в самом отчете до сих пор висит только квитанция 1, а в Листуванні с ДПС я увидела квитанцию 2 с таким текстом

??????????????????????????????????????????????????????????????

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 886
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 525 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Otryzhechka писав:
18 квітня 2021, 15:27
А я сподівалась, що вони нарешті хоч трохи зменшили геморой, та можна спокійно підписувати новими ключами, але все, як завжди.
Ну Ви шо, забули в якій країні живемо? Коли це таке було, щоб у нас щось для людей робилося? У нас все, що робиться - через жіночий статевий орган
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

mockingbird
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 квітня 2021, 22:19

Повідомлення mockingbird »

Прийшла квитанція з помилкою "У Податковому розрахунку Розділ ІІ у рядку 5.1 "Нараховано єдиного внеску (22%)" за місяць 3 кварталу зазначено суму меншу від результату множення суми рядка 2.1 "Сума грошового забезпечення, на яку нараховується єдиний внесок (у межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску)" на 22%".

Хтось таке отримував?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

mockingbird писав:
18 квітня 2021, 22:27
Прийшла квитанція з помилкою "У Податковому розрахунку Розділ ІІ у рядку 5.1 "Нараховано єдиного внеску (22%)" за місяць 3 кварталу зазначено суму меншу від результату множення суми рядка 2.1 "Сума грошового забезпечення, на яку нараховується єдиний внесок (у межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску)" на 22%".

Хтось таке отримував?
Я получила. У меня еще дописано - Люфт в 1 копейку. Хотя, как иначе можно 560,43*22%=123,29 ?

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”