Об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Анастасия1988 писав:
11 травня 2021, 11:19
У меня теперь новая ошибка((

Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - не співпадають значення реквізиту "Номер документа в звітному періоді" (0000001) та з імені файлу (0000005).
Вы подаёте через ЭК? ПЕРЕД созданием Податкового розрахунка (Вы подавали 5 раз?) поменяйте номер однотипного документа в периоде на единичку больше (например: 6)
Зображення

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Яков писав:
11 травня 2021, 11:30
Анастасия1988 писав:
11 травня 2021, 11:19
У меня теперь новая ошибка((

Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - не співпадають значення реквізиту "Номер документа в звітному періоді" (0000001) та з імені файлу (0000005).
Вы подаёте через ЭК? ПЕРЕД созданием Податкового розрахунка (Вы подавали 5 раз?) поменяйте номер однотипного документа в периоде на единичку больше (например: 6)
Я подаю через айфин-звит. Да подавала 5 раз, сейчас пришел такой же ответ, только в конце 000006.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Анастасия1988 писав:
11 травня 2021, 11:37
Я подаю через айфин-звит. Да подавала 5 раз, сейчас пришел такой же ответ, только в конце 000006.
Про айфин и его возможности не знаю. Но могу подсказать, как бы я делал, когда не знаю экспортировал бы из Айфина. Поменял бы в имени файла циферки на "нужные". Открыл бы блокнотом все хмл-файлы, поменял бы там номер в "нужном" месте. Сохранил бы.
Экспортировал бы обратно в айфин.
Или позвоните в техподдержку айфина и спросите у них, как Вам сделать копию таким образом, чтобы менялось имя файла (скорее всего — Вы "не так" копируете отчёт в периоде)...
Зображення

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Яков писав:
11 травня 2021, 11:56
Анастасия1988 писав:
11 травня 2021, 11:37
Я подаю через айфин-звит. Да подавала 5 раз, сейчас пришел такой же ответ, только в конце 000006.
Про айфин и его возможности не знаю. Но могу подсказать, как бы я делал, когда не знаю экспортировал бы из Айфина. Поменял бы в имени файла циферки на "нужные". Открыл бы блокнотом все хмл-файлы, поменял бы там номер в "нужном" месте. Сохранил бы.
Экспортировал бы обратно в айфин.
Или позвоните в техподдержку айфина и спросите у них, как Вам сделать копию таким образом, чтобы менялось имя файла (скорее всего — Вы "не так" копируете отчёт в периоде)...

Поняла, спасибо Вам большое! Вы мне очень помогли.
Я еще раз скопировала отчет, и каждое дополнение заново сохранила. Жду ответа...

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Nyshka писав:
10 травня 2021, 20:50
Доброго вечора! При заповненні звіту в Медку автоматично заповнюється "кількість осіб яким нараховано зп", а у мене в січні були люди у відпустці без зп цілий місяць і відповідно в додатку вони з прочерками, а Медок їх рахує.Відключеня "автоматичного розрахунку" не допомагає, зміни внесені вручну не зберігаються. Можливо у когось була така ж ситуація, не знаю, що робити((
Правка-Заповнення розрахунку з додатку 1-нужно снять галочку и поставить то что нужно.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Tanvika
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 травня 2021, 11:54

Повідомлення Tanvika »

Добрий день! Можливо у когось була така проблема, що перший прийнятий звіт по філії, а не головне підприємство. Тепер не можу здати головне підприємство відхиляють з причиною, що вже є "звітний". Телефоную цілий день і ПФУ і податкову то зайнято то не беруть слухавку(

Анастасия1988
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 13 вересня 2018, 17:39
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастасия1988 »

Подскажите пожалуйста еще, по другому предприятию отправила в пятницу 7 мая отчет, квитанции 2 до сих пор нет, я знаю что там ошибка. Что делать в такой ситуации??

InYan2305@gmail.com
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 травня 2021, 13:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення InYan2305@gmail.com »

Яков писав:
08 травня 2021, 16:41
svetrik писав:
08 травня 2021, 16:26
Добрий день. Формую звіт в програмі Сота. Зробила Експорт для подачі у контролюючі органи. Програма сформувала 8 файлів XML. Зараз нюанси з ключами, тому змушена була нести на флешці. В податковій не прийняли, сказали, що має бути вивантажно одним файлом. :dash:
Що робити? Порадьте будь-ласка
Наврали Вам в налоговой. Количество XML-файлов должно быть = кол-во додатков + розрахунок. Т.е. у Вас, кроме розрахунка, 7 додатков (скорее всего: три додатка 4ДФ, три Д1 и один Д5).
Другое дело, что Вы могли сохранить их не в пакете.
Що робити?
Если электронный способ подачи полностью "отметается" — идти сдавать ещё раз. И не мешало бы помнить, что:
Розрахунок подається платником в один із таких способів:
засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги»;

на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації;

надсилається поштою з повідомленням та описом про вкладення, за умови, якщо кількість рядків у додатках до Розрахунку не перевищує п’яти;

на паперовому носії, якщо кількість рядків у додатках до Розрахунку не перевищує п’яти.
т.е., если до 5 строчек в Додатке, то можете посылать налоговую подальше и вообще не давать флешку: пускай вносят руками

У мене та сама історія! Одна особа (один рядок), формую звіт в ЄДЗВ, на флешку не можу зберігти єдиним пакетом, вручну податкова вводити не хочуть!!! - кажуть ідіть переробляйте. Ходжу до них вже третю добу!, а пояснити як це робиться - не можуть, у кабінеті тех підтримки ніхто не допомагає - кажуть не передбачено. Ніде на форумах чи податкових сервісах роз’яснень (щодо формування цієї звітності та зберігання її на флешку в ЄДЗВ) не дають! Як бути? Може хто підкаже мені алгоритм формування та зберігання одним пакетом?

Натали777
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 06 жовтня 2013, 11:37
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Натали777 »

Добрый день! С 8 мая нет ни одной квитанции ( во входящих сообщениях тоже нет). Подскажите, можно ли подать еще раз? Я переживаю, что если вдруг они примут сразу 2 отчета, то 1ДФ задвоится.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Натали777 писав:
11 травня 2021, 14:19
Добрый день! С 8 мая нет ни одной квитанции ( во входящих сообщениях тоже нет). Подскажите, можно ли подать еще раз? Я переживаю, что если вдруг они примут сразу 2 отчета, то 1ДФ задвоится.
ЭТОТ ЖЕ ФАЙЛ можно подавать нннННАДЦАТЬ раз.....
Вопрос : каким ПО Вы отчёт делали ??
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”