Об'єднана декларація по єдиному податку та ЄСВ для 1—3 груп (ФОП)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
irina-ust
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 04 січня 2012, 02:55
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення irina-ust »

Natalenna писав:
07 лютого 2022, 23:09
irina-ust писав:
05 лютого 2022, 09:34
Natalenna писав:
04 лютого 2022, 14:10

Доброго дня!
Як я розумію, мені також прийде відмова. А скаргу в ПФУ як писати? листом чи є можливість через пенсійний портал?
Так, через особистий кабінет ФОПа на порталі ПФУ. Оберіть Комунікації з ПФУ- Звернення. Тип звернення - Скарга, орган, до якого призначено - 28000, і опишіть проблему
вже хотіла писати скаргу у ПФУ, але зранку подзвонив інспектор, що нам Київ розпровів звіт і можна подавати річний. Щойно отримала квитанцію 2 прийняту. Можливо Ваша подруга писала зарано, коли проблема ще не виявилася масовою?
Natalenna, дякую, що повідомили! Схоже, помилку у програмі приймання звітності виправили. Я на скасування Довідкової не подавала. Сьогодні просто відправила ту саму декларацію - прийнято!

Лена777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 208
З нами з: 10 січня 2014, 20:08
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Лена777 »

Добрый день!
Подскажите пожалуйста, в отчете ошибочно указала начисление единого налога за 1и 2 квартал. а ФОП зарегистрирован только с3 квартала.
Надо подавать звітну нову?

StivOyen
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2022, 14:07
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення StivOyen »

Підкажіть буль ласка, було помилково подано річний звіт від імені ФОП 3 групи за ідентифікатором F0103307 (а треба було від імені ФОП 2 групи F0103405).
Писав в контакт-центр податкової, там дали відповідь
Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої-третьої груп, які подали до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми, можуть виправити таку помилку наступним чином:
1) подати Декларацію за невірним ідентифікатором форми:
у разі подання до закінчення граничного терміну подання – з позначкою «Звітна нова» (з нульовими показниками);
у разі подання після закінчення граничного терміну подання – з позначкою «Уточнююча» (зменшуючи податкове зобов’язання до «0»);
2) подати Декларацію з вірним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна» за такий самий звітний період.
1) Подаю відповідно "Нову звітну" F0103307, замість грошових сум прописую нулі - "пакет прийнято".
2) Подаю "Звітну" F0103405 приходить помилка
"За період, який зазначено в рядку Податковий (звітний) період Додатку 1 до Податкової декларації, в реєстрі застрахованих осіб вже наявна чинна Декларація, подана Вами, як фізичною особою-підприємцем, яка обрала спрощену систему оподаткування, але у якій зазначено іншу групу фізичної-особи підприємця"
думав спробувати таким чином:
1) подати Декларацію за невірним ідентифікатором форми, з позначкою «Звітна нова» (з нульовими показниками), однак в Додатку 1 вписати правильні суми і показники;
2) подати Декларацію з вірним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна», однак без (не включати) Додатку 1.
але на другому етапі приходить помилка: ... не подано Додаток 1
[F0103405/31] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до Декларації та є її невід'ємною частиною (не подано Додаток 1 або не зазначено позначку щодо його подання або у Додатку 1 у розділі 4 зазначено податковий (звітний) період, що уточнюється, який не співпадає із податковим (звітним) періодом). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.3, п. 49.8 ст. 49, п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Лена777 писав:
08 лютого 2022, 14:33
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, в отчете ошибочно указала начисление единого налога за 1и 2 квартал. а ФОП зарегистрирован только с3 квартала.
Надо подавать звітну нову?
Беззаперечно!

Лена777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 208
З нами з: 10 січня 2014, 20:08
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Лена777 »

Popen писав:
08 лютого 2022, 14:36
Лена777 писав:
08 лютого 2022, 14:33
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, в отчете ошибочно указала начисление единого налога за 1и 2 квартал. а ФОП зарегистрирован только с3 квартала.
Надо подавать звітну нову?
Беззаперечно!
Продублировать все данные, поставить звітну нову и убрать начисление за 1 и 2 квартал?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

irina-ust писав:
08 лютого 2022, 12:03
Natalenna писав:
07 лютого 2022, 23:09
irina-ust писав:
05 лютого 2022, 09:34

Так, через особистий кабінет ФОПа на порталі ПФУ. Оберіть Комунікації з ПФУ- Звернення. Тип звернення - Скарга, орган, до якого призначено - 28000, і опишіть проблему
вже хотіла писати скаргу у ПФУ, але зранку подзвонив інспектор, що нам Київ розпровів звіт і можна подавати річний. Щойно отримала квитанцію 2 прийняту. Можливо Ваша подруга писала зарано, коли проблема ще не виявилася масовою?
Natalenna, дякую, що повідомили! Схоже, помилку у програмі приймання звітності виправили. Я на скасування Довідкової не подавала. Сьогодні просто відправила ту саму декларацію - прийнято!
Я рада, що у вас все вдалося
Мій фоп в шоці був, бо йому інспектор дзвонив, що Київ розпровів декларацію і треба подати і обовязково зателефонувати.
Потім ще район дзвонив, відреагував на скаргу #1, що можна подавати.
Вода камінь точить!!!!
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Kaysi
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2022, 03:53

Повідомлення Kaysi »

Natalenna писав:
08 лютого 2022, 22:17
irina-ust писав:
08 лютого 2022, 12:03
Natalenna писав:
07 лютого 2022, 23:09

вже хотіла писати скаргу у ПФУ, але зранку подзвонив інспектор, що нам Київ розпровів звіт і можна подавати річний. Щойно отримала квитанцію 2 прийняту. Можливо Ваша подруга писала зарано, коли проблема ще не виявилася масовою?
Natalenna, дякую, що повідомили! Схоже, помилку у програмі приймання звітності виправили. Я на скасування Довідкової не подавала. Сьогодні просто відправила ту саму декларацію - прийнято!
Я рада, що у вас все вдалося
Мій фоп в шоці був, бо йому інспектор дзвонив, що Київ розпровів декларацію і треба подати і обовязково зателефонувати.
Потім ще район дзвонив, відреагував на скаргу #1, що можна подавати.
Вода камінь точить!!!!
Та же проблема. В квитанции пишет, что уже есть декларация с другой группой единого налога. Что посоветуете - писать скаргу или подождать еще, может исправят?

nusha17
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 20 січня 2020, 21:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення nusha17 »

Доброго дня. потребую допомоги) тему перечитала
ФОП єдинник 2 група
припинення діяльності 28.01.2022
1. Подаю ліквідаційну звітність за формою для єдинників 3 групи за 1 квартал 2022 року?)
2. В додатку 1 ставлю з 01.01 по 28.01 і заповнюю нарахування лише по січню ?)
Якщо неправильно зрозуміла, відкоригуйте будь ласка )))
Буду дуже вдячна за допомогу :g_kiss:

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27902 рази

Повідомлення Яков »

nusha17 писав:
09 лютого 2022, 12:49
Доброго дня. потребую допомоги) тему перечитала
ФОП єдинник 2 група
припинення діяльності 28.01.2022
1. Подаю ліквідаційну звітність за формою для єдинників 3 групи за 1 квартал 2022 року?)
2. В додатку 1 ставлю з 01.01 по 28.01 і заповнюю нарахування лише по січню ?)
Якщо неправильно зрозуміла, відкоригуйте будь ласка )))
Буду дуже вдячна за допомогу :g_kiss:
Верно. + отметки в додатке и в декларации про "припинення діяльності".
Зображення

Diana18
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2022, 13:49

Повідомлення Diana18 »

Natalenna писав:
08 лютого 2022, 22:17
irina-ust писав:
08 лютого 2022, 12:03
Natalenna писав:
07 лютого 2022, 23:09

вже хотіла писати скаргу у ПФУ, але зранку подзвонив інспектор, що нам Київ розпровів звіт і можна подавати річний. Щойно отримала квитанцію 2 прийняту. Можливо Ваша подруга писала зарано, коли проблема ще не виявилася масовою?
Natalenna, дякую, що повідомили! Схоже, помилку у програмі приймання звітності виправили. Я на скасування Довідкової не подавала. Сьогодні просто відправила ту саму декларацію - прийнято!
Я рада, що у вас все вдалося
Мій фоп в шоці був, бо йому інспектор дзвонив, що Київ розпровів декларацію і треба подати і обовязково зателефонувати.
Потім ще район дзвонив, відреагував на скаргу #1, що можна подавати.
Вода камінь точить!!!!
Добрий день! Була схожа проблема через довідкову декларацію, вчора вдалося подати річну, але сьогодні в пенсійному кабінеті я бачу зарахований стаж тільки з даними з довідкової, тобто декларація за рік не оновила дані. До речі вчора дані за 2021 були відсутні зовсім. Як у вас зі стажем в кабінеті пенсійного фонду?

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”