Об'єднана декларація по єдиному податку та ЄСВ для 1—3 груп (ФОП)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
March
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 23 січня 2017, 13:18
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення March »

Доброго дня, не можу знайти як заповнити додаток два до F0103308 (Податкова декларацiя платника єдиного податку) , ми не сільхоз виробники. А без додатку 2(мінімальне податкове навантаження) не приймає пакет.

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

Народ, ситуация такая. Сдала декларацию с додатком 1, но не поставила крестик в разделе "до декларации додається"
Отчет прийнят без зауважень. Квітанция 2 тоже в порядке.
Что делать: подать новий звітний или оставить как есть?

fiction
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 січня 2023, 19:18
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення fiction »

ФОП 3 група, відправив декларацію F0133108 випадково двічі з типом "звітна".
На першу прийшла квитанція 2 з підтвердженням прийняття.
На другу - помилка бо документ вже є в базі з типом "звітна".

На першу пришов лист ВОТВ0501 з вимогою сплатити суму вказану в ній. На другу такий лист не прийшов.
Але тепер в електронному кабінеті в секції "Стан розрахунків з бюджетом" бачу дубльований рядок 17D 20.02.2023 "Нарах. плат. самост. о.п. за рiк (декл.термiн спл. пот.рiк)" з однаковою сумою нарахованого податку.
Що робити в такому випадку?

Iryna1973
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 28 грудня 2022, 12:20
Подякували: 1 раз

Повідомлення Iryna1973 »

Добрый вечер! Сделала уточняющий отчет за 2021 год по единому налогу. Отчет был отправлен без додатка 1. Форма предполагает - насчитать себе пеню 0.1%. Закон о Пенсионном .... пишет что штрафные санкции и пеню начислит контролирующий орган. Каа быть? И еще вдогонку,в самом отчете я цифры не повторяю, заполняю шапку и все, так как тогда все задвоится.
Люди тратят время и силы, чтобы быть такими, как все, а я — на то, чтобы быть собой.
Затраты одинаковые.
Результат разный.

Мацуо Монро

VELL_N
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 30 січня 2020, 11:12
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення VELL_N »

Доброго дня. Підкажіть, хто знає, як вчинити.
ФОП в 2022 році змінив місцезнаходження і, відповідно, податкову інспекцію для звітності. Декларацію з ЄП+ЕСВ за 2022 рік подав до нової податкової, але в «шапці» самої декларації зазначив стару податкову адресу і стару податкову інспекцію. Квитанція 2 прийшла без зауважень. Звіт прийнято. Чи варто виправляти цю помилку? Якщо варто, то як це правильно зробити.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Подскажите, ФОП был на второй группе первую половину 2022 года, потом перешёл на общую. Отчёт единщика+додаток по ЕСВ за полугодие с пометкой о переходе на уплату других налогов я подала. Вопрос: за год я подаю только майновую? Или ещё и годовую по единому нужно подавать?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13662
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Оля-ля777 писав:
02 лютого 2023, 10:23
Подскажите, ФОП был на второй группе первую половину 2022 года, потом перешёл на общую. Отчёт единщика+додаток по ЕСВ за полугодие с пометкой о переходе на уплату других налогов я подала. Вопрос: за год я подаю только майновую? Или ещё и годовую по единому нужно подавать?
Только майнову, по единому обязательства выполнены и подавать не нужно
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13662
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

fiction писав:
31 січня 2023, 19:23
ФОП 3 група, відправив декларацію F0133108 випадково двічі з типом "звітна".
На першу прийшла квитанція 2 з підтвердженням прийняття.
На другу - помилка бо документ вже є в базі з типом "звітна".

На першу пришов лист ВОТВ0501 з вимогою сплатити суму вказану в ній. На другу такий лист не прийшов.
Але тепер в електронному кабінеті в секції "Стан розрахунків з бюджетом" бачу дубльований рядок 17D 20.02.2023 "Нарах. плат. самост. о.п. за рiк (декл.термiн спл. пот.рiк)" з однаковою сумою нарахованого податку.
Що робити в такому випадку?
1. Ігнорувати листи (повідомлення) бота. В цих листах завжди маячня.
2. Якщо декларацію подано вірно, то в ЕК можуть бути і потрійні нарахування (це ж ЕК!)
Зазвичай, "зайві" нарахування ДПС «прибирає» після предельного строку подання звітності ( + 10-20 днів). Чекайте... 😊
Зображення

fiction
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 січня 2023, 19:18
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення fiction »

Яков писав:
02 лютого 2023, 16:23
fiction писав:
31 січня 2023, 19:23
ФОП 3 група, відправив декларацію F0133108 випадково двічі з типом "звітна".
На першу прийшла квитанція 2 з підтвердженням прийняття.
На другу - помилка бо документ вже є в базі з типом "звітна".

На першу пришов лист ВОТВ0501 з вимогою сплатити суму вказану в ній. На другу такий лист не прийшов.
Але тепер в електронному кабінеті в секції "Стан розрахунків з бюджетом" бачу дубльований рядок 17D 20.02.2023 "Нарах. плат. самост. о.п. за рiк (декл.термiн спл. пот.рiк)" з однаковою сумою нарахованого податку.
Що робити в такому випадку?
1. Ігнорувати листи (повідомлення) бота. В цих листах завжди маячня.
2. Якщо декларацію подано вірно, то в ЕК можуть бути і потрійні нарахування (це ж ЕК!)
Зазвичай, "зайві" нарахування ДПС «прибирає» після предельного строку подання звітності ( + 10-20 днів). Чекайте... 😊
Дякую за відповідь, теж думаю почекати хоча б до 15 числа десь. Ще не звик до цього кабінету :cry:

jelenau
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 04 лютого 2023, 22:39

Повідомлення jelenau »

Доброго дня! Прошу допомоги - ФОП єдиний податок 3 група за ставкою 2% сдав деку за грудень до 20.01 але без дод. 2 по рчному ЄСВ, хоча січень-лютий ЄСВ сплачував. Яким чином зараз виправити це та сдати дод 2? Якщо через Уточнюючу деку, то який вказувати період? Заздалегіть дякую всім за поради.

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”