Об'єднана декларація по єдиному податку та ЄСВ для 1—3 груп (ФОП)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Маруся10 писав:
01 лютого 2024, 14:02
добрый день, подскажите, заполняю отчет и сдаю уже в 10 раз, он пустой ни деятельности ни оплаты налога за 2023 год не было, ставлю 0 - не прийнято, ничего не ставлю - не прийнято, уже экспериментирую как могу все равно не прийнято, в чем секрет, кто пустой сдавал вообще, что заполняли, а что нет, спасибо
А шо пишуть в причині неприйняття???

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Popen писав:
01 лютого 2024, 15:56
Маруся10 писав:
01 лютого 2024, 14:02
добрый день, подскажите, заполняю отчет и сдаю уже в 10 раз, он пустой ни деятельности ни оплаты налога за 2023 год не было, ставлю 0 - не прийнято, ничего не ставлю - не прийнято, уже экспериментирую как могу все равно не прийнято, в чем секрет, кто пустой сдавал вообще, что заполняли, а что нет, спасибо
А шо пишуть в причині неприйняття???
все , прийнято, декларация пустая = указан додаток 1
додаток 1 - заполнена таблица все - 0 и 22%

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Маруся10 писав:
01 лютого 2024, 14:02
добрый день, подскажите, заполняю отчет и сдаю уже в 10 раз, он пустой ни деятельности ни оплаты налога за 2023 год не было, ставлю 0 - не прийнято, ничего не ставлю - не прийнято, уже экспериментирую как могу все равно не прийнято, в чем секрет, кто пустой сдавал вообще, что заполняли, а что нет, спасибо
Секрет простой:
Если сдаете с додатком ЕСВ, ставите отметку, что есть дод. по ЕСВ, проставляете "0" в 21 строке (через ЕК)
в графе 2: 0,00, в графе 3: 22,00, в графе 4: 0,00 — только в тех строках, когда был на ЕН, т.е., если все 12 месяцев, то построчно за січень-грудень; если, например, стал с 1 апреля (в строке 8 додатка так и указали: 01.04.2023-31.12.2023), то заполняете только с квітня по грудень, остальные строки (січень-березень) вообще не трогаете, ничего в них не заполняете

Если ФОП 3 гр. стал плательщиком ЕН с середины месяца (например, с 14.04.2023), то в строке 8: 14.04.2023-31.12.2023, заполняете строки с квітня по грудень.
Зображення

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

Анастасія Пшенична писав:
29 січня 2024, 10:37
zoltan писав:
24 січня 2024, 12:03
Подайте уточнюючий за 9 міс без додатка 1 ,а потім подасте звітний за рік з додатком1
Подала уточнюючий звіт за 9 місяців. І встигла навіть зрадіти - бо його швиденько прийняли, все ок!
Потім подаю вже звичайний, звітний - за рік, з додатком. З такою надією відправляю його - і знову та ж сама помилка приходить у другій квитанції(((

"За період, який зазначено в рядку "Податковий (звітний) період" Додатку 1 до Податкової декларації, у реєстрі застрахованих осіб вже наявний чинний Додаток 1 до Податкової декларації з типом "звітний" за цей період" :dash:

Ну чого вони кров мою п'ють?(((
Я не розумію просто - як тепер бути з цим звітом?
Підкажіть, будь ласка, це якесь звернення треба робити до податкової, щоб вони вручну прийняли мій річний звіт?
Бо уточнюючий прийняли, мало би бути все ок. Але пишуть таки про наявний чинний додаток за цей період.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 841 раз
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Анастасія Пшенична писав:
01 лютого 2024, 19:22
Анастасія Пшенична писав:
29 січня 2024, 10:37
zoltan писав:
24 січня 2024, 12:03
Подайте уточнюючий за 9 міс без додатка 1 ,а потім подасте звітний за рік з додатком1
Подала уточнюючий звіт за 9 місяців. І встигла навіть зрадіти - бо його швиденько прийняли, все ок!
Потім подаю вже звичайний, звітний - за рік, з додатком. З такою надією відправляю його - і знову та ж сама помилка приходить у другій квитанції(((

"За період, який зазначено в рядку "Податковий (звітний) період" Додатку 1 до Податкової декларації, у реєстрі застрахованих осіб вже наявний чинний Додаток 1 до Податкової декларації з типом "звітний" за цей період" :dash:

Ну чого вони кров мою п'ють?(((
Я не розумію просто - як тепер бути з цим звітом?
Підкажіть, будь ласка, це якесь звернення треба робити до податкової, щоб вони вручну прийняли мій річний звіт?
Бо уточнюючий прийняли, мало би бути все ок. Але пишуть таки про наявний чинний додаток за цей період.
Попробуйте подайти новий звітний за рік без додатка 1,а потім ще раз новий звітний з додатком

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

zoltan писав:
02 лютого 2024, 09:21
Анастасія Пшенична писав:
01 лютого 2024, 19:22

Підкажіть, будь ласка, це якесь звернення треба робити до податкової, щоб вони вручну прийняли мій річний звіт?
Бо уточнюючий прийняли, мало би бути все ок. Але пишуть таки про наявний чинний додаток за цей період.
Попробуйте подайти новий звітний за рік без додатка 1,а потім ще раз новий звітний з додатком
Справи такі. Подала звітний річний без додатка 1.
Написали мені у квитанції 2: "Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов'язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до Декларації та є її невід'ємною частиною (не подано Додаток 1 або не зазначено позначку щодо його подання або у Додатку 1 у розділі 4 зазначено податковий (звітний) період, що уточнюється, який не співпадає із податковим (звітним) періодом)" :(

Потім подала звітний річний вже з додатком 1. Помилка та ж сама, що і була раніше:
"За період, який зазначено в рядку "Податковий (звітний) період" Додатку 1 до Податкової декларації, у реєстрі застрахованих осіб вже наявний чинний Додаток 1 до Податкової декларації з типом "звітний" за цей період" :o

Чому все так складно? І як цей злощасний звіт подаааааааати?(((

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 841 раз
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

У звіті без додатка,який Ви подали ,поставили галочку ,що подається додаток.Відправте ще раз ,але вкажіть ,що подається без додатку

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

zoltan писав:
03 лютого 2024, 13:15
У звіті без додатка,який Ви подали ,поставили галочку ,що подається додаток.Відправте ще раз ,але вкажіть ,що подається без додатку
Та в тому і справа, що не було галочки там, я не вказувала про наявність додатка.
Може спробувати ще і строку 21 не заповнювати?... Чи не пропустить без неї?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 841 раз
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Анастасія Пшенична писав:
03 лютого 2024, 15:54
zoltan писав:
03 лютого 2024, 13:15
У звіті без додатка,який Ви подали ,поставили галочку ,що подається додаток.Відправте ще раз ,але вкажіть ,що подається без додатку
Та в тому і справа, що не було галочки там, я не вказувала про наявність додатка.
Може спробувати ще і строку 21 не заповнювати?... Чи не пропустить без неї?
Ну звичайно ,що 21 строку не заповнювати.у файлі звіту *.xml не повинно бути строки 21 (R021G3)

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

zoltan писав:
03 лютого 2024, 16:57
Анастасія Пшенична писав:
03 лютого 2024, 15:54
zoltan писав:
03 лютого 2024, 13:15
У звіті без додатка,який Ви подали ,поставили галочку ,що подається додаток.Відправте ще раз ,але вкажіть ,що подається без додатку
Та в тому і справа, що не було галочки там, я не вказувала про наявність додатка.
Може спробувати ще і строку 21 не заповнювати?... Чи не пропустить без неї?
Ну звичайно ,що 21 строку не заповнювати.у файлі звіту *.xml не повинно бути строки 21 (R021G3)
Дякую Вам велике за підказки, zoltan!
Відправила звіт за рік з пустою строкою 21, без додатку. Прийняли. Думаю, ура!
А по звіту за рік, але вже з додатком - все та ж сама помилка у другій квитанції. Ну це капець(
Я вже у відчаї(((((

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”