Об'єднана декларація по єдиному податку та ЄСВ для 1—3 груп (ФОП)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
adrii19999
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 лютого 2024, 01:16
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення adrii19999 »

Вітаю!

У мене тут трішки складна ситуація. Власне відправив я пакетом річну декларацію F0103308 ближче до вечора. У результаті декларація була прийнята, отримав зелену квитанцію №2. Але от додаток ЄСВ надійшов на останній етап обробки після опівночі (тобто наступна доба), відповідно квитанція №2 для нього прийшла червоною з помилкою "Документ не відповідає затвердженому формату ... (порушення цілісності пакета)".

Також треба зазначити, що у пункті "Розрахунки з бюджетом" є як входження для ЄП, який я уже сплатив, так і 4 нарахування по ЄСВ з нулями. (Для контексту, ФОПа зареєстрував цього року, тому додаток заповнений не повністю та нульовими значеннями за пільгою по ВС)

Пакет подав ще 17ого січня і повідомлення про помилку пропустив.

Підкажіть, будь ласка, що робити в даній ситуації і чи взагалі це потрібно? Поки найкраща ідея яка у мене є це подати декларацію + додаток обидва як "Нова звітна"

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

adrii19999 писав:
05 лютого 2024, 01:39
Вітаю!

У мене тут трішки складна ситуація. Власне відправив я пакетом річну декларацію F0103308 ближче до вечора. У результаті декларація була прийнята, отримав зелену квитанцію №2. Але от додаток ЄСВ надійшов на останній етап обробки після опівночі (тобто наступна доба), відповідно квитанція №2 для нього прийшла червоною з помилкою "Документ не відповідає затвердженому формату ... (порушення цілісності пакета)".

Також треба зазначити, що у пункті "Розрахунки з бюджетом" є як входження для ЄП, який я уже сплатив, так і 4 нарахування по ЄСВ з нулями. (Для контексту, ФОПа зареєстрував цього року, тому додаток заповнений не повністю та нульовими значеннями за пільгою по ВС)

Пакет подав ще 17ого січня і повідомлення про помилку пропустив.

Підкажіть, будь ласка, що робити в даній ситуації і чи взагалі це потрібно? Поки найкраща ідея яка у мене є це подати декларацію + додаток обидва як "Нова звітна"
Незрозуміло що це за "додаток заповнений не повністю та нульовими значеннями за пільгою по ВС"?
Якщо мова про військовий збір, то до чого він у додатку про ЄСВ?
Будь ласка, уточнить дані щодо дати реєстрації ФОПа, групи ЄП, яку обрав ФОП (3-я з дати держреєстрації?) та додайте скрин заповненого Додатку з ЄСВ (рядки 8, 9); та рядка 21 і "До декларації додається: і пункту 1." Декларації
зразок скрінів
Зображення
Зображення
Зображення

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 842 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Пані Анастасія Пшенична напишіть яким звітом подали за 9міс і за рік (F/J01...) і яку точно помилку дає у 2 квит.

adrii19999
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 лютого 2024, 01:16
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення adrii19999 »

Яков писав:
05 лютого 2024, 10:30
adrii19999 писав:
05 лютого 2024, 01:39
Вітаю!

У мене тут трішки складна ситуація. Власне відправив я пакетом річну декларацію F0103308 ближче до вечора. У результаті декларація була прийнята, отримав зелену квитанцію №2. Але от додаток ЄСВ надійшов на останній етап обробки після опівночі (тобто наступна доба), відповідно квитанція №2 для нього прийшла червоною з помилкою "Документ не відповідає затвердженому формату ... (порушення цілісності пакета)".

Також треба зазначити, що у пункті "Розрахунки з бюджетом" є як входження для ЄП, який я уже сплатив, так і 4 нарахування по ЄСВ з нулями. (Для контексту, ФОПа зареєстрував цього року, тому додаток заповнений не повністю та нульовими значеннями за пільгою по ВС)

Пакет подав ще 17ого січня і повідомлення про помилку пропустив.

Підкажіть, будь ласка, що робити в даній ситуації і чи взагалі це потрібно? Поки найкраща ідея яка у мене є це подати декларацію + додаток обидва як "Нова звітна"
Незрозуміло що це за "додаток заповнений не повністю та нульовими значеннями за пільгою по ВС"?
Якщо мова про військовий збір, то до чого він у додатку про ЄСВ?
Будь ласка, уточнить дані щодо дати реєстрації ФОПа, групи ЄП, яку обрав ФОП (3-я з дати держреєстрації?) та додайте скрин заповненого Додатку з ЄСВ (рядки 8, 9); та рядка 21 і "До декларації додається: і пункту 1." Декларації
зразок скрінів
Зображення
Зображення
Дякую за відповідь!

1. ВС - військовий стан
2. ФОП 3тя група, зареєстровано 21 листопада 2023 (також дата переходу на ЄП)

Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

adrii19999 писав:
05 лютого 2024, 01:39
Вітаю!
У мене тут трішки складна ситуація. Власне відправив я пакетом річну декларацію F0103308 ближче до вечора. У результаті декларація була прийнята, отримав зелену квитанцію №2. Але от додаток ЄСВ надійшов на останній етап обробки після опівночі (тобто наступна доба), відповідно квитанція №2 для нього прийшла червоною з помилкою "Документ не відповідає затвердженому формату ... (порушення цілісності пакета)".
Пакет подав ще 17ого січня і повідомлення про помилку пропустив.
1. Схоже, шо у вас Д1 не підцеплений до самої деки...
2. В Д1 - період перебування на ЄП = 01.11.2023

adrii19999
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 лютого 2024, 01:16
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення adrii19999 »

Popen писав:
05 лютого 2024, 12:19
adrii19999 писав:
05 лютого 2024, 01:39
Вітаю!
У мене тут трішки складна ситуація. Власне відправив я пакетом річну декларацію F0103308 ближче до вечора. У результаті декларація була прийнята, отримав зелену квитанцію №2. Але от додаток ЄСВ надійшов на останній етап обробки після опівночі (тобто наступна доба), відповідно квитанція №2 для нього прийшла червоною з помилкою "Документ не відповідає затвердженому формату ... (порушення цілісності пакета)".
Пакет подав ще 17ого січня і повідомлення про помилку пропустив.
1. Схоже, шо у вас Д1 не підцеплений до самої деки...
2. В Д1 - період перебування на ЄП = 01.11.2023
Якщо ви маєте на увазі, що додатку нема у пакеті, квитанцію №1 про збереження я отримав і для декларації і для додатку.

Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

adrii19999 писав:
05 лютого 2024, 01:39
Вітаю!

У мене тут трішки складна ситуація. Власне відправив я пакетом річну декларацію F0103308 ближче до вечора. У результаті декларація була прийнята, отримав зелену квитанцію №2. Але от додаток ЄСВ надійшов на останній етап обробки після опівночі (тобто наступна доба), відповідно квитанція №2 для нього прийшла червоною з помилкою "Документ не відповідає затвердженому формату ... (порушення цілісності пакета)".
Спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Виходячи зі скрінів, декларація та додаток заповнені правильно (у частині ЄСВ, якщо немає інших помилок в інших рядках). Здайте ще раз (буває помилки - збої не з вини платника)...
Зображення

adrii19999
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 лютого 2024, 01:16
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення adrii19999 »

Усе ок, вибачте за дурне питання, подаю перший раз.

Зателефонував у тех підтримку, виявилось що ця квитанція до попереднього документа (той не пройшов по ЕЦП).

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

zoltan писав:
05 лютого 2024, 11:19
Пані Анастасія Пшенична напишіть яким звітом подали за 9міс і за рік (F/J01...) і яку точно помилку дає у 2 квит.
За 9 місяців подавала F0103308. Перший (той, що помилковий) звіт з Додатком 1 - 06.10.2023. Другий (уточнюючий) вже без Додатка 1 - 27.01.2024.
Річний звіт також F0103308. Один, той що без Додатка 1 - прийняли. З Додатком 1 - видає помилку.

Помилка у другій квитанції отака:
"За період, який зазначено в рядку "Податковий (звітний) період" Додатку 1 до Податкової декларації, у реєстрі застрахованих осіб вже наявний чинний Додаток 1 до Податкової декларації з типом "звітний" за цей період"

Сьогодні зателефонувала на гарячу лінію. Отримала відповідь, що треба писати листа у податкову з проханням "подати відомості до Пенсійного фонду України стосовно зняття актуальності Додатку 1". По-іншому, кажуть, ніяк. Тільки ПФУ має в себе типу анулювати той додаток. І вже як анулює, знову подавати звіт.

Листа відправила, чекаю. Тільки незрозуміло, скільки чекати на результат :unknown:

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 842 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Анастасія Пшенична писав:
05 лютого 2024, 13:55
zoltan писав:
05 лютого 2024, 11:19
Пані Анастасія Пшенична напишіть яким звітом подали за 9міс і за рік (F/J01...) і яку точно помилку дає у 2 квит.
За 9 місяців подавала F0103308. Перший (той, що помилковий) звіт з Додатком 1 - 06.10.2023. Другий (уточнюючий) вже без Додатка 1 - 27.01.2024.
Річний звіт також F0103308. Один, той що без Додатка 1 - прийняли. З Додатком 1 - видає помилку.

Помилка у другій квитанції отака:
"За період, який зазначено в рядку "Податковий (звітний) період" Додатку 1 до Податкової декларації, у реєстрі застрахованих осіб вже наявний чинний Додаток 1 до Податкової декларації з типом "звітний" за цей період"

Сьогодні зателефонувала на гарячу лінію. Отримала відповідь, що треба писати листа у податкову з проханням "подати відомості до Пенсійного фонду України стосовно зняття актуальності Додатку 1". По-іншому, кажуть, ніяк. Тільки ПФУ має в себе типу анулювати той додаток. І вже як анулює, знову подавати звіт.

Листа відправила, чекаю. Тільки незрозуміло, скільки чекати на результат :unknown:
Я так зрозумів,що якщо уточнюючий ,то анулює додаток 1 ,а новий звітний не хоче.Якщо нічого не вийде з листом,то тоді після 09,02,2024 подасте уточнюючі і може пройде

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”