Об'єднана декларація по єдиному податку та ЄСВ для 1—3 груп (ФОП)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

zoltan писав:
05 лютого 2024, 14:07
Я так зрозумів,що якщо уточнюючий ,то анулює додаток 1 ,а новий звітний не хоче.Якщо нічого не вийде з листом,то тоді після 09,02,2024 подасте уточнюючі і може пройде
От да, і я теж думала, що уточнюючий - нібито заміняє собою той попередній.
Але то було би занадто просто, мабуть (...подумали податківці...). Тому треба через складнощі отакі :?

zoltan, дуже дякую Вам за консультації!
Я напишу тут обов'язково, як буде результат.

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

Анастасія Пшенична писав:
05 лютого 2024, 14:49
zoltan писав:
05 лютого 2024, 14:07
Я так зрозумів,що якщо уточнюючий ,то анулює додаток 1 ,а новий звітний не хоче.Якщо нічого не вийде з листом,то тоді після 09,02,2024 подасте уточнюючі і може пройде
От да, і я теж думала, що уточнюючий - нібито заміняє собою той попередній.
Але то було би занадто просто, мабуть (...подумали податківці...). Тому треба через складнощі отакі :?

zoltan, дуже дякую Вам за консультації!
Я напишу тут обов'язково, як буде результат.
Клас, у мене вже істерика починається.
Отримала відповідь від податкової на мій лист - Електронний документ надійшов не за адресою
І все, ніяких більше пояснень - а куди ж його направити тоді, той лист, якщо та адреса, на яку мене направив консультант з податкової (!!!) - все ж таки не та адреса, яка потрібна?????

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Анастасія Пшенична писав:
06 лютого 2024, 11:50
а куди ж його направити тоді, той лист...?????
до ПФУ
Зображення

Анастасія Пшенична
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2023, 09:25
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анастасія Пшенична »

Яков писав:
06 лютого 2024, 19:48
Анастасія Пшенична писав:
06 лютого 2024, 11:50
а куди ж його направити тоді, той лист...?????
до ПФУ
Яков, а яким чином направити?

Мені просто вже три різних рекомендації дали стосовно вирішення мого питання. :o
Про першу вже написала.
Потім (на гарячій лінії податкової, знову ж таки) у відповідь на те, що "Електронний документ надійшов не за адресою" сказали, що звісно не за адресою, бо то треба не через податкову звертатися з таким моментом, а безпосередньо в пенсійний фонд - якось (як саме, не уточнили - дзвоніть, дізнавайтеся). Бо відповідь по другій квитанції надає ПФУ, от до нього всі і питання.
А потім (вже на гарячій лінії ПФУ, куди ледве додзвонилася) сказали, що треба таки через податкову давати прохання про анулювання. Але тут вже з'ясувався новий момент, що треба просити про анулювання всього звіту повністю (і декларації, і додатку до неї).

:dash:

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Анастасія Пшенична писав:
06 лютого 2024, 22:14
Яков писав:
06 лютого 2024, 19:48
Анастасія Пшенична писав:
06 лютого 2024, 11:50
а куди ж його направити тоді, той лист...?????
до ПФУ
Яков, а яким чином направити?
https://portal.pfu.gov.ua/
Зображення

Елена-НК
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 02 грудня 2016, 14:37
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Елена-НК »

Добрый день.Очень нужна помощь. Тема старая,но учитывая что мы только не давно выбрались из оккупации, для нас очень актуальная. ФОП,3-я группа,5% в 2022 г. сдал годовой отчет за 2021г.на форме F0103405 с додатком 1,вместо F0133107, и он принялся.Затем,как у многих эпопея со сдачей формы F0103405 с нулями,а потом сдачей формы F0133107 заполненной,но без додатка. Вроде бы все прошло. А теперь решили закрыть ФОП и обнаружели, что в стане разрахунків з бюджетом,у рядку де есв,зверху чорним виділена переплата в сумі 15990 (це сума есв за 2021р).На данный момент у нас не к кому обратиться,нет ни нашей налоговой,ни пенсионного чтобы можно было узнать,как решить эту проблему.Звонки во все инстанции, привели к тому, что все куда то посылают. Обратилась в налоговую в селе,где мы сейчас находимся и они сказали сдать уточненку,но не обьяснили,как. Если сдать с додатком,а не задвоиться ли? В пенсионном похоже додаток,который сдавали в 2021г. прошел потому,как страховой стаж за весь год вошел.Кто может и решил этот вопрос раньше ответьте,плиз. Заранее благодарна

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Доброго дня, коллеги!
Пытаюсь второй день подать годовую отчетность по ФОПам на 2й группе с нулевым Дод.ЕСВ. Приходит квитанция 2- пишут про "нецілістність пакету". Причем это касается только отчетов, отправленных в Одесской области. Точно такие отчеты (заполненные аналогично), отправленные например в Винницкую область, принимаются с первого раза. Что самое интересное, что отчеты с Дод ЕСВ, где присутствует оплата ЕСВ, в той же Одесской области принимаются. Чтобы это значило? И как выйти из этой ситуации? Склоняюсь к мысли после пятой попытки, отправить Деки по ЕН без Дод.ЕСВ. Чем грозит неподача пустого додатка?

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”