Об'єднана майнова декларація (ПДФО+ВЗ) та ЄСВ для ФОПів на ЗСО та осіб-незалежних професіоналів

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Алла123
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 квітня 2023, 12:33

Повідомлення Алла123 »

Як заповнити Додаток Ф2 до Декларації про майновий стан для ФОП-загальносистемника, що був мобілізований. Є наймані працівники, які продовжують працювати. Як підприємцю скористатися правом і не сплачувати ПДФО за себе на час мобілізації?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Julia_74 писав:
07 січня 2024, 15:31
Ситуация: Через ДИЮ была подана заявка на регистрацию ФОП 1й группы в первых числах января (КВЄД 96.02 - массаж лица). До 1-го февраля получается был на Общих основаниях, а 1го февраля переведен на Единый Налог. Деятельности/прибыли в январе не было!

Сдаем годовой отчет ..

1) ... Нужно ли помимо годового отчета для ФОП 1й группы (ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ), сдавать НУЛЕВОЙ отчет за период нахождения на общих основаниях ( ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ) ?
2) Если да, то до какой даты это необходимо сделать ?
3) Я правильно понимаю, в отчете (про МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ) в разделе |||, пункты 11.1 я должна внести доход который ФОП получил за 11 месяцев(февраль-декабрь) на ЕН ? повторно эта сумма не облагается налогом ?
Так, потрібно ще подати ПОДАТКОВУ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ. Але, вона ніяк не буде "пустой", бо є, наприклад, рядок 11.1, є розділ VIII, є додаток по ЄСВ (за необхідності).
В квитанціі вказано, що до 30.04.2024
Зображення

barselos
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 31 січня 2014, 09:25
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення barselos »

Доброго дня. За 2022 рік була здана декларація через медок, пакет прийнято, є друга квитанція. Також пакет було прийнято у ЕК. На зараз в ЕК друга квитанція виправлена:
Пакет не прийнято відповідно до отриманного результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб.
Підкажіть, що треба надіслати, щоб виправити помилку? Помилка скоріш за все в додатку ЕСВ треба змінити період перебування ФОП на ОСН. Який звіт треба подати?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 842 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

barselos писав:
26 січня 2024, 15:03
Доброго дня. За 2022 рік була здана декларація через медок, пакет прийнято, є друга квитанція. Також пакет було прийнято у ЕК. На зараз в ЕК друга квитанція виправлена:
Пакет не прийнято відповідно до отриманного результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб.
Підкажіть, що треба надіслати, щоб виправити помилку? Помилка скоріш за все в додатку ЕСВ треба змінити період перебування ФОП на ОСН. Який звіт треба подати?
такий самий звіт тільки уточнюючий

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

barselos писав:
26 січня 2024, 15:03
Доброго дня. За 2022 рік була здана декларація через медок, пакет прийнято, є друга квитанція. Також пакет було прийнято у ЕК. На зараз в ЕК друга квитанція виправлена:
Пакет не прийнято відповідно до отриманного результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб.
Підкажіть, що треба надіслати, щоб виправити помилку? Помилка скоріш за все в додатку ЕСВ треба змінити період перебування ФОП на ОСН. Який звіт треба подати?
Тобто, на початку 2023, коли здали деку за 2022, у 2 квитанції (Медок) було все "ОК" (Дані завантажено до реєстру застрахованих осіб), а помилка виникла пізніше (Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб)?
Чи у квитанції 2 одразу була помилка, а побачили ії зараз?
Якщо в квит. 2 "Пакет не прийнято", "Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб"; нема "00", то подаєте звітну
Зображення

barselos
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 31 січня 2014, 09:25
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення barselos »

Яков писав:
26 січня 2024, 16:22
barselos писав:
26 січня 2024, 15:03
Доброго дня. За 2022 рік була здана декларація через медок, пакет прийнято, є друга квитанція. Також пакет було прийнято у ЕК. На зараз в ЕК друга квитанція виправлена:
Пакет не прийнято відповідно до отриманного результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб.
Підкажіть, що треба надіслати, щоб виправити помилку? Помилка скоріш за все в додатку ЕСВ треба змінити період перебування ФОП на ОСН. Який звіт треба подати?
Тобто, на початку 2023, коли здали деку за 2022, у 2 квитанції (Медок) було все "ОК" (Дані завантажено до реєстру застрахованих осіб), а помилка виникла пізніше (Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб)?
Чи у квитанції 2 одразу була помилка, а побачили ії зараз?
Якщо в квит. 2 "Пакет не прийнято", "Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб"; нема "00", то подаєте звітну
На початку 2023 було все ок і у медок і у ЕК. На зараз у медок все ок, квитанція №2, пакет прийнято. А ось у ЕК помилка, пакет не прийнято. Але 100% так не було, скоріш за все помилка виникла пізніше, при завантажені в реестр, ну вони потім квитанцію поправили.
P.S. Памятаю тоді були проблеми, не завантажувались дані у реестр ПФ, ось наслідки (

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

barselos писав:
26 січня 2024, 16:33
Яков писав:
26 січня 2024, 16:22
barselos писав:
26 січня 2024, 15:03
Доброго дня. За 2022 рік була здана декларація через медок, пакет прийнято, є друга квитанція. Також пакет було прийнято у ЕК. На зараз в ЕК друга квитанція виправлена:
Пакет не прийнято відповідно до отриманного результату обробки від Пенсійного фонду України.
Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб.
Підкажіть, що треба надіслати, щоб виправити помилку? Помилка скоріш за все в додатку ЕСВ треба змінити період перебування ФОП на ОСН. Який звіт треба подати?
Тобто, на початку 2023, коли здали деку за 2022, у 2 квитанції (Медок) було все "ОК" (Дані завантажено до реєстру застрахованих осіб), а помилка виникла пізніше (Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб)?
Чи у квитанції 2 одразу була помилка, а побачили ії зараз?
Якщо в квит. 2 "Пакет не прийнято", "Дані не завантажено до реєстру застрахованих осіб"; нема "00", то подаєте звітну
На початку 2023 було все ок і у медок і у ЕК. На зараз у медок все ок, квитанція №2, пакет прийнято. А ось у ЕК помилка, пакет не прийнято. Але 100% так не було, скоріш за все помилка виникла пізніше, при завантажені в реестр, ну вони потім квитанцію поправили.
P.S. Памятаю тоді були проблеми, не завантажувались дані у реестр ПФ, ось наслідки (
Так, податкова весь час розповідає, що навіть після отримання платником квитанції 2 "все ОК", вони можуть потім передумати та надіслати йому, що "не прийнято"
Але на практиці (для мене) ось Ви перший, хто таке пише про звіти ЄСВ.
Зазвичай у квитанції 2 одразу пишуть, що дані не завантажено" і замість "00" — або "01", або "04", або "09"... (в залежності від помилки)
Зображення

barselos
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 31 січня 2014, 09:25
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення barselos »

Яков писав:
26 січня 2024, 16:22
Так, податкова весь час розповідає, що навіть після отримання платником квитанції 2 "все ОК", вони можуть потім передумати та надіслати йому, що "не прийнято"
Але на практиці (для мене) ось Ви перший, хто таке пише про звіти ЄСВ.
Зазвичай у квитанції 2 одразу пишуть, що дані не завантажено" і замість "00" — або "01", або "04", або "09"... (в залежності від помилки)
Щодо Податкової декларації про майновий стан і доходи (для ФОПа): якщо здаєте з додатком ЄСВ, станом на сьогодні, ПФУ не "обробляє" декларацію, в ДПС казали, що треба телефонувати пізніше та запитувати — чи змінілось щось, чи ні 😐
Оце Ви писали у минулому році, вважаю проблема в цьому. Я випадково побачив помилку у звіті. Мені ніхто нічого не надсилав, якби не зайшов у звіт, то не знав що там щось не так. І якщо б помилки у дод єсв не було, то пізніше воно б його втягнуло у ПФ, лишився б прийнятим, але вийшло як вийшло.
Переглядайте старі звіти, буває корисно :)

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

barselos писав:
26 січня 2024, 19:22
Яков писав:
26 січня 2024, 16:22
Так, податкова весь час розповідає, що навіть після отримання платником квитанції 2 "все ОК", вони можуть потім передумати та надіслати йому, що "не прийнято"
Але на практиці (для мене) ось Ви перший, хто таке пише про звіти ЄСВ.
Зазвичай у квитанції 2 одразу пишуть, що дані не завантажено" і замість "00" — або "01", або "04", або "09"... (в залежності від помилки)
Щодо Податкової декларації про майновий стан і доходи (для ФОПа): якщо здаєте з додатком ЄСВ, станом на сьогодні, ПФУ не "обробляє" декларацію, в ДПС казали, що треба телефонувати пізніше та запитувати — чи змінілось щось, чи ні 😐
Оце Ви писали у минулому році, вважаю проблема в цьому. Я випадково побачив помилку у звіті. Мені ніхто нічого не надсилав, якби не зайшов у звіт, то не знав що там щось не так. І якщо б помилки у дод єсв не було, то пізніше воно б його втягнуло у ПФ, лишився б прийнятим, але вийшло як вийшло.
Переглядайте старі звіти, буває корисно :)
Дивться:
на початку січня 2023, і не важливо, є помилки з боку ФОПа у додатку ЄСВ, чи ні:
Варіант 1 (НЕвдало здана дека з дод. ЄСВ за 2022)
для себе написав примітку в "звітної" декларації:

Зображення
(ще може бути смайлик від ДПС)
Тобто, по квитанції 2, незважаючи на "Пакет прийнято", я одразу побачив, що додаток по ЄСВ не "пройшов" і доведеться виправляти помілку ДПС і ПФУ

в кінці січня 2023:
Варіант 2 (вдало здана дека з дод. ЄСВ за 2022)
для себе написав примітку в "звітної нової" декларації:
Зображення

якби я неправильно щось вказав у додатку ЄСВ, то не було б "00" та "дані завантажено" у повідомленні від ПФУ.

Тому, повторююсь, для мене Ви перший, хто отримав квитанцію за варіантом 2 (як Ви писали), а потім через деякий час побачив, що декларація не прийнята та "дані не завантажено". /Або все ж Ви отримали квитанцію 2 за варіантом 1 (❓), що більш імовірно, но чомусь не визнаєте цього 😏/

PS: якщо б здавав деку БЕЗ додатку ЄСВ, то такий варіант (як у прикладі 1) мене б влаштував:
Зображення
Зображення

barselos
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 31 січня 2014, 09:25
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення barselos »

Яков писав:
27 січня 2024, 11:14
Дивться:
на початку січня 2023, і не важливо, є помилки з боку ФОПа у додатку ЄСВ, чи ні:
Варіант 1 (НЕвдало здана дека з дод. ЄСВ за 2022)
для себе написав примітку в "звітної" декларації:

Зображення
(ще може бути смайлик від ДПС)
Тобто, по квитанції 2, незважаючи на "Пакет прийнято", я одразу побачив, що додаток по ЄСВ не "пройшов" і доведеться виправляти помілку ДПС і ПФУ
Начебто, все вірно Ви кажете, але якщо:
"ДПС і ПФУ накосячили і не передали до ПФУ дані про нарахування ЄСВ"
То звідки у мене в кв.№2 зявилося: Пакет не прийнято відповідно до результату обробки від Пенсійного фонду?
А також дата та номер реєстрації звіту у реєстрі застрахованих осіб? Це якщо відштовхуватись від того, що дані просто не дійшли до ПФУ.

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”