Питання щодо заповнення Додатку 4ДФ (ПДФО і ВЗ)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

YuliyaDol писав:
07 квітня 2021, 15:16
Ребекка писав:
07 квітня 2021, 14:01
я правильно зрозуміла, що якщо немає процентів і лотерей, то розділ 07 не заповнюємо?
не заполняем. вчера вебинар смотрела. могу презентацию скинуть. только в личку пишите
спасибо, уже разобралась. Отчет отправила, жду кв.2 :beer:

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Ура!!! Ждём новую форму 4ДФ !!! :stars: https://buhgalter911.com/uk/news/news-1057387.html
P.S. Пардон, но складывается впечатление, что они там ежедневно "уху кушают"!!! :?

tanya2809
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 08 лютого 2016, 15:42
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення tanya2809 »

Добрый вечер.
Подскажите как все-таки правильно заполнить 4 ДФ, а именно графы, где указывается сколько перечислено ПДФО и военного сбора.

Зарплата выплачивается вовремя - в первых числах следующего месяца.
Получается зарплату за месяц мы отражаем полностью - начисленную и выплаченную. ПДФО и военный - начисленный полностью.
А поскольку в январе, мы выплатили только аванс, соответственно и налоги в январе заплатили "половину", остальную "половину" налогов выплатили в феврале...то и в отчете за январь мы покажем тольке те суммы, которые были уплачены в январе?
в отчете за февраль - уплаченные налоги за вторую половину января и аванс февраля и т.д.
если я правильно понимаю текст с порядка заполнения:

у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету у звітному періоді;...

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

tanya2809 писав:
08 квітня 2021, 22:06
Добрый вечер.
Подскажите как все-таки правильно заполнить 4 ДФ, а именно графы, где указывается сколько перечислено ПДФО и военного сбора.

Зарплата выплачивается вовремя - в первых числах следующего месяца.
Получается зарплату за месяц мы отражаем полностью - начисленную и выплаченную. ПДФО и военный - начисленный полностью.
А поскольку в январе, мы выплатили только аванс, соответственно и налоги в январе заплатили "половину", остальную "половину" налогов выплатили в феврале...то и в отчете за январь мы покажем тольке те суммы, которые были уплачены в январе?
в отчете за февраль - уплаченные налоги за вторую половину января и аванс февраля и т.д.
если я правильно понимаю текст с порядка заполнения:

у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету у звітному періоді;...
Торік було таке роз'яснення:
«Перехідні» виплати у ф. 1 ДФ

Податківцями надано індивідуальну податкову консультацію щодо порядку заповнення податкового
розрахунку ф. No 1ДФ у разі якщо:

заробітна плата нараховується податковим агентом на користь фізичної особи 31.03.2020 р., але
виплачується фактично 09.04.2020 р.;

сума винагороди за цивільно-правовим договором нараховується податковим агентом 31.03.2020 р.,
але виплачується на користь фізичної особи 09.04.2020 р.

Дохід у вигляді заробітної плати, нарахований 31.03.2020 р., але виплачений 09.04.2020 р., відображається
податковим агентом у графах 3, 3а, 4, 4а розділу І та рядку «Військовий збір» розділу ІІ податкового
розрахунку ф. No 1ДФ за І квартал 2020 року.

Водночас зазначений порядок заповнення податкового розрахунку ф. No 1ДФ не застосовується до доходу у
вигляді винагороди за цивільно-правовим договором.

Так, якщо сума винагороди нараховується податковим агентом 31.03.2020 р., але виплачується 09.04.2020 р.,
то заповнення податкового розрахунку здійснюється наступним чином:

• у графах 3а та 4а розділу І податкового розрахунку ф. No 1ДФ за І квартал 2020 року відображається сума
нарахованої винагороди та сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб;

• у графах 3 та 4 розділу І податкового розрахунку ф. No 1ДФ за ІІ квартал 2020 року відображається сума
фактично виплаченої винагороди та сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб.
Рядок «Військовий збір» розділу ІІ податкового розрахунку ф. No 1ДФ заповнюється аналогічно відповідним
графам розділу І податкового розрахунку ф. No 1ДФ.

Джерело: ІПК ДПС від 25.11.2020 р. No 4817/ІПК/99-00-04-05-03-06.

https://buhgalter911.com/public/uploads ... t_4817.doc

тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

Харьков в ячейке 032 указывать код Харькова или района Харькова?

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

тишина08 писав:
09 квітня 2021, 11:48
Харьков в ячейке 032 указывать код Харькова или района Харькова?
Я. тоже задавала такой вопрос в другой теме. Заполнила в Медке, из справочника указала код района города, а потом пробовала заполнять в FreeZvit, так там, автоматом уже разработчик поставил код города,не учитывая район. И. исправить там , нет возможности. Теперь, у меня сомнения по этому поводу, как же верно. Я. была уверена что код района города, если ему присвоен код. Но, может быть разработчик в программе FreeZvit, знает лучше меня. Кто сдавал и отчет приняли, напишите пожалуйста.

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

тишина08 писав:
09 квітня 2021, 11:48
Харьков в ячейке 032 указывать код Харькова или района Харькова?
Я указала код района города. В ifin проверку проходит, и в справочнике у них тоже есть разбивка по районам города. В любом случае мы же отчитываемся по районам.
Пока не сдавала, тренируюсь :evil: Потому что наша налоговая советовала не спешить, и сдавать после 15 числа. Точно еще мутить что-то собираются :x

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

evka писав:
09 квітня 2021, 12:53
тишина08 писав:
09 квітня 2021, 11:48
Харьков в ячейке 032 указывать код Харькова или района Харькова?
Я указала код района города. В ifin проверку проходит, и в справочнике у них тоже есть разбивка по районам города. В любом случае мы же отчитываемся по районам.
Пока не сдавала, тренируюсь :evil: Потому что наша налоговая советовала не спешить, и сдавать после 15 числа. Точно еще мутить что-то собираются :x
Додаток 4, будет меняться. Я, тоже пока заполняю в разных программах и везде свои нюансы.

мармозетка
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 20 квітня 2015, 11:05
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення мармозетка »

Valentina писав:
09 квітня 2021, 12:12
тишина08 писав:
09 квітня 2021, 11:48
Харьков в ячейке 032 указывать код Харькова или района Харькова?
Я. тоже задавала такой вопрос в другой теме. Заполнила в Медке, из справочника указала код района города, а потом пробовала заполнять в FreeZvit, так там, автоматом уже разработчик поставил код города,не учитывая район. И. исправить там , нет возможности. Теперь, у меня сомнения по этому поводу, как же верно. Я. была уверена что код района города, если ему присвоен код. Но, может быть разработчик в программе FreeZvit, знает лучше меня. Кто сдавал и отчет приняли, напишите пожалуйста.
А я в FreeZvit в Профиле вручную поставила код района города. Там специальная строка предусмотрена для этого кода, она активна для исправления. Только вот теперь сижу, выжидаю, кода лучше отправить отчет.

АленаА
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 16 грудня 2013, 10:00
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення АленаА »

Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста
ФОП без наемных работников на едином налоге купил товары у ФОПа.
Необходимо подавать дод. 4ДФ нового отчета?

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”