Виправлення помилок в Додатку Д1 (ЄСВ)

Нова звітність, яка подається, починаючи зі звітних періодів 2021 року
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Хотя??? А как потом доначислить отпускные?
Что-то я сам запутался...
Зображення

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Не получилось исключить то чего нету в старом отчете. Как то по другому нужно. Нашел телефоны горячей линии ПФУ. Попробую позвонить.
Виявлені помилки/зауваження:
Код помилки 01
Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 09.05.2023
Номер реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: ХХХХХХХХ
Квартал: 3 Рік: 2022
ЄДРПОУ/РНОККПП: ХХХХХХХХХХ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ХХХХХХХХ"
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка: У додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 2 кварталу для ЗО ХХХХХХХХХ з ознакою "1" не знайдено рядка із
повним співпадінням всіх реквізитів та сум у попередніх розрахунках за цей звітний період.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

А если не проставлять 1 и 0, а заполнить 2 строки:
первая с начислениями отпускных — 3000, вторая с уменьшением зарплаты — 3000? :)
Зображення

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Denis@@@ писав:
09 травня 2023, 08:40
Я по своему случаю подумал, что нужно сделать два уточняющих расчета:
Первый:
1. Через КТН 3 исключить строчку общую своего Сотрудника например на 7200,00грн(3200,00 зарплата+3000,00 отпускные);
2. Через КТН 2 создать две строки на этого же Сотрудника на сумму 3200,00грн и 3000,00грн.
Второй:
1. Через 1 исключить строку отпускных на 3000,00 грн;
2. Через 0 создать такую же строку на 3000,00 грн с типом начисления отпускных 10.
Попробую по своему варианту.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Виявлені помилки/зауваження:
Код помилки 01
Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 10.05.2023
Номер реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб:
Квартал: 3 Рік: 2022
ЄДРПОУ/РНОККПП: ХХХХХХХХХ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ХХХХХХ"
Результат обробки: автоматична обробка електронного
документу/звіту не виконана.
Помилка: У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 1 кварталу для ЗО ХХХХХХХХХ є два записи з повним співпадінням
наступних реквізитів: «РНОКПП або серія та № паспорт», «Код категорії ЗО», «Тип нарахування», «Місяць та рік, за який
проведено нарахування», "Ознака наявності трудової книжки" та "Ознака наявності спецстажу".
Помилка: У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 1 кварталу для ЗО ХХХХХХХХХ є два записи з повним співпадінням
наступних реквізитів: «РНОКПП або серія та № паспорт», «Код категорії ЗО», «Тип нарахування», «Місяць та рік, за який
проведено нарахування», "Ознака наявності трудової книжки" та "Ознака наявності спецстажу".



Может сделать исправления в текущем отчете? Видел на ютубе и такой вариант исправления.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Я нашел одну статью в интернете. В ней описуют случай чуть другой но ответ - технически невозможно исправить ошибку. ПИшут что она не влияет на размер взносов и это не критично.


Розробники програмного забезпечення ДПС та ПФУ передбачили, що технічно виправити у Д1 до Податкового розрахунку можна лише ті несумові помилки, яких фактично припустилися. Тому, щоб додати рядок з виправленими відомостями за допомогою ознаки «0», слід спочатку видалити рядок з помилковими відомостями за допомогою ознаки «1».

Проте у нашій ситуації, щоб виправити помилку, потрібно лише додати відомості про працівника, який протягом місяця перебував у відпустці без збереження зарплати. Однак це неможливо реалізувати технічно. Якщо не виправите таку помилку, працівникові не зашкодите. Адже страхового стажу за цей місяць в нього не буде, оскільки немає бази нарахування ЄСВ за місяць, протягом якого працівник перебував у відпустці за свій рахунок.

frodo
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 червня 2023, 18:46
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення frodo »

Denis@@@ писав:
15 травня 2023, 13:44
Я нашел одну статью в интернете. В ней описуют случай чуть другой но ответ - технически невозможно исправить ошибку. ПИшут что она не влияет на размер взносов и это не критично.


Розробники програмного забезпечення ДПС та ПФУ передбачили, що технічно виправити у Д1 до Податкового розрахунку можна лише ті несумові помилки, яких фактично припустилися. Тому, щоб додати рядок з виправленими відомостями за допомогою ознаки «0», слід спочатку видалити рядок з помилковими відомостями за допомогою ознаки «1».

Проте у нашій ситуації, щоб виправити помилку, потрібно лише додати відомості про працівника, який протягом місяця перебував у відпустці без збереження зарплати. Однак це неможливо реалізувати технічно. Якщо не виправите таку помилку, працівникові не зашкодите. Адже страхового стажу за цей місяць в нього не буде, оскільки немає бази нарахування ЄСВ за місяць, протягом якого працівник перебував у відпустці за свій рахунок.
Доброго дня, то як Ви вчинили з "розмежуванням" сум відпускних і зарплати?
У самого така ж ситуація цього місяця (червень 2023) зайшов в ПФУ задав стаж працівника, а там за січень лише 13 днів стажу. Відкрив звіт за 4кв 2022р., глянув, а в Д1 за грудень 2022р. перехідні відпускні(грудень22р. - січень23р.), які відобразив в одному рядку із грудневою зарплатою
Подав уже декілька уточнюючих звітів, щоб розбити грудневу Д1, але поки все марно, лише помилки приходять.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Буду пробовать сделать изменения в текущем отчёте за 2 квартал 2023 года. Если нет то так и оставлю. ЕСВ я оплатил правильно. Ошибся только в этом.

frodo
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 червня 2023, 18:46
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення frodo »

Denis@@@ писав:
15 червня 2023, 00:26
Буду пробовать сделать изменения в текущем отчёте за 2 квартал 2023 года. Если нет то так и оставлю. ЕСВ я оплатил правильно. Ошибся только в этом.
Аналогічно, все сплачено правильно, просто, в звіті подано одним рядком
І через це - дні відпустки за січень не включились до січневого стажу
Така банальна помилка, а виправити не вдається
Буду вдячний, якщо залишите фідбек по нових спробах :roll:

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

frodo писав:
15 червня 2023, 10:52
… дні відпустки за січень не включились до січневого стажу …
Вам обов'язково потрібно виправляти цю помилку, тому що через неї:
невірно будуть розраховані відпускні надалі (або компенсація),
невірно будуть розраховані лікарняні надалі,
якщо є обов'язок нараховувати ЄСВ у розрахунку не менше 22% від 6700 (якщо працівник "основний", не інвалід), то через те, що за січень нараховано менше 6700 (т.я. лише 13 днів стажу), — є ймовірність донарахування ЄСВ за січень контролюючими органами
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Об’єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ, з ЄСВ та єдиного податку”