Імпорт

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

Evelina писав:ну так по этому случаю я Вам у же отвечала в теме http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst16611_---.aspx
не стоит свой вопрос задавать во всех темах. если Вас не устроил мой ответ, просто "поднимите" свою тему, напишите, что "хотите услышать другие мнения". этого будет достаточно.
Evelina спасибо за ответы!!! Ваши ответы меня устроили, я с ними согласна. В прошлой теме не полностью был раскрыт вопрос и я повторилась конкретизируя вопрос(и повторилась с объяснением, что за поставщик, да бы избежать подводных камней)

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Я так понимаю, что HelgaBuh=Валюшка?
Хотя я не об этом. Просто хотелось бы "чистоту" тем сохранить, не более того.
Но замечу, что вопрос "как отобразить возврат предоплаты от поставщика" и "как отобразить возврат излишне перечисленных средств (что подразумевает ошибочно перечисленных) от поставщика" - это разные вопросы и, соответственно, разные хозяйственные операции, даже без привязки к ВЭДу.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

прошу допомоги! Зайшов нам товар. Все гарно, ВМД, сплата мита, ПДВ. Ми вже навіть встигли реалізувати товар, а тут нам приходить лист: соррі, ми неправильно виставили рахунок, ось вам знижка. Питання: Як тепер це все відобразити? я так розумію, знизиться собівартість , на складі цей товар буде по іншій ціні. Підкажіть, будь ласка!

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

А письмо от кого? От поставщика? А сумма по ВМД и инвойсу одинаковая или отличается?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Інвойс=ВМД. Лист від постачальника, вже після розмитнення

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Можна недоплатити постачальнику, а через 3 роки як прострочену дебіторку списати в дохід. Або звернутись на митницю ( через знайомого брокера) чи можна зробити коригування ВМД, зменшити суму мита і ПДВ.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

не люблю хвостів таких. Дякую за ідею. Може ще хтось щось запропонує?

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Хм, це може бути знижка не до ціни товару, а, наприклад, бонусна знижка, яка зменшує суму заборгованості. Тоді відразу в дохід. І хвостів не буде. Без коригування ВМД ціну товару чіпати не можна, я так думаю.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

щось тугенько до мене доходить: ця знижка, яка піде в дохід, нівелює мої втрати від того, що була занижена собівартість чи як? Я теж думаю, що не можна суму по ВМД чіпати, але я з імпотром недавно#blush#

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Ця знижка, що піде в дохід, нівелює завищену с/б товару. АЛЕ, завищена с/б буде розтягнена по часу ( хто зна скільки часу товар буде продаватись), а бонусна знижка попаде в дохід по даті листа від постачальника.

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”