Реимпорт по новому

5146
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 29 травня 2012, 23:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення 5146 »

#help#
Кто планирует сталкнутся?
Кто сталкивается?
С чем егог едят?

5146
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 29 травня 2012, 23:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення 5146 »

Изменения в условиях реимпорта после вступления в силу нового ТК

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

5146 писав:Изменения в условиях реимпорта после вступления в силу нового ТК
мене більше цікавить реекспорт, ми переробляємо давал сировину
на сайті рада.закон є зміни до ПКУ, ось вам одна стаття
206.3. Операції з ввезення товарів у митному режимі реімпорту звільняються від оподаткування податком, крім операцій з ввезення відповідно до пункту 3 частини другої статті 78 Митного кодексу України, які оподатковуються податком за ставкою, визначеною підпунктом 194.1.1 пункту 194.1 статті 194 цього Кодексу.

Ластик
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 27 березня 2009, 03:52
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ластик »

svitlass писав:
5146 писав:Изменения в условиях реимпорта после вступления в силу нового ТК
мене більше цікавить реекспорт, ми переробляємо давал сировину
на сайті рада.закон є зміни до ПКУ, ось вам одна стаття
206.3. Операції з ввезення товарів у митному режимі реімпорту звільняються від оподаткування податком, крім операцій з ввезення відповідно до пункту 3 частини другої статті 78 Митного кодексу України, які оподатковуються податком за ставкою, визначеною підпунктом 194.1.1 пункту 194.1 статті 194 цього Кодексу.[/quote
Ось і мені задали питання: по новому Митному кодексу вексель не виписується, а як же тепер контролюватимуть 180днів. Не знаєте де почитать?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Ластик писав:
svitlass писав:
5146 писав:Изменения в условиях реимпорта после вступления в силу нового ТК
мене більше цікавить реекспорт, ми переробляємо давал сировину
на сайті рада.закон є зміни до ПКУ, ось вам одна стаття
206.3. Операції з ввезення товарів у митному режимі реімпорту звільняються від оподаткування податком, крім операцій з ввезення відповідно до пункту 3 частини другої статті 78 Митного кодексу України, які оподатковуються податком за ставкою, визначеною підпунктом 194.1.1 пункту 194.1 статті 194 цього Кодексу.[/quote
Ось і мені задали питання: по новому Митному кодексу вексель не виписується, а як же тепер контролюватимуть 180днів. Не знаєте де почитать?
здається я знайшла спільну душу. так, векселя тепер немає. наш брокер зробив пробну ВМД і там вийшла, що без гарантій, а на своїх форумах вичитала, що гарантією виступає лист #dntknw# ми в шоці, я не вірю, що все буде так просто. в мит кодексі прописано фін гарантії, затв КМУ, але ж вони зайняті зараз іншим.. шо робити ніхто не знає, єдине- векселя немає, дпі на облік не ставить, а шо далі...#wall#

Ластик
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 27 березня 2009, 03:52
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ластик »

#wall# #wall# #wall#
svitlass писав:
Ластик писав:
svitlass писав: мене більше цікавить реекспорт, ми переробляємо давал сировину
на сайті рада.закон є зміни до ПКУ, ось вам одна стаття
206.3. Операції з ввезення товарів у митному режимі реімпорту звільняються від оподаткування податком, крім операцій з ввезення відповідно до пункту 3 частини другої статті 78 Митного кодексу України, які оподатковуються податком за ставкою, визначеною підпунктом 194.1.1 пункту 194.1 статті 194 цього Кодексу.[/quote
Ось і мені задали питання: по новому Митному кодексу вексель не виписується, а як же тепер контролюватимуть 180днів. Не знаєте де почитать?
здається я знайшла спільну душу. так, векселя тепер немає. наш брокер зробив пробну ВМД і там вийшла, що без гарантій, а на своїх форумах вичитала, що гарантією виступає лист #dntknw# ми в шоці, я не вірю, що все буде так просто. в мит кодексі прописано фін гарантії, затв КМУ, але ж вони зайняті зараз іншим.. шо робити ніхто не знає, єдине- векселя немає, дпі на облік не ставить, а шо далі...#wall#
І я щось сумніваюсь, що все буде так просто...... Спитали в наших податківців - мовчання..... І правда, залишилось тільки#wall# . Якщо щось почуєте - пишіть, я в свою чергу також дам знать.

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”