Імпорт

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

добрый день, подскажите, мы оплачивали с нашего валютного счета за груз 200, какие теперь отчеты надо сдавать или где показывать эту сумму надо, спасибо

Irchick
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 20 лютого 2015, 09:45
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irchick »

Добрий день!

Завезли товар, наприклад на 10000 євро, але по митній ціні цей товар коштує у три рази більше. Виходячи з цього заплатили ПДВ у три рази більше. Питання: як відобразити собівартість цього товару в 1С? ПДВ не входить у вартість, але витратили не 20%, а всі 60%...

mkotyk
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 10 травня 2018, 09:45
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення mkotyk »

Irchick писав:
21 листопада 2022, 13:43
Добрий день!

Завезли товар, наприклад на 10000 євро, але по митній ціні цей товар коштує у три рази більше. Виходячи з цього заплатили ПДВ у три рази більше. Питання: як відобразити собівартість цього товару в 1С? ПДВ не входить у вартість, але витратили не 20%, а всі 60%...
В 1С є окремо фактурна і митна вартість.

ОленаБХ
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 15 січня 2023, 06:36

Повідомлення ОленаБХ »

Компанія А резидент України купує у компанії В резидента країни ЄС товар Умови поставки -DAP склад на Україні
Нюанс в тім, що товар має походження з України і по суті компанія В купила його на території України ( імпорт без ввозу) і продала на території України ( експорт без вивозу) Товар не перетинає кордон України, немає митної декларації. Які наслідки по ПДВ для компанії А резидента України?

phoenix5
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 07 вересня 2017, 16:58

Повідомлення phoenix5 »

Компанія-резидент1 оплатила товар нерезиденту, а потім переуступила права на отримання товару Компанії-резиденту2. Компанія-резидент2 отримала товар до закінчення 180 днів після оплати. Чи є для Компанія-резидент1 підставою для завершення банком здійснення валютного нагляду за дотриманням резидентами граничних строків розрахунків ВМД на імпорт від Компанія-резидент2?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

phoenix5 писав:
27 липня 2023, 20:04
Компанія-резидент1 оплатила товар нерезиденту, а потім переуступила права на отримання товару Компанії-резиденту2. Компанія-резидент2 отримала товар до закінчення 180 днів після оплати. Чи є для Компанія-резидент1 підставою для завершення банком здійснення валютного нагляду за дотриманням резидентами граничних строків розрахунків ВМД на імпорт від Компанія-резидент2?
Час покаже.
Взагалі-то банк контролює МД, оформлені по оплатам, критичні суми від 400 тис. Грн. - точно валютний контроль, якщо не побачать МД - передадуть в ДФС. Готуйте правильно оформлені доки , щоб були, якщо буде перевірка.
З.І. Валютний контроль не страшний, якщо є всі правильно оформлені документи)

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

Доброго всім дня! Дівчата ,питанячко ,купили верстат, на митниці дооцінили його. Я шось задумалася тепер моя балансова вартість ОЗ буде більше,якшо є дооцінка,чі не. Чі треба якось провести дооцінку :clapping: які є думки з цього приводу? По інвойсу балансова 240000,по гр.47 і 45 ГТД 360 000, буду вдячна за ваші поради. Мирного всім дня :bye:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

люда5 писав:
28 липня 2023, 16:38
Доброго всім дня! Дівчата ,питанячко ,купили верстат, на митниці дооцінили його. Я шось задумалася тепер моя балансова вартість ОЗ буде більше,якшо є дооцінка,чі не. Чі треба якось провести дооцінку :clapping: які є думки з цього приводу? По інвойсу балансова 240000,по гр.47 і 45 ГТД 360 000, буду вдячна за ваші поради. Мирного всім дня :bye:
Так, якщо я не помилюсь, то зараз з нерезидентами всі працюють по предоплаті. Тоді вартість верстата в грн. Складається із суми предоплати гривневий еквівалент на дату оплати+мито сплачене під час розмитнення (якщо таке було і залежить від курсу грн.на дату розмитнення)+оплата брокеру+доставка+можливо, монтаж. Сформувалась первісна вартість, ввели в експлуатацію ОЗ. Не бачу тут дооцінки :)

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

:help: Доброго дня, може хтось поділиться як вийти з ситуації: При розмитнені товару брокер допустився помилки та помилився в загальній сумі на 1 цент. Товар розмитнили електронний інвойс та ВМД суми збігаються., Але в оригінальному інвойсі з печатками митниці сума указана на 1 цент менше. У ВМД з печатками митниці та оригіналі інвойсу загальна сума не співпадає на 1 цент. У банку на валютному контролі висить ВМД яке відрізняється з оригіналом інвойсу на 1 цент. Підкажіть будь ласка які наслідки та як вийти з ситуації?? Розумію. що ми повинні вирішити питання з банком. щоб банк зняв з контролю. тобто заплатити борг імпортеру по ВМД. але перед постачальником буде переплата на 1 цент?! :help:

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”