Переход в другой таможенный режим и налогообложение НДС

Бух 2014
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 28 квітня 2014, 09:49
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бух 2014 »

Ситуация следующая . Мы являемся посредниками услуг между резидентом Украины (покупателем услуг) и нерезидентом Украины (поставщиком услуг). Оказание данных услуг предполагает под собой вывоз товара заграницу и последующем его ввозе обратно в Украину. Товар должен был вывозится и ввозится на условиях реимпорта- вывоза товара за границу на определенный срок, что предполагает освобождение от уплаты НДС при ввозе данного товара в Украину, но произошел казус и товар не успел вернутся на нашу территорию в указанные сроки . Теперь мы имеем достаточно большую сумму НДС уплаченную на таможне за ввоз данного товара на условиях импорта. Т.к. произошел форс мажор себестоимость услуг , посредниками которых мы являемся получилась больше нежели цена реализации таких услуг из -за непредвиденного НДС уплаченого за обратный ввоз товара (который подвергался обработке). Т.е. НО(цена реализации услуг) меньше НК (на таможне по импорту товара).
Возможно нужно начислить НО согласно правилам обычных цен? Как ее сформировать в данном случае?

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

А ВМД на імпорт на кого оформлена? На Вашу компанію? ІМ-40? Тоді потрібно товар на прихід ставити і продавати його по с/б клієнту...

Бух 2014
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 28 квітня 2014, 09:49
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бух 2014 »

Agatha писав:А ВМД на імпорт на кого оформлена? На Вашу компанію? ІМ-40? Тоді потрібно товар на прихід ставити і продавати його по с/б клієнту...
ВМД оформленна на наше підприємство, але на підставі чого я буду оприбутковувати товар ? в мене нема інвойса на товар , в мене є інвойс на послуги до цього товару . Я вважаю , що мені потрібно оформити документи : акт прийому-передачі товару від нашого покупця послуг до нас для проведення послуг, потім акт прийому передачі від нас до нашого постачальника послуг- нерезидента ( але не впевнена що нам такий оформлять ) і так само коли товар будемо вертати назад. А усі податки , які виникнитуь у процесі такого передавання товару - включити у розрахунок собівартості послуг. До чого тут продаж товару? Мені важко це буде пояснити покупцю , у якого цей товар на балансі знаходиться, що їм потрібно буде його ще раз купити.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Бух 2014 писав:
ВМД оформленна на наше підприємство, але на підставі чого я буду оприбутковувати товар ? в мене нема інвойса на товар , в мене є інвойс на послуги до цього товару . Я вважаю , що мені потрібно оформити документи : акт прийому-передачі товару від нашого покупця послуг до нас для проведення послуг, потім акт прийому передачі від нас до нашого постачальника послуг- нерезидента ( але не впевнена що нам такий оформлять ) і так само коли товар будемо вертати назад. А усі податки , які виникнитуь у процесі такого передавання товару - включити у розрахунок собівартості послуг. До чого тут продаж товару? Мені важко це буде пояснити покупцю , у якого цей товар на балансі знаходиться, що їм потрібно буде його ще раз купити.
100 років тому, ще до ПК, ми працювали по Договору доручення: за кошти Покупця придбавали і розмитнювали товар. ПДВ на імпорт ми виставляли в рахунку Покупцю як відшкодування витрат, пов"язаних з придбанням товару. ВМД були теж на нас оформлені хоча по Договору доручення права власності на товар ми не мали.
Я не зрозуміла, Ви хочете включити ПДВ в вартість Ваших послуг і ще зверху накрутити ПДВ?
ВМД оформленна на наше підприємство, але на підставі чого я буду оприбутковувати товар ? в мене нема інвойса на товар
Імпортний товар приходується на підставі ВМД, а не інвойса. В ВМД все розписано...

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Бух 2014 писав:. Т.е. НО(цена реализации услуг) меньше НК (на таможне по импорту товара).
Возможно нужно начислить НО согласно правилам обычных цен? Как ее сформировать в данном случае?
Перечитую Ваш перший і другий пост і нічого не розумію.
1. Ви хочете взяти в ПК ПДВ на імпорт по товару, який не приходуєте і по якому у вас не буде ніколи ПЗ?
2. Чи Ви хочете ПДВ на імпорт включити в вартість Ваших послуг?

Бух 2014
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 28 квітня 2014, 09:49
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бух 2014 »

Agatha писав:
Бух 2014 писав:. Т.е. НО(цена реализации услуг) меньше НК (на таможне по импорту товара).
Возможно нужно начислить НО согласно правилам обычных цен? Как ее сформировать в данном случае?
Перечитую Ваш перший і другий пост і нічого не розумію.
1. Ви хочете взяти в ПК ПДВ на імпорт по товару, який не приходуєте і по якому у вас не буде ніколи ПЗ?
2. Чи Ви хочете ПДВ на імпорт включити в вартість Ваших послуг?
2. Хотіла включити ПДВ на імпорт у свій ПК у цьому періоді, та нарахувати додаткові ПЗ до послуг на суму ПК за імпорт. Просто, цей товар - це власніть нашого покупця , я не бачу підстав для його оприбуткування до себе на склад. Хто в такому разі буде моїм постачальником ? Не митна ж служба . Митна служба - це посередник між постачальником та покупцем тому по логіці ВМД - не може виступати як прибуткова накладна в моєму випадку.
Тобто використовувати ПК на імпорт без нарахування ПЗ - я не планую , питаю як правильно нарахувати ці ПЗ ? Підкажіть, будь ласка, де почитати про те , що IM-40 - це підстава для оприбуткування товару

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Ще раз: Ви хочете поставити собі в ПК ПДВ, оплачений на митниці за товар, який Вам не належить. Потім включити цей ПДВ в вартість послуги, нарахувати зверху ПЗ. Я думаю, так неправильно.
Я колись читала таке роз"яснення, що якщо розмитнення здійснюється по Договору доручення ( чи як він там правильно буде називатись), і отримувач товару перераховує якійсь укр.компанії, що уповноважена розмитнити товар, ПДВ+мито+що там ще, то право на ПК по цьому ПДВ має отримувач товару, а не декларант. Для декларанта є просто витрати на сплату ПДВ на митницю з одного боку і компенсація цих витрат від клієнта, з іншого боку. От не пам"ятаю, на кого має оформлятись ВМД.
Підкажіть, будь ласка, де почитати про те , що IM-40 - це підстава для оприбуткування товару

Попробуйте оприбуткувати товар без ВМД. А потім занести інвойс в банк і по ньому заплатити.#smile3#

Бух 2014
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 28 квітня 2014, 09:49
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бух 2014 »

Agatha писав:Ще раз: Ви хочете поставити собі в ПК ПДВ, оплачений на митниці за товар, який Вам не належить. Потім включити цей ПДВ в вартість послуги, нарахувати зверху ПЗ. Я думаю, так неправильно.
Я колись читала таке роз"яснення, що якщо розмитнення здійснюється по Договору доручення ( чи як він там правильно буде називатись), і отримувач товару перераховує якійсь укр.компанії, що уповноважена розмитнити товар, ПДВ+мито+що там ще, то право на ПК по цьому ПДВ має отримувач товару, а не декларант. Для декларанта є просто витрати на сплату ПДВ на митницю з одного боку і компенсація цих витрат від клієнта, з іншого боку. От не пам"ятаю, на кого має оформлятись ВМД.
Підкажіть, будь ласка, де почитати про те , що IM-40 - це підстава для оприбуткування товару

Попробуйте оприбуткувати товар без ВМД. А потім занести інвойс в банк і по ньому заплатити.#smile3#
Я не хочу оприбутковувати товар, який належить моэму покупцю і обліковується у нього на балансі тільки через те що я отримала ВМД Цей товар брала в покупця на деякий час задля його вдосконалення і зобовязана його повернути своєму покупцю згідно Договору. А інвойс в мене виключно на оплату послуг , але не товару. Тому й просила Вас уточнити чому я маю чужий товар оприбутковувати. На мій погляд ВМД - це засвідчення факту перетину кордону , але не купівлі чи реалізації товару. Виправте , якщо я не права.

Бух 2014
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 28 квітня 2014, 09:49
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бух 2014 »

Спасибо большое за ваши мнения . Разобрались в ситуации.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Як Ви вирішили з ПДВ? Якщо не великий секрет...

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”