Штраф за неведение и неправильное ведение бухгалтерского учета

Лигита
Гений
Гений
Повідомлень: 440
З нами з: 11 грудня 2009, 07:59
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лигита »

Подскажите, какой размер штрафа за неведение и неправильное ведение бухгалтерского учета?

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Лигита писав:Подскажите, какой размер штрафа за неведение и неправильное ведение бухгалтерского учета?
Стаття 121. Порушення встановлених законодавством строків зберігання документів з питань обчислення і сплати податків та зборів, а також документів, пов’язаних із виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи

121.1. Незабезпечення платником податків зберігання первинних документів облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених статтею 44 цього Кодексу строків їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених цим Кодексом, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Smoll
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 10 листопада 2011, 04:16
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Smoll »

Лигита писав:Подскажите, какой размер штрафа за неведение и неправильное ведение бухгалтерского учета?
Зайдите по ссылке, там прописаны все штрафные санкции Штрафы

Лигита
Гений
Гений
Повідомлень: 440
З нами з: 11 грудня 2009, 07:59
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лигита »

Может быть я не правильно выразилась. Отчетность сдается вовремя, первичка вся есть в наличии. Но на правильное ведение бухучета катастрофически не хватает времени. На сколько я помню раньше был штраф 15 НМДГ (255 грн.) Сейчас штраф такой же или поменялся?

Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1295
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 317 разів

Повідомлення Орлов »

Лигита писав:Может быть я не правильно выразилась. Отчетность сдается вовремя, первичка вся есть в наличии. Но на правильное ведение бухучета катастрофически не хватает времени. На сколько я помню раньше был штраф 15 НМДГ (255 грн.) Сейчас штраф такой же или поменялся?
Статья 164-2 Кодекса України про адміністративні правопорушення от 8 до 15 НМДГ. Однако привлекать по этой статье может только КРУ (статья 234-1 Кодекс України про адміністративні правопорушення)
З повагою А.Орлов

– Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
– Дешева бухгалтерія дорого коштує.
- dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”