Письмо из налоговой, как реагировать?

G@lk@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 138
З нами з: 13 лютого 2012, 11:13
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення G@lk@ »

ren писав:У меня остатки товаров на складе - отсюда и 24 стр. Сейчас просто очередная волна, задача которой "обнулить" 24....
Я уже три года борюсь за 24 строку (но у меня полождение чуть лучше (она появилась при покупке основных), а обнулить значит потерять их навсегда

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

G@lk@ писав:
ren писав:У меня остатки товаров на складе - отсюда и 24 стр. Сейчас просто очередная волна, задача которой "обнулить" 24....
Я уже три года борюсь за 24 строку (но у меня полождение чуть лучше (она появилась при покупке основных), а обнулить значит потерять их навсегда
И как боретесь? )

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Подскажите, пожалуйста, кто-нибудь ставил минусовое значение в стр 23,2?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ren писав:
G@lk@ писав:
ren писав:У меня остатки товаров на складе - отсюда и 24 стр. Сейчас просто очередная волна, задача которой "обнулить" 24....
Я уже три года борюсь за 24 строку (но у меня полождение чуть лучше (она появилась при покупке основных), а обнулить значит потерять их навсегда
И как боретесь? )
а почему потерять??
у податківців є податкове рішення типу "В" - ми так робили, підтверджували, що сума , що зависла в стр24 є оплачена грошовими коштами і перетягую її з р.24 в р.23.2, для цього треба зробити дод 2 до деки, відобразити всі суми по періодах, проставити оплачений ПДВ в кол.4 і відобразити в р.23.2 деки - БВ у зменш ПЗ майб періодів
з деки ця сума пропадає, а попадає на вашу карточку, і якщо в майбутньому в вас буде сума до сплати, то ви її платити не будете
я цим користуюся ще й при перевірках

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

svitlass писав:
ren писав:
G@lk@ писав: а почему потерять??
у податківців є податкове рішення типу "В" - ми так робили, підтверджували, що сума , що зависла в стр24 є оплачена грошовими коштами і перетягую її з р.24 в р.23.2, для цього треба зробити дод 2 до деки, відобразити всі суми по періодах, проставити оплачений ПДВ в кол.4 і відобразити в р.23.2 деки - БВ у зменш ПЗ майб періодів
з деки ця сума пропадає, а попадає на вашу карточку, і якщо в майбутньому в вас буде сума до сплати, то ви її платити не будете
я цим користуюся ще й при перевірках
После того как ставите в 23,2 - была внепалновая выездная проверка?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ren писав:
svitlass писав:
ren писав: После того как ставите в 23,2 - была внепалновая выездная проверка?
не знаю, перший раз я робила під час перевірки, а тепер щомісяця маю камеральну
ну, дасте підтвердження оплати /копії платіжок/, я собі в реестрі щомісяця проставляю оплату

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

После того как ставите в 23,2 - была внепалновая выездная проверка?[/quote]
не знаю, перший раз я робила під час перевірки, а тепер щомісяця маю камеральну
ну, дасте підтвердження оплати /копії платіжок/, я собі в реестрі щомісяця проставляю оплату[/quote]


Как я понимаю, такое положение налоговикам "нравится" больше, чем 24стр? и чем хуже в 23.2, чем в 24?....

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ren писав:После того как ставите в 23,2 - была внепалновая выездная проверка?
не знаю, перший раз я робила під час перевірки, а тепер щомісяця маю камеральну
ну, дасте підтвердження оплати /копії платіжок/, я собі в реестрі щомісяця проставляю оплату[/quote]


Как я понимаю, такое положение налоговикам "нравится" больше, чем 24стр? и чем хуже в 23.2, чем в 24?....[/quote]
я теж так зрозуміла, навіть тепер, коли забрала 24, але якийсь місяць тай вискочить неопл ПДВ - в 24, то зразу запит з податкової - причина збільшення р.24 #g_hospita відписуюсь. чомусь б'ють їх за той рядок
хоча кілька місяців тому, нове п/п здало деку перший місяць - копійчаний , ДО СПЛАТИ 400, другий там 10 тис, і до сплати вийшло 1500, то робили невиїздну по причині збільшення ПК.

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Если новое - может они не имели право на 23? так как меньше 12 мес работали?...

Оля-ля
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 714
З нами з: 01 жовтня 2012, 04:11
Дякував (ла): 496 разів
Подякували: 142 рази

Повідомлення Оля-ля »

А могут налоговики при проверки 24 строки увидеть, что суммы в ней оплачены, и сказать о неправомерности "передержки" этой суммы в 24 строке? Хотя я читала, что БВ - это право, а не обязанность налогоплательщика.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”