Перевірка позапланова

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Анни писав:Сочиняю письмо-сопроводиловку в налоговую по предоставлению документов за август с контрагентом ХХ...
может у кого-то есть "рыба"? А то что-то не идет текст, уже полдня потеряла. ("Пусть напишет юрист" не предлагать, за неимением оного :()
Вих.№***** від *****
Державна Податкова Служба України
Державна Податкова Інспекція у - районі м. Києва
ПОВІДОМЛЕННЯ
На підставі запиту про надання інформаціі № від -. наданного ДПІ у - районі м. Києва, Товариство з обмеженою відповідальністью «» код- надає наступну інформацію
( назва підприємства що надає повідомлення)
1. Загальні положення
У періоді, за який надаються документальні підтвердження та письмове пояснення для проведення зустрічної перевірки , відповідальними за фінансово-господарську діяльність суб’єкта господарювання були (є):
Керівник-, ідентифікаційний номер -
за період з - по день підписання довідки перевірки, згідно з наказом від -№ -
головний бухгалтер, - ідентифікаційний номер -
за період з - по день підписання довідки перевірки, наказ про призначення від - № -
ТОВ «» зареєстрований - у ******* РДА м. Києва ,
свідоцтво про державну реєстрацію від - №-,
Код за ЄДРПОУ: -.
Місцезнаходження відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію:
*********************
Фактичне місце знаходження **************.
Взято на податковий облік в органах державної податкової служби -за -, станом на дату підписання довідки перебуває на обліку в ДПІ ******* р-ну м. Києва.
У періоді, за який проводилась перевірка, відповідно до Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість від -. №-, виданого ДПІ ***** р-ну *****,
індивідуальний податковий номер *****, був зареєстрований платником ПДВ з ****
Статутний капітал ТОВ «» відповідно до установчих документів на момент його створення складав *** тис.грн., станом на - склав *** грн.
№ з/п Дані про учасника (засновника, акціонера) Дані про частку у статутному капіталі та її фактичне внесення

Код за ЄДРПОУ /
Ідентифікаційний номер
Найменування суб’єкта господарювання /
П.І.Б. фіз. особи Сума внеску згідно установчих документів,
тис. грн. Форма внеску Частина у статутному капіталі, %
1 2 3 4 5 6
***** **** **** **** ***
Інформація про види діяльності, які мав право здійснювати ТОВ «» за період, що перевірявся, які він фактично здійснював, а також про отримані ліцензії, патенти та дозволи наведена у таблиці:Вид діяльності згідно Довідки про включення до ЄДРПОУ (КВЕД, назва) Чи займався фактично суб’єкт господарюван-ня цим видом діяльності (так/ні) Чи передбачено отримання дозволів на цей вид діяльності (ліцензій/патентів/дозволів/не передбачено) Назва органу, що видав ліцензію, патент, дозвіл, дата видачі і номер Термін початку і закінчення дії ліцензії, патенту, дозволу Примітка
1 2 3 4 5 6
***
Інші види оптової торгівлі
ТАК
Не передбачено
_
_
_
У періоді, що підлягав перевірці, та на дату надання інформації , ТОВ «*» мав наступні рахунки у банках та інших фінансових установах:
Назва рахунку, валюта рахунку
Номер Назва устано-ви, де відкрито рахунок, МФО (для нерезидентів – країна реєстрації та адреса банку) Дата відкриття Дата закриття Залишок коштів на останній день періоду, що перевірявся

1 2 3 4 5 6
У періоді, що перевіряється, ТОВ «» використовував у своїй діяльності наступні офісні, виробничі (торгівельні, складські приміщення тощо)

ТОВ «» код *** дог. №***
ТОВ "***". дог оренди офісних приміщень від ***
За період - року в ході господарчої діяльності ТОВ «-» код.- отримало від ТОВ «-» код - дог. №- від - послуги, на суму -грн. в т.ч. ПДВ -грн.
Та сплатило на користь ТОВ «» - грн.
що підтверджено наступними документами які є невідїємною частиною цього пояснення.

1.витяг з рєстру отриманих податкових накладних за період -(-аркуш)
2.копії актів виконаних робіт та податкових накладних (-аркуші)
3.Журнал ордер по рахунку 6851 -р.(-аркуш)
В разі потреби, за першою вимогою, готові надати інші підтверджуючі документи.
Керівник ___________ ______________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Головний бухгалтер ______________
(підпис) (ініціали, прізвище)

Повідомлення складено у 2 примірнику(-ах).


HelgaBuh
Оракул
Оракул
Повідомлень: 297
З нами з: 14 березня 2012, 14:02
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення HelgaBuh »

Анни писав:Сочиняю письмо-сопроводиловку в налоговую по предоставлению документов за август с контрагентом ХХ...
может у кого-то есть "рыба"? А то что-то не идет текст, уже полдня потеряла. ("Пусть напишет юрист" не предлагать, за неимением оного :()

Проверка соцстрах, подскажите протоколы собрания на выдачу путевок должен быть датой до получения путевок по накладной или после даты накладной.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

HelgaBuh писав:
Анни писав:Сочиняю письмо-сопроводиловку в налоговую по предоставлению документов за август с контрагентом ХХ...
может у кого-то есть "рыба"? А то что-то не идет текст, уже полдня потеряла. ("Пусть напишет юрист" не предлагать, за неимением оного :()

Проверка соцстрах, подскажите протоколы собрания на выдачу путевок должен быть датой до получения путевок по накладной или после даты накладной.
я делала за день до даты накладной на путевку. проверки прошли, не одна, вопросов не было.

mixalna
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 09 липня 2014, 12:19
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення mixalna »

Добрый день! не знаю даже в какую тему написать данный вопрос...
В общем ситуация такая сегодня на эл.почту прислали письмо от покупателей, что у них нет оригиналов документов за май и июнь и бухгалтерия подает жалобу с декларацией НДС.
(с предыдущим бухгалтером связалась - говорит отправляли оригиналы по почте. Дело в том, что и у нас нет подписанных ими документов). Я прочитала, что теперь нас ждет выездная проверка..
расскажите мне, начинающему бухгалтеру, чем это нам грозит и как вообще происходит эта проверка?

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Никакая выездная проверка вас не ждёт... Либо вас запугали ваши покупатели, пользуясь тем, что вы начинающий бух-р, либо вы сами себя уже настращали... Если они собираются подавать жалобу именно с декларацией НДС, то ничего у них не получится... поскольку вышли уже все сроки для подачи жалобы... Так что успокойтесь, продублируйте документы, отправьте им заказным письмом, если нет возможности нАрочным и всё... Сбросьте доки по электронке, если им оооочень срочно надо их увидеть... а почта придёт чуть позже...

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

mixalna писав:Добрый день! не знаю даже в какую тему написать данный вопрос...
В общем ситуация такая сегодня на эл.почту прислали письмо от покупателей, что у них нет оригиналов документов за май и июнь и бухгалтерия подает жалобу с декларацией НДС.
(с предыдущим бухгалтером связалась - говорит отправляли оригиналы по почте. Дело в том, что и у нас нет подписанных ими документов). Я прочитала, что теперь нас ждет выездная проверка..
расскажите мне, начинающему бухгалтеру, чем это нам грозит и как вообще происходит эта проверка?


Жалобу Ваш покупатель подать не может, так как должен был подать заявление с жалобой на поставщика в установленные п.201.10 ст.201 НКУ сроки – в течение 60 календарных дней, следующих за предельным сроком представления налоговой декларации за отчетный (налоговый) период, в котором не представлена налоговая накладная либо нарушен порядок ее заполнения и/или порядок регистрации в Едином реестре. Отправьте им дубликаты документов повторно

mixalna
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 09 липня 2014, 12:19
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення mixalna »

Спасибо Вам большое за ответы! а то я уже себя настращала и в панике начала биться)

Megga
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 17 жовтня 2014, 10:30
Дякував (ла): 33 рази

Повідомлення Megga »

Добрый день. Не знаю, куда с моим вопросом обращаться, может здесь кто-то подскажет. Частное предприятие (юр. лицо, плат. НДС) продает товары и услуги жеку. Какими документами проводится реализация, я встречала инфо, что гос. учреждения принимают только документы АВК. И вообще, гос. учреждения же часто проверяются, не зацепит ли такая проверка и нас?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Megga писав:Добрый день. Не знаю, куда с моим вопросом обращаться, может здесь кто-то подскажет. Частное предприятие (юр. лицо, плат. НДС) продает товары и услуги жеку. Какими документами проводится реализация, я встречала инфо, что гос. учреждения принимают только документы АВК. И вообще, гос. учреждения же часто проверяются, не зацепит ли такая проверка и нас?
Документы АВК-если услуги, связанные с ремонтом и строительством, в-остальном обычный пакет документов. Если ЖЕК оплачивал Вам что-то за бюджетни кошты, то проверка КРУ Вас обязательно зацепит, без этого-никак.

Megga
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 17 жовтня 2014, 10:30
Дякував (ла): 33 рази

Повідомлення Megga »

ar4ik писав:
Megga писав:Добрый день. Не знаю, куда с моим вопросом обращаться, может здесь кто-то подскажет. Частное предприятие (юр. лицо, плат. НДС) продает товары и услуги жеку. Какими документами проводится реализация, я встречала инфо, что гос. учреждения принимают только документы АВК. И вообще, гос. учреждения же часто проверяются, не зацепит ли такая проверка и нас?
Документы АВК-если услуги, связанные с ремонтом и строительством, в-остальном обычный пакет документов. Если ЖЕК оплачивал Вам что-то за бюджетни кошты, то проверка КРУ Вас обязательно зацепит, без этого-никак.
Ок, спасибо. Так я и предполагала, теперь убедилась в этом.)))

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”