ШТРАФ ПО ЕСВ

RICH
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 678
З нами з: 04 листопада 2013, 18:43
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 316 разів

Повідомлення RICH »

Проверки у Вас не будет из-за этого. Предлагаю Вам договориться с инспектором на предмет пропустить 2-х месячный срок. У меня тоже назревал админ.штраф, правда по единому налогу, но за 100 грн., типа на "вестник", этот вопрос удалось закрыть.

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

RICH писав:Проверки у Вас не будет из-за этого. Предлагаю Вам договориться с инспектором на предмет пропустить 2-х месячный срок. У меня тоже назревал админ.штраф, правда по единому налогу, но за 100 грн., типа на "вестник", этот вопрос удалось закрыть.
Налоговичка сказала, что ЕСЛИ у меня будет проверка, то тогда админштраф-340грн за недостоверное отображение данных в отчете. А сейчас читаю, то только в 2-х месячный срок-админштраф. Но я так понимаю, что должны прийти с проверкой, а повода для проверки нет: недоимок нет, неподачи или просроченных отчетов нет.
Или существует еще какая-то процедура для выписки админштрафа, если я подам отчет с доначисленными и отминусованными суммами за прошлые периоды?

Ania_911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1102
З нами з: 05 березня 2008, 22:11
Дякував (ла): 943 рази
Подякували: 682 рази

Повідомлення Ania_911 »

Перенесено из дублирующей темы
Aj писав:
Алекспал63 писав:В ноябре 2013г.сдал отчет по ЕСВ с опозданием Сегодня получил письмо о явке в налоговую директору и бухгалтеру.Какие последствия будут?И применимо ли здесь 3х месячная давность?
Согласно ст. 1651 Кодекса Украины об административных правонарушениях нарушение законодательства о сборе и учете ЕСВ, в частности, непредставление, несвоевременное представление, представление не по установленной форме отчетности по ЕСВ, влечет наложение штрафа на должностных лиц от 20 до 30 ннмдг (то есть от 340 грн до 510 грн). Те же действия, совершенные лицом, которое в течение года было подвергнуто административному взысканию, влекут наложение штрафа на должностных лиц от 30 до 40 ннмдг (то есть от 510 грн до 680 грн).
Екатерина Диденко писав:Стоп-стоп. Насколько я знаю штрафовать за не сдачу отчетности они имеют право только за последних два месяца. только что прошла проверку. Инфа от инспектора.
Надо пошерстить законодательство. Наверняка это есть. Если кто знает о чем я прошу сноску для всех нас. Я тоже поищу.
Юдифь писав:Вот на форуме ЛИГА-Закон нашла.

У Міністерстві юстиції України розглянуто лист Держкомзему від 24 жовтня 2003 року N 14-26-4/6782 щодо надання роз'яснень стосовно застосування норм статей 38 та 531 Кодексу України про адміністративні правопорушення при скоєнні особою триваючого правопорушення та повідомляється наступне.
Статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення.
У пункті 6 постанови Пленуму Верховного Суду України від 24 червня 1988 року N 6 "Про практику розгляду судами скарг на постанови у справах про адміністративні правопорушення" постановлено, що при перевірці додержання органом (посадовою особою) встановленого ст. 38 КпАП України двомісячного строку застосування адміністративного стягнення судам слід мати на увазі, що при правопорушеннях, які тривають (самоправне зайняття жилого приміщення - ст. 151 КпАП України, порушення або невиконання встановлених правил пожежної безпеки - ст. 175, невиконання обов'язків по вихованню і навчанню дітей - ст. 184 та ін.), зазначений строк обчислюється з дня виявлення правопорушення.
В теорії адміністративного права розрізняють продовжувані і триваючі адміністративні правопорушення наступним чином.
Так, продовжуваним адміністративним проступком називають ряд ідентичних проступків, які вчиняються неодноразово з однаковою метою, формою вини, тими ж суб'єктами, засобами дії і які складають у сукупності єдине правопорушення (наприклад, дрібне розкрадання державного або колективного майна).
Проте триваючими адміністративними проступками є проступки, пов'язані з тривалим, неперервним невиконанням обов'язків, передбачених правовою нормою (наприклад, проживання без паспорта, самовільне будівництво будинків або споруд тощо), припиняються або виконанням регламентованих обов'язків, або притягненням винної у невиконанні особи до відповідальності. Дуже часто ці правопорушення є наслідками протиправної бездіяльності.

Тобто триваючі правопорушення характеризуються тим, що особа, яка вчинила якісь певні дії чи бездіяльність, перебуває надалі у стані безперервного продовження цих дій (бездіяльності). Ці дії безперервно порушують закон протягом якогось часу. Іноді такий стан продовжується значний час і увесь час винний безперервно скоює правопорушення у вигляді невиконання покладених на нього обов'язків.
Враховуючи вищенаведене, на думку Мін'юсту, якщо особа самовільно займає земельну ділянку протягом декількох років, то таке правопорушення буде вважатись триваючим.

Заступник Міністра І. І. Ємельянова

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Підкажіть, будь-ласка.

Не було грошей на рахунку, тому не виплатили запплату за серпень і всі податки.

Сьогодні зайшли кошти, хочемо все проплатити.

ЄСВ + 10 % + пеня - платити на один рахунок, чи є рахунки для штрафів і як з кодами?

Теж саме про НДФЛ і військовий збір

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Nataska писав:Підкажіть, будь-ласка.

Не було грошей на рахунку, тому не виплатили запплату за серпень і всі податки.

Сьогодні зайшли кошти, хочемо все проплатити.

ЄСВ + 10 % + пеня - платити на один рахунок, чи є рахунки для штрафів і як з кодами?

Теж саме про НДФЛ і військовий збір
По ЕСВ выписывали протоколы и акты, там были указаны счета и суммы, НДФЛ считали и платили сами на один р/с. В/с просто недоимку заплатите и все.

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

По ЕСВ еще ничего не выписывали и даже не звонили, но я хочу сейчас всё проплатить, не дожидаясь протокола, даже если он потом и будет.

Платить всё на один счёт? А в назначении платежа разбить?

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Nataska писав:Підкажіть, будь-ласка.

Не було грошей на рахунку, тому не виплатили запплату за серпень і всі податки.

Сьогодні зайшли кошти, хочемо все проплатити.

ЄСВ + 10 % + пеня - платити на один рахунок, чи є рахунки для штрафів і як з кодами?

Теж саме про НДФЛ і військовий збір
Вы основной налог заплатите, а штрафы только после решения

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

Счета однозначно одинаковые, что для своевременных платежей, что для просроченных и штрафов. Платите в кодом 101.

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Nataska писав:По ЕСВ еще ничего не выписывали и даже не звонили, но я хочу сейчас всё проплатить, не дожидаясь протокола, даже если он потом и будет.

Платить всё на один счёт? А в назначении платежа разбить?
Когда они опомнятся у них может что-то сменится, р/с например и будете заново платить

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

Spok писав:
Nataska писав:По ЕСВ еще ничего не выписывали и даже не звонили, но я хочу сейчас всё проплатить, не дожидаясь протокола, даже если он потом и будет.

Платить всё на один счёт? А в назначении платежа разбить?
Когда они опомнятся у них может что-то сменится, р/с например и будете заново платить
Почему заново? Сейчас на лицевом будет переплата, которой потом погасится начисленный штраф. Можно одной платежкой, в назначении (больше для себя, для них особой роли не играет) расписать.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”