===Якщо до вас прийшли... або Поведінка під час перевірок===

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Альона1 писав:Не знаю, сказав що він не може цього зробити, типу що не можна.
Мент конечно сама последовательность - сам же говорит об отсутствии прав на запрос, а инфо просит )
Альона1 писав:А якщо має право копії документів взяти, значить має в рестрі бути рішення суду.
Думаю если было бы решение суда, то он бы на трубке с Вами не висел, а открывал двери ногами.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

До речі я питала в контрагента, вони казали, що у них таке було в минулому році на рахунок квартально звітування. Вони надали в ДПІ ідповідь на запит , потім податковий міліціонер відібрав пояснення. Там потрібно було надати відповідь на 30 питань. І тема закрилась.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Альона1 писав:До речі я питала в контрагента, вони казали, що у них таке було в минулому році на рахунок квартально звітування. Вони надали в ДПІ ідповідь на запит , потім податковий міліціонер відібрав пояснення. Там потрібно було надати відповідь на 30 питань. І тема закрилась.
Ага, это как у одесских коллег, когда у бухгалтеров спрашивали "риси обличчь" водителей, которые возили товар.
Кстати такие вот "пояснення" потом гроша ломаного не стоят, ибо под показания не потянут (не уведомлены об уголовной ответственности за дачу ложных)...

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

http://lcmedia.com.ua/stati-s-glavnoy/o ... newsletter

Правила поведения с милицией,

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я прочитала , що згідно ПКУ :

Стаття 351. Права податкової міліції

351.1. Посадовим особам податкової міліції для виконання покладених на них обов'язків надаються права, передбачені підпунктами 20.1.2, 20.1.4, 20.1.30 пункту 20.1 статті 20 цього Кодексу, а також пунктами 1 - 4, абзацами другим, третім пункту 5, пунктами 6 - 12, 14, підпунктами "а" і "б" пункту 15 (з урахуванням положень цього Кодексу), пунктом 16 з дотриманням правил проведення податкових перевірок, встановлених цим Кодексом, пунктами 17, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30 статті 11, статтями 12 - 151 Закону України "Про міліцію".

На податкову міліцію поширюються вимоги, встановлені статтями 3 і 5 Закону України "Про міліцію".

20.1.2. під час проведення перевірок вимагати виготовлення платником податків (уповноваженим представником платника податків) і безоплатно отримувати від них засвідчені підписом платника податків або його посадовою особою та скріплені печаткою (за її наявності) копії документів, що свідчать про порушення вимог податкового законодавства або іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби; перевіряти під час проведення перевірок у платників податків - фізичних осіб, а також у посадових осіб та інших працівників платників податків - юридичних осіб документи, що посвідчують особу;

20.1.4. проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом;

20.1.30. одержувати безоплатно необхідні відомості для ведення Єдиного реєстру податкових накладних, формування інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб - платників податків від платників податків, а також Національного банку України та його установ - про суми доходів, виплачених фізичним особам, і утриманих з них податків та зборів (обов'язкових платежів), від органів, уповноважених проводити державну реєстрацію суб'єктів, а також видавати ліцензії на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, - про державну реєстрацію та видачу ліцензій суб'єктам господарської діяльності, від органів, що здійснюють реєстрацію фізичних осіб, - про громадян, які прибули на проживання до відповідного населеного пункту чи вибули з нього, від органів державної реєстрації актів цивільного стану - про фізичних осіб, які померли;


Бо вище казали , що на підставі рішення суду копії документів, а зараз я й не зрозумію.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Так у нас же в условиях вроде не было речи о том, что у Вас проходит проверка с участием НМ ?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Про перевірку мене ніхто не повідомляв. Я там знаю , що вони там роблять. Я просто хочу розібратися, які має права податкова міліція і чим вона керується . Законом України" Про міліцію" і ПКУ. Тут виявляється , що у різних ситуаціях різними законами.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Если у Вас проходит натуральная налоговая проверка (документальная или еще какая-то) о чем Вы уведомлены, то процесс проходит по НКУ и ЗУ О милиции.
Если же у них там на кого-то открыто уголовное дело, или же это все в рамках ЗУ О ОРД, то процесс проходит по уголовно-процессуальному кодексу. Вот по последнему и нужно постановление суда.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А якщо ні одне і ні друге???? А їм лист прийшов з Києва, що ми ризиковані, то це що???

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Беспредел :)

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”