повязані сторони

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Будь-ласка допоможіть розібратися!

Податкова вимагає виключення з ВАЛОВИЙ витрат товар придбаний у повязаної сторони. Дані операції були проведені в 2010 році і першому кварталі 2011 року.

На мій погляд тут не має що розглядати...
Просять самостіно виправити, або будуть писати акт... Чіткої відповіді від ДПІ ми не отримали в обгоунтування даної вимоги..

Що робити???

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Если операция имела место быть ,соблюдены условия "обычных цен" и к документам не подкопаться, то не соглашаться, но быть готовым к тому, что будуть пить "кровь"!

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Я вже зрозуміла чого вони хочуть.....

Тут придираються до договорів.. Потрібно,щоб особи, що представляють СТОРОНИ в договорі були різні...(тобто зі сторони підприємця- підприємець, а зі сторони підприємства - уповноважена особа)...

Не занаю чим це скінчиться, чи заплатимо чи ні..

Але чула що в нас такі "листи щастя" почали широко застосовуватися.. Дехто звертається до юристів і оспорюють

"звичайні ціни" вони взагалі не чіпають... Оперують ст ЦКУ 203, 213, 216 (Стаття 216. Правові наслідки недійсності правочину )

Ми ще маємо час пожумати #agree#

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Если это дружественные и действующие фирмы, попробуйте заменить задним числом директора юрлица в договорах на зама, потому что нелогично договариваться самим с собой!
Или у Вас другая ситуация?

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Біда в тому що це було до мене, і судячи з поведінки ДПІ мої подали ті договора у вигляді "самі з собою"#g_cray2#

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Предоставляли копии документов в налоговую по официальному запросу? Если да, то плохо, если просто давали копии документов, без запроса, то меняйте.
Какая у Вас ситуация - внеплановая или просто давление?

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

У нас давление...

а раніше був запить з ДПІ про надання інформації по операціях... от там мої і попали...#g_cray2# . а я толком не знаю чи давася договорі чи ні... судячи з поведжінки ДПІ давався... #g_cray2#


Нарад!! уважна складайте договора.. не дозволяйте одній і тій особі з обох сторін підписувати договора

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

дайте "переделанные" договора, напишите сопроводительное письмо, что было заключено несколько договоров, но все операции были проведены в рамках "нового" договора.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”