ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

novichok писав:Вопрос-просьба к харьковчанам. Был звонок на мобильный по воопросу ненахождения по юр.адресу( типа искали-не нашли, теперь составили запрос в налоговую милицию, как бы данные озвучили все правильно по ФОПу). Сами не преджставились, оставили номер 7150139 по которому нас вроде разсккивают. В свое налоговой этот номер и фамилию не смогли подтвердить , в ГУ и милиция тоже не подтверждает такие цифры. Кто-нибудь знает что за район или структура. Может развод или пугают?
Думаю, развод.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Всім привіт. Прийшов по пошті акт камеральної перевірки і ППР про неподання звіту про суми податкових пільг по пдв. Хоча податкових пільг у мене не було ніяких. Нарахували 680 грн.
Які мої подальші дії мають бути?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Natalenna писав:Всім привіт. Прийшов по пошті акт камеральної перевірки і ППР про неподання звіту про суми податкових пільг по пдв. Хоча податкових пільг у мене не було ніяких. Нарахували 680 грн.
Які мої подальші дії мають бути?
Виходить по 170 грн за 4 квартали ....
Якщо Ви точно впевнені, що не було пільг - то адміністративне оскарження ППР.
Але перевірте точно, бо скоріше за все вони по декларації з ПДВ дивились, може якісь операціїї були, що дійсно підпадають під пільги або якість спірні операції.
У мене так було з реалізацією медпрепаратів, які по ставці 7%, але тоді ще звіт про суми податкових пільг не був податковою декларацією, тому
закінчилось тільки дзвінком інспектора та подачею звіту з запізненням....

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

READYN писав:
Natalenna писав:Всім привіт. Прийшов по пошті акт камеральної перевірки і ППР про неподання звіту про суми податкових пільг по пдв. Хоча податкових пільг у мене не було ніяких. Нарахували 680 грн.
Які мої подальші дії мають бути?
Виходить по 170 грн за 4 квартали ....
Якщо Ви точно впевнені, що не було пільг - то адміністративне оскарження ППР.
Але перевірте точно, бо скоріше за все вони по декларації з ПДВ дивились, може якісь операціїї були, що дійсно підпадають під пільги або якість спірні операції.
У мене так було з реалізацією медпрепаратів, які по ставці 7%, але тоді ще звіт про суми податкових пільг не був податковою декларацією, тому
закінчилось тільки дзвінком інспектора та подачею звіту з запізненням....
пільгових операцій не було. я помилково вказала їх в деці з пдв. але подала уточнюючий. от уточнюючий вони не врахували...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Natalenna писав:
READYN писав:
Natalenna писав:Всім привіт. Прийшов по пошті акт камеральної перевірки і ППР про неподання звіту про суми податкових пільг по пдв. Хоча податкових пільг у мене не було ніяких. Нарахували 680 грн.
Які мої подальші дії мають бути?
Виходить по 170 грн за 4 квартали ....
Якщо Ви точно впевнені, що не було пільг - то адміністративне оскарження ППР.
Але перевірте точно, бо скоріше за все вони по декларації з ПДВ дивились, може якісь операціїї були, що дійсно підпадають під пільги або якість спірні операції.
У мене так було з реалізацією медпрепаратів, які по ставці 7%, але тоді ще звіт про суми податкових пільг не був податковою декларацією, тому
закінчилось тільки дзвінком інспектора та подачею звіту з запізненням....
пільгових операцій не було. я помилково вказала їх в деці з пдв. але подала уточнюючий. от уточнюючий вони не врахували...
нічого собі...
ну тоді адмінобжалування, по моєму на це дається 10 днів від дати отримання ППР...

oksi-super
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 26 травня 2017, 16:15
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення oksi-super »

Добрый день. Проконсультируйте, можно ли перенести сроки проведения проверки налоговой, если заранее написать письмо об утере документов?

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

oksi-super писав:Добрый день. Проконсультируйте, можно ли перенести сроки проведения проверки налоговой, если заранее написать письмо об утере документов?
Согласно ст.44.5 да, но на практике налоговики пренебрегают этой возможностью, заставляя писать заявления в полицию и прочую ерунду.
Почитайте пункт 1.4.7. их "Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків."

Kenzi
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 179
З нами з: 27 червня 2012, 00:19
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Kenzi »

Кто в этом году проходил плановые проверки, поделитесь опытом. На что сейчас особо обращают внимание?

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

oksi-super писав:Добрый день. Проконсультируйте, можно ли перенести сроки проведения проверки налоговой, если заранее написать письмо об утере документов?
Наиболее вероятный вариант, это - то что проверка будет начата и приостановлена,
до момента восстановления документов, но не более чем на срок предусмотренный законодательством.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Kenzi писав:Кто в этом году проходил плановые проверки, поделитесь опытом. На что сейчас особо обращают внимание?
у знакомых была, шерстили кассу, расходы и ндс.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”