Перевірки Держ праці?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

READYN писав:
Natalenna писав:
IRINAST писав: Ох ничего себе, а разве так можно, 2 часа и проверка?
Про планову вони попереджають за 10 днів, а позапланова проводиться без попередження. Він подзвонив тільки тому, що не міг нас знайти зразу,а так було би без попередження. Перевіряють 2016-2017 р. в обов'язковому порядку, особливо уважно починаючи з грудня 2016 р.
так это всех проверяют за 2016-2017 г по внеплану?
так. Особливо перегляньте індексацію, бо він в директора з порога спитав. Директор після того питання пішов.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Natalenna писав:
READYN писав:
Natalenna писав: Про планову вони попереджають за 10 днів, а позапланова проводиться без попередження. Він подзвонив тільки тому, що не міг нас знайти зразу,а так було би без попередження. Перевіряють 2016-2017 р. в обов'язковому порядку, особливо уважно починаючи з грудня 2016 р.
так это всех проверяют за 2016-2017 г по внеплану?
так. Особливо перегляньте індексацію, бо він в директора з порога спитав.
я а думала, що тут як і в позапланових податкової - потрібна конкретна підстава....

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Одно слово-дармоеды. Пусть проверяют и штрафуют госпредпряития, где годами не платят зарплату.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

READYN писав:
Natalenna писав:
READYN писав: так это всех проверяют за 2016-2017 г по внеплану?
так. Особливо перегляньте індексацію, бо він в директора з порога спитав.
я а думала, що тут як і в позапланових податкової - потрібна конкретна підстава....
підстава була, окрім підстави перевіряють це.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

а вот у меня вопрос, а можно инспектору говорить, что мы добавляем к окладу во избежание индексации и у нас ее нет????

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Тюша писав:Одно слово-дармоеды. Пусть проверяют и штрафуют госпредпряития, где годами не платят зарплату.
для мене то було настільки несподівано, що я навіть не встигла злякатися. Тільки почала відходити від подій.
Але я говорила інспектору на перевірці, що приватне підприємство - це виглядає так, що люди вклали гроші, сплачують податки, створили робочі місця, працівники це сидять на шиях у держави, отримуючи допомогу по безробіттю, а їх ще й штрафувати мають на такі захмарні суми. Нема справедливості.

Я от думаю, що та людина, коли іде на роботу, вона чітко знає, що таке зарплата в конверті, що буде далі з її пенсією, обговорюється соцпакет, це все зі згоди, але винен роботодавець! Чому? Якщо працівнику не підходить - іди на іншу роботу, якщо хороший спеціаліст - тобі підуть на поступки.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Маруся10 писав:а вот у меня вопрос, а можно инспектору говорить, что мы добавляем к окладу во избежание индексации и у нас ее нет????
він бачить по штатному розписі. У мене він дивився всі, я пояснювала по кожному місяцю, що не виникає права на індексацію з причин підняття окладу, не було індексації бо працівник зовнішній сумісник. Щодо останнього він мені нагадав, що працівник може надати заяву, що йому не індексують зарплату на основному місці праці і ми зобов'язані тоді її індексувати, але наголосив, що це має бути ініціатива працівника, ми не маємо права вимагати від нього таких заяв і такої інформації.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Natalenna писав:
Маруся10 писав:а вот у меня вопрос, а можно инспектору говорить, что мы добавляем к окладу во избежание индексации и у нас ее нет????
він бачить по штатному розписі. У мене він дивився всі, я пояснювала по кожному місяцю, що не виникає права на індексацію з причин підняття окладу, не було індексації бо працівник зовнішній сумісник. Щодо останнього він мені нагадав, що працівник може надати заяву, що йому не індексують зарплату на основному місці праці і ми зобов'язані тоді її індексувати, але наголосив, що це має бути ініціатива працівника, ми не маємо права вимагати від нього таких заяв і такої інформації.
а табеля вы ведете?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Маруся10 писав:
Natalenna писав:
Маруся10 писав:а вот у меня вопрос, а можно инспектору говорить, что мы добавляем к окладу во избежание индексации и у нас ее нет????
він бачить по штатному розписі. У мене він дивився всі, я пояснювала по кожному місяцю, що не виникає права на індексацію з причин підняття окладу, не було індексації бо працівник зовнішній сумісник. Щодо останнього він мені нагадав, що працівник може надати заяву, що йому не індексують зарплату на основному місці праці і ми зобов'язані тоді її індексувати, але наголосив, що це має бути ініціатива працівника, ми не маємо права вимагати від нього таких заяв і такої інформації.
а табеля вы ведете?
так, він їх ксерив, за кожен місяць, відмічав для себе зовнішніх сумісників, неповний робочий день, ксерив накази на неповний день і заяви працівників.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Natalenna писав: так, він їх ксерив, за кожен місяць, відмічав для себе зовнішніх сумісників, неповний робочий день, ксерив накази на неповний день і заяви працівників.
даже стесняюсь спросить #blush# "А где он ксерил?"#g_hospita

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”