Перевірки Держ праці?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Ninok писав:сегодня проверка по труду из района,причина злосные неплательщики мин.з/п,Хотя на полставки работают инвалид и 2 пенсионера....что они от нас хотят????У всех остальных зарплаты от 1500....
А Ви пошукайте, є гарний підбір по переврці управління праці, у нас перевіряли всі накази, прийняття звільнення, правильність нарахування відпускних, кол.договір, трудові книжки, доплати зг.діючого законодавства, графік відпусток, табеля, виплати з.плати, індексація з.плати, штатний розпис, ну це навскидку що згадала

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

LyudMila76 писав:
Ninok писав:сегодня проверка по труду из района,причина злосные неплательщики мин.з/п,Хотя на полставки работают инвалид и 2 пенсионера....что они от нас хотят????У всех остальных зарплаты от 1500....
А Ви пошукайте, є гарний підбір по переврці управління праці, у нас перевіряли всі накази, прийняття звільнення, правильність нарахування відпускних, кол.договір, трудові книжки, доплати зг.діючого законодавства, графік відпусток, табеля, виплати з.плати, індексація з.плати, штатний розпис, ну це навскидку що згадала
Спасибо,я всё это и подготовила...теперь ждёмс...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Ninok писав: Спасибо,я всё это и подготовила...теперь ждёмс...
Відпишитесь потім#smile3#

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

LyudMila76 писав:
Ninok писав: Спасибо,я всё это и подготовила...теперь ждёмс...
Відпишитесь потім#smile3#
Ок)#ok#

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

LyudMila76 писав:
Ninok писав:сегодня проверка по труду из района,причина злосные неплательщики мин.з/п,Хотя на полставки работают инвалид и 2 пенсионера....что они от нас хотят????У всех остальных зарплаты от 1500....
А Ви пошукайте, є гарний підбір по переврці управління праці, у нас перевіряли всі накази, прийняття звільнення, правильність нарахування відпускних, кол.договір, трудові книжки, доплати зг.діючого законодавства, графік відпусток, табеля, виплати з.плати, індексація з.плати, штатний розпис, ну це навскидку що згадала
У меня дошли до того, что проверяли личные карточки работников ( чтобы были заполнены отпуска с периодами) и правильность заполнения трудовых

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

ar4ik писав: У меня дошли до того, что проверяли личные карточки работников ( чтобы были заполнены отпуска с периодами) и правильность заполнения трудовых
Так і в мене це перевіряли, просто всього зразу не згадаєш.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

В мене була неодноразова перевірка. Вони приходять перше що запитують це колективний договір. Далі накази на прийняття, відпустки ,внутрішні накази, карточки по працівниках, журнал реєстрації трудових книжок, журнал наказів, відомості нарахування зп і т д. Головне надати відразу всього багато щоб було важче їм перевіряти. Тримайтесь. УДАЧІ#hi#

ZELENEC
Оракул
Оракул
Повідомлень: 280
З нами з: 21 жовтня 2011, 03:43
Дякував (ла): 387 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення ZELENEC »

Gella писав:В мене була неодноразова перевірка. Вони приходять перше що запитують це колективний договір. Далі накази на прийняття, відпустки ,внутрішні накази, карточки по працівниках, журнал реєстрації трудових книжок, журнал наказів, відомості нарахування зп і т д. Головне надати відразу всього багато щоб було важче їм перевіряти. Тримайтесь. УДАЧІ#hi#
скажите а если кол договор отсутствует
чего ждать?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

ZELENEC писав:
Gella писав:В мене була неодноразова перевірка. Вони приходять перше що запитують це колективний договір. Далі накази на прийняття, відпустки ,внутрішні накази, карточки по працівниках, журнал реєстрації трудових книжок, журнал наказів, відомості нарахування зп і т д. Головне надати відразу всього багато щоб було важче їм перевіряти. Тримайтесь. УДАЧІ#hi#
скажите а если кол договор отсутствует
чего ждать?
Напишут в предписании : ай-ай-ай и устранить

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Справочная: ПРОВЕРКА ИНСПЕКЦИИ ПО ТРУДУ
В действующем законодательстве отсутствует норма, предусматривающая ответственность за отсутствие коллективного договора.
1. http://pravocenter.com/konsultacii/667- ... vnogo.html
2. http://www.buhgalter.factor.ua/bu.php?y ... p22_01.htm Заключение коллективного договора не обязательно; санкций за его отсутствие — нет
3. http://www.dtkt.com.ua/show/3cid1430.html Коллективный договор
4. http://www.dtkt.com.ua/show/1.cid13747.html Колдоговор — заключать или нет

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”