Проверка СПД? Срочно!

Nad
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 29 вересня 2011, 02:47

Повідомлення Nad »

Хотя если честно я моментами с шефом согласна: если я у бабульки купила помидоры и продала их , то какой налог блин?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Nad писав:А НДФЛ нужно будет платить отталкиваясь от какой суммы?
От той суммы, которую вы ему уплатили за товар - 15%.

Nad
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 29 вересня 2011, 02:47

Повідомлення Nad »

о е мае)))) спасибо. А почему пишут что :Таким чином, сама стаття на підставі якої застосовують штрафну (фінансову) санкцій, передбачає виключення, а саме ведення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності на умовах спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Звертаю увагу, на те, що згідно приписів ст. 6. Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" «облік товарних запасів фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності ведеться у порядку, визначеному чинним законодавством, а юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) - у порядку, визначеному відповідним національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку. Облік ведеться з урахуванням особливостей, встановлених для суб'єктів малого підприємництва. Обов'язок із ведення обліку товарних запасів не застосовується до осіб, які відповідно до законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають ведення обліку придбаних або проданих товарів».

Короче вообще запуталась с этими спдшниками!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Та не в облику дело, а то, что при покупке товара у физлиц (не ФЛП) нужно было удерживать и перечислять НДФЛ (в качестве налог.агента).

Nad
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 29 вересня 2011, 02:47

Повідомлення Nad »

Пи..........ц какой-то! Т.е. если я купила у бабули на 100грн.товара я должна от этой сумы заплатить ндфл? А эдиный налог гафига? \У меня знакомая закрывалась никаких проблем не было. Документов на закупку тоже не было и никто не спрашивал. А мой инспектор приколупалась давай документы на закупку!

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Nad писав:Пи..........ц какой-то! Т.е. если я купила у бабули на 100грн.товара я должна от этой сумы заплатить ндфл? А эдиный налог гафига? \У меня знакомая закрывалась никаких проблем не было. Документов на закупку тоже не было и никто не спрашивал. А мой инспектор приколупалась давай документы на закупку!
У вас тогда только один выход - порешать вопросы с инспектором (сами догадайтесь как).

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

shinna писав:
Nad писав:Пи..........ц какой-то! Т.е. если я купила у бабули на 100грн.товара я должна от этой сумы заплатить ндфл? А эдиный налог гафига? \У меня знакомая закрывалась никаких проблем не было. Документов на закупку тоже не было и никто не спрашивал. А мой инспектор приколупалась давай документы на закупку!
У вас тогда только один выход - порешать вопросы с инспектором (сами догадайтесь как).
Согласна - або так або ніяк...#g_crazy#

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Самое главное вовремя закрыться (т.е. смыться) Какая мудрая ворона

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Nad писав:Пи..........ц какой-то! Т.е. если я купила у бабули на 100грн.товара я должна от этой сумы заплатить ндфл? А эдиный налог гафига? \У меня знакомая закрывалась никаких проблем не было. Документов на закупку тоже не было и никто не спрашивал. А мой инспектор приколупалась давай документы на закупку!
Не нужно сейчас закрываться - сделайте выдержку в 3 года !!!

Taniavinnitsa
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 13 липня 2011, 04:11
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Taniavinnitsa »

Nad писав:Хотя если честно я моментами с шефом согласна: если я у бабульки купила помидоры и продала их , то какой налог блин?
А если бабулька-физпатенщик и на базаре стоит по документам о регистрации ( я бы искала документы у знакомых или не очень знакомых на базаре) Штраф за 1ДФ меньше, чем подоходный и на него все начисления

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”